JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Lidé v Go2

Tým cestovní kanceláře Go2 je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé a autoři textů o cestování o destinacích, které nabízíme. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách a v Mexiku.

Petr Musílek - realizace zakázek české pobočky, průvodcovská a publikační činnost

Zajišťuje spolehlivý chod české pobočky společnosti. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii. Garant knižního průvodce National Geographic o Austrálii, moderátor sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portále Hedvabna stezka. Několikrát spolupracoval s Českým Rozhlasem na natáčení cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. V průběhu roku pořádá promítání, a jeho praktické návody a rady pro cestovatele jsou publikovány na mnoha českých webech.

Marcel Žitník - rozvoj společnosti, tour operátorská a průvodcovská činnost v Austrálii

Jeho cílem je především rozvoj společnosti a přenos konceptu cestovní kanceláře do dalších destinací. Licencovaný průvodce na Austrálii, držitel speciální průvodcovské licence a tour operátorské licence (CU-52) do národního parku Uluru Kata Tjuta v rudém centru a držitel australské tour operátorské licence 39106 NSW.

Ivo Kolínský - průvodce Austrálie

Ivo Kolínský - průvodce Austrálie

V Go2 je Ivo Kolínský dalším z našich průvodců v Austrálii. Dlouhodobě žije v Sydney, kde zároveň podniká v IT službách. Ivo je zkušený průvodce, který se stará o většinu našich zájezdů po východním a jižním pobřeží Austrálie. Velmi rád se také vrací na tropický sever a Velký bariérový útes. Ivo je pohodový společník na australské cesty, vášnivý sportovec a v neposlední řadě také velmistr umění barbecue.

Marek Wachtl - průvodcovská činnost a touroperátorská činnost

Jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Bonviván, bavič a noblesní člověk, jak o něm prohlásilo nespočet spokojených klientů. Vystudoval hotelovou školu, řídil vyhlášené restaurace v Sydney, pracoval pro světově uznávané kuchařské celebrity, setkal se se známými osobnostmi a několikrát hostoval soukromé večeře předních australských politiků včetně bývalého ministerského předsedy.

Tereza Vondrová - realizace zakázek Austrálie, Nový Zéland a pacifické ostrovy

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie,na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všechny tyto oblasti procestovala během svého tříletého studijně-pracovního pobytu v Austrálii, kde vystudovala Master of Business Administration. Ráda se se svými zkušenostmi z těchto zemí podělí s lidmi, kteří se tuto část světa chystají navštívit. Cestování je její velikou láskou, nejraději poznává kulturu a krajinu mimo Evropu a ráda ochutnává neznámá jídla.

Ada Tzoneva - realizace individuálních a skupinových zakázek na Bali

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování ji lákalo již během studií na Karlově Univerzitě, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Od roku 2003 pracovala na volné noze jako průvodkyně a organizovala zájezdy pro české a zahraniční firmy. Mluví několika jazyky a ve světě se rozhodně neztratí.

Veronika Šmejkalová – příprava a realizace zakázek na Bali

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Bali a v celé Indonésii. Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování a poznávání cizích zemí stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem.
Ve volném čase se věnuje sportu jako je snowboarding, in-line bruslení, pole dance nebo jóga.

Michaela Hanušová - příprava a realizace zakázek na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Procestovala řadu zemí od Dánska přes Ukrajinu až po Thajsko. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací a věnuje se i průvodcování. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země.

Zuzana Lebedová - příprava a realizace zájezdů na Srí Lanku a Maledivy

Zuzka má v Go2 na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Už od mala cestovala různě po Evropě, v pozdějším věku přidala i cesty do Asie, Ameriky i Afriky. Nejvíce ji však svou přírodou, prostředím, úžasnými dávnými památkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Její snahou je připravit a zajistit vše tak, aby se Vám dovolená líbila a viděli jste ze Srí Lanky to nejlepší. Kromě cestování je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlingu, díky kterému mohla procestovat Evropu a podívat se třeba i na mistrovství světa do Las Vegas. 

Věra Kusá - příprava a realizace zakázek na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Sri Lanku a Maledivy. Střídavě žije v Čechách a na Sri Lance,kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. Od té doby se sem stále vrací, žije mezi místními a má zde druhou velkou rodinu. Nejvíce jí ohromila místní rozmanitá příroda a proměnlivé klima, díky kterému si na Sri Lance připadá jako doma.

Karolína Matějčková - Vietnam, senior konzultant

V Go2 se stará o přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Již delší dobu se plánování zájezdů věnuje, působila také jako lektor angličtiny. Jejím cílem je kvalitní dovolená, která odpovídá individuálním požadavkům a přáním klienta. Kromě cestování má ráda také squash, umění a poznávání cizích kultur. Když zrovna nepracuje, najdete si pravděpodobně na koncertě nebo v některé z galerií.

Lucie Pštrosová - průvodkyně ve Vietnamu

Lucie Pštrosová - průvodkyně ve Vietnamu

Lucie se po půlročním studiu v Nha Trang rozhodla zůstat ve Vietnamu na neurčito. Zkušenosti v cestovním ruchu sbírala při práci v hotelech a při studiu. Vietnam ji pak doslova uchvátil. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních pro ni představuje ten pravý Vietnam. Ve volném čase ráda cestuje a objevuje nová skrytá místa. Má ráda vaření, sport a četbu knih. Pokud zrovna nepracuje, najdete ji v kavárně ve Staré čtvrti Hanoje u hrnku vietnamské kávy.

Radek Dymeš - Japonsko, senior konzultant

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svou druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant

Zájem o Japonsko začal u poutavých knih autora Haruki Murakamiho. Po vystudování Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomouci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se dobrovolnických workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska. Nejvíce ji zajímá moderní japonská společnost a její světlé i stinné stránky. Nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.

