JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

Volná pozice - specialista prodeje exotických zájezdů

Hledáme kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci.

Nabízená pozice: prodej exotických zájezdů (pobytových případně individuálních na míru) do destinací: Mauricius, Maledivy, Mexiko, Zanzibar a další.

Předpokládaná náplň práce:

  • kalkulace zájezdů a služeb
  • prodej pobytových zájezdů (pobytových př.individuálních na míru) a balíčků do
  • uvedených destinací
  • kompletní vybavení/odbavení klienta

Místo výkonu: Praha, po určité době možnost home office.

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci (možnost částečného i plného úvazku), správné osobě vyjdeme vstříc
  • práce v mladém kolektivu
  • dobré finanční ohodnocení
  • práce v centru Prahy
  • po určité době možnost home office

Požadujeme:

  • pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti
  • vůli učit se novým věcem
  • příjemné a profesionální vystupování
  • orientace na detail
  • samostatnost
  • selský rozum a dobrý postřeh
  • vlastní iniciativa a invence
  • předchozí zkušenost s prodejem zájezdů vítána, nikoli podmíkou

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, neváhejte se na nás obrátit.

Kontakt:

CK Go2

Ivana Hrbková

ivana.hrbkova@ckgo2.cz

+420 777 767 662