JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

Austrálie

Austrálie, země extrémů a paradoxů

Austrálie na první pohled nepůsobí nijak neobvykle. Stačí ale udělat jen pár kroků za hranice města a rázem se ocitnete v opravdu jiném a cizím světě. Austrálie je nejpodivnější kontinent ze všech. Je to země extrémů a paradoxů.

Široký výběr originálních itinerářů po Austrálii v sekci ZÁJEZDY AUSTRÁLIE.

Pouště a pralesy

V jejím středu najdeme spalující poušť, ale také sněhem pokryté skalnaté hřebeny Austalských Alp a na severu tropické pralesy vytvářející nekonečná panoramata kouzelné divoké krajiny. Čekají Vás exotické přírodní scenérie pouští a tropických pralesů, relax a pohoda na panenských plážích a hlavně přátelská a pohodová atmosféra.

 

Austrálie, příroda
Austrálie překypuje přírodními zajímavostmi, které nenajdete nikde jinde na Zemi. Nejmenší kontinent se oddělil od prakontinentu Gondwana před více než patnácti miliony let. Od té doby se fauna a flóra Austrálie vyvíjely zcela nezávisle na ostatních kontinentech. Výsledkem jsou tak naprosto unikátní druhy rostlin a živočichů a jedinečné ekosystémy.
Austrálie, aboriginci
Seznamte se s fascinující kulturou a historií jednoho z nejstarších etnik na Zemi. Aboriginské tradice a zvyky přežily již 15 000 let a jsou stále větší a větší inspirací pro náš současný způsob života.
Města Austrálie
Při své cestě po Austrálii máte jedinečnou možnost navštívit jedna z nejpozorohudnějších měst světa - kosmopolitní Sydney, kulturou nasáklé Melbourne, pouštní města rudého středu Alice Springs a Cooper Pedy nebo centrum tropického severu Cairns. Ochutnejte s námi, jak se žije v Austrálii.
Austrálie, velbloudí
Austrálie zajímavosti, akce v Austrálii všeho druhu. Nechte se inspirovat a navštivte při Vaší dovolené v Austrálii zajímavou místní událost nebo festival.
Austrálie, zvířata
Unikátní fauna Austrálie je jedním z hlavních důvodů, proč nejmenší světový kontinent navštíví ročně tisíce cestovatelů. Setkejte se s jedinečnými živočichy, kteří se nevyskytují nikde jinde na světě.
Austrálie, kompletní informace
Plánujete se vydat do Austrálie? Zajímá Vás tento nejmenší a nejpozoruhodnější kontinent světa? Nebo jste již V Austrálii byli a chcete si oživit vzpomínky? Připravili jsme pro Vás jednoduchý, stručný a aktuální přehled nejzákladnějších informací o Austrálii.