JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

GPS zdarma

Nabídka GPS v češtině pro naše klienty zdarma. Využijte našich služeb a ušetřete.

Hlavní výhody:

  • Zapůjčení zdarma a v češtině
  • Úspora času - nemusíte v mapách zdlouhavě vyhledávat cíle Vaší cesty – vše je v GPS přednastaveno- díky tomu si můžete užívat dovolenou bez starostí
  • Úspora peněz - standartní cena GPS u půjčoven v Austrálii se pohybuje kolem 11 AUD/den pronájmu, s naší GPS zdarma tedy v případě 2-týdenního pronájmu tedy ušetříte 3000 Kč!
  • Aktualizované mapy
  • Jednoduché ovládání
  • Tato služba je na českém trhu zcela unikátní

Jedná se o kvalitní přístroj značky Garmin, který je celosvětově uznávaný. K němu navíc získáte kompletní příslušenství – nabíječku do auta, propojení s PC a držák na čelní sklo. Přístroj je jednoduchý na ovládání, dokonale přehledný, moderní a spolehlivý. Má aktualizované mapy, několik jazykových mutací včetně češtiny, v GPS jsou navíc přednastaveny hlavní atraktivity, hotely a oblíbená místa po cestě, dle našich itinerářů.


Jak to funguje?
GPS Vám na schůzce v naší kanceláři osobně předáme a předvedeme Vám jeho funkce. Zapůjčíme Vám jej již 1-2 týdny před odletem, tedy dostatečně předem na to, abyste se seznámili s jeho funkcemi a odcestovali  tak už vybavení, bez nutnosti řešit tyto organizační záležitosti při Vaší dovolené. Po příletu zpět máte opět dostatek času na vrácení, tedy cca 1-2 týdny.


Podmínky pronájmu:
- minimální doba pronájmu 10 dní
- vratná záloha 3000 Kč (zálohu u nás složíte a v případě vrácení GPS v pořádku a včas Vám peníze vrátíme, zapůjčení je tedy zcela zdarma)
- k zapůjčení GPS není právní nárok
- v ojedinělých případech se může stát, že z důvodu vyčerpání všech možností CK GO2 nebude možné GPS dodat