JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

Austrálie

Austrálie, země extrémů a paradoxů

Austrálie na první pohled nepůsobí nijak neobvykle. Stačí ale udělat jen pár kroků za hranice města a rázem se ocitnete v opravdu jiném a cizím světě. Austrálie je nejpodivnější kontinent ze všech. Je to země extrémů a paradoxů.

Široký výběr originálních itinerářů po Austrálii v sekci ZÁJEZDY AUSTRÁLIE.

Pouště a pralesy

V jejím středu najdeme spalující poušť, ale také sněhem pokryté skalnaté hřebeny Austalských Alp a na severu tropické pralesy vytvářející nekonečná panoramata kouzelné divoké krajiny. Čekají Vás exotické přírodní scenérie pouští a tropických pralesů, relax a pohoda na panenských plážích a hlavně přátelská a pohodová atmosféra.

 

Austrálie, aboriginci
Seznamte se s fascinující kulturou a historií jednoho z nejstarších etnik na Zemi. Aboriginské tradice a zvyky přežily již 15 000 let a jsou stále větší a větší inspirací pro náš současný způsob života.
Města Austrálie
Při své cestě po Austrálii máte jedinečnou možnost navštívit jedna z nejpozorohudnějších měst světa - kosmopolitní Sydney, kulturou nasáklé Melbourne, pouštní města rudého středu Alice Springs a Cooper Pedy nebo centrum tropického severu Cairns. Ochutnejte s námi, jak se žije v Austrálii.
Austrálie, velbloudí
Austrálie zajímavosti, akce v Austrálii všeho druhu. Nechte se inspirovat a navštivte při Vaší dovolené v Austrálii zajímavou místní událost nebo festival.
Austrálie, zvířata
Unikátní fauna Austrálie je jedním z hlavních důvodů, proč nejmenší světový kontinent navštíví ročně tisíce cestovatelů. Setkejte se s jedinečnými živočichy, kteří se nevyskytují nikde jinde na světě.
Austrálie, kompletní informace
Plánujete se vydat do Austrálie? Zajímá Vás tento nejmenší a nejpozoruhodnější kontinent světa? Nebo jste již V Austrálii byli a chcete si oživit vzpomínky? Připravili jsme pro Vás jednoduchý, stručný a aktuální přehled nejzákladnějších informací o Austrálii.
Austrálie, příroda
Austrálie překypuje přírodními zajímavostmi, které nenajdete nikde jinde na Zemi. Nejmenší kontinent se oddělil od prakontinentu Gondwana před více než patnácti miliony let. Od té doby se fauna a flóra Austrálie vyvíjely zcela nezávisle na ostatních kontinentech. Výsledkem jsou tak naprosto unikátní druhy rostlin a živočichů a jedinečné ekosystémy.