Monika Meszarošová - oficiální zástupce CK Go2 na Slovensku

Monika Meszarošová

V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. I přesto, že vystudovala krajinné inženýrství, tak v roce 2011 otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu.CA SOLID-STAR se stala zastoupení společnosti GO2 sro na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta Nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií.

Svůj volný čas tráví ve fitness centru, běhání, av neposlední řadě, ráda cestuje

Pepe Lopez - koordinace dopravy v Mexiku a průvodce

Pepe Lopez

V Go2 má Pepe Lopez na starosti koordinaci dopravy, výletů a okruhů v Mexiku.

Señor Pepe Lopez je také autorizovaným průvodcem v Mexiku. 35 let zkušeností v cestovním ruchu jsou zárukou profesionálních služeb, individuálního přístupu ke klientovi a dokonalé znalosti místního prostředí. S nadšením s vámi bude sdílet své mayské kořeny a kulturu tajemných civilizací. Pro señora Pepeho Lopeze a jeho tým neexistuje žádné “mañana” a jeho vozy jsou přesné jako hodinky.

Marta Kubíková - průvodkyně v Mexiku

Marta Kubíková - průvodkyně

Procestovala půlku světa, mluví několika jazyky a v Mexiku je již přes 3 roky - cítí se zde totiž nejlépe.

Ráda poznává zejména méně turistické oblasti Mexika od Chiapasu po Mexico City a průvodcuje po celé Střední Americe. Má ráda historická města a jejich autentická zákoutí a ztracené uličky, guatemalský prales, indiány, ale ocení i krásné bělostné pláže Cancúnu a Mayské riviéry. Nemá ráda “chile” papričky a vůbec nic co pálí - tedy kromě slunce.

Gabriela Charvátová — průvodkyně Indonésie

Gabriela Charvátová

Gabriela se po dlouholetém putování „po světě" usadila na Bali, které ji uchvátilo hned od první minuty. Žije tady už druhým rokem a volný čas tráví cestováním po Indonésii, charitativním akcím, organizováním svateb a zdokonalovánim se v indonéštině. V současné době je plná energie a entusiasmu z projektu, který je zaměřen na výstavbu dětského domova pro opuštěné děti z vesnice Kintamani na severu Bali.

Renata Rina - rezervační manager, Bali

Renata Rina

Narodila se v Jakartě ale už jako dítě žila v zahraničí se svým otcem, který pracoval v mezinárodní počítačové společnosti.
Později se přestěhovala zpět do Indonésie a pokračovala ve studiu. Rina začala pracovat pro módní značku. Cestování a móda je její vášeň dodnes. V roce 2006 se přestěhovala na krásné Bali a dnes pokračuje ve své vášni - navrhuje a vyrábí kožené kabelky a cestuje po celé Indonésii. I přesto, že je původně z Indonésie, tato země ji neustále fascinuje a překvapuje.

Ann Fernando - rezervační manager, Srí Lanka

Ann Fernando

Po studiu informačních technologií pracovala jako web administrátor. Nadšení pro práci v různých pracovních odvětvích jí umožnilo získat široké spektrum znalostí a zkušeností. V Go2 má na starosti rezervace hotelů na Srí Lance. Zkušenosti z oblasti cestovního ruchu získala jako hotelový manager. Svoje zkušenosti a pracovní nasazení plně využívá při komunikaci s hotely na Srí Lance. Kromě rezervací má na starost kontrolu kvality hotelů a doporučení nových ubytovacích zařízení pro klienty Go2.

Ketut Sukrawan — zajištění dopravy a průvodcování Bali

Ketut Sukrawan

Ketut Sukrawan zajišťuje plynulý chod dopravy a kontroly vozového parku pro klienty Go2 na Bali a po celé Indonésii. Spolu se skupinou dalších pěti řidičů, průvodců se o Vás bude starat od Vašeho příjezdu na Bali. Stejně jako ostatní naši řadový řidiči-průvodci i Ketut je držitelem oficiální licence na zajištění dopravy pro turisty. Po několikaletém působení v Go2 se také věnuje učení češtiny, čímž příjemně překvapuje neanglicky hovořící klienty.

Buddi Schreck - zajištění a koordinace dopravy

Buddi

Buddi se po studiu managementu rozhodl doprovázet turisty po jejich cestě po Srí Lance. V současti se stará o bezproblémové fungování logistiky po celé Srí Lance a koordinuje tým 4 řidičů, průvodců. Je skvělý řidič a společník na cesty, zná každý kout své země a snaží se splnit svým klietům každé jejich přání. Má rád srílanskou přírodu a pálivé rice and curry. 

Nalin - řidič a průvodce Srí Lanka

Nalin je jedním z našich řidičů, kteří se o Vás starají v průběhu cesty po Srí Lance. Ukáže Vám všechny zajímavosti na trase a řekne mnoho zajímavostí o tamním životě. Jeho profesionalita a přátelská povaha přispívají k tomu, že dovolená na Srí Lance je pro řadu našich klientů tou nejlepší, na jaké kdy byli. Nalin je ženatý a jeho snem je otevřít si zahradnictví.

Extérní spolupracovníci - průvodci

V současné době v rámci spolupráce s CK Go2 provázejí 2 externí průvodci pro Austrálii znalí všech částí rudého kontinentu, jsou držiteli veškerých průkazů a certifikátů, povinných pro Austrálské území. Dlouhodobě v Austrálii žijí, výborně znají místní kulturu, zvyky a prostředí. V ostatních destinacích, které nabízíme spolupracujeme s několika dalšimi průvodci a řidiči.