JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

Austrálie

Festival Mardi Gras

Sydney Gay and Lesbian Mardi Gras, je týdenní festival konaný každoročně na přelomu února a března, je největší festival homosexuálů na světě. K vrcholům patří přehlídka kostýmů na Oxford Street a noční party ve Fox Studios v Moore Park. Přehlídka se koná vždy první sobotu v březnu.

Využijte našich služeb ! Pomůžeme Vám s výběrem správného ubytování, poradíme, kde najdete ta nejlepší místa na přehlídku kostýmů na Oxford Street, zajistíme letenky a předložíme návrh nejzajímavějších výletů kolem Sydney. 


Výhody cesty s CK GO2:

  • Poradíme vám s doprovodným programem festivalu a doporučíme Vám, která místa si vybrat, abyste měli ten nejlepší výhled během přehlídky na Oxford Street. 
  • Zajistíme Vám ubytování v osvědčených hotelech a penzionech. S námi se nemusíte bát, že by se na Vás nedostalo.
  • Vízum do Austrálie zdarma v rámci našich služeb.
  • Nejlevnější letenky na trhu bez rezervačních poplatků za tour operátorské ceny.
  • Možnost letenek do Austrálie se zastávkou v Hong Kongu, Soulu, Singapuru, Bangkoku nebo v Dubaji.
  • Zajištění dopravy v Austrálii. Spolupracujeme s místními operátory a garantujeme proto nejvýhodnější ceny na trhu.
  • Česko – australský servis. Členové našeho týmu jsou k dispozici jak v Čechách, tak v Austrálii.
  • Zkušenosti a znalost prostředí – zajišťování programů ve spojení s Mardi Gras děláme již dlouhou dobu a známe specifika místního prostředí.

Sydneyský průvod poprvé uspořádali v roce 1978 homosexuální a transsexuální muži a ženy jako protestní pochod, ale od té doby se akce rozrostla do jednoho z největších a nejbarvitějších homosexuálních průvodů. Pochodu totiž předchází několikadenní oslavy v nejrůznějších částech Sydney, koncerty, party pod širým nebem i v mnoha klubech. Účastníci průvodu vyšňoření blýskavými flitry, péřovými čelenkami i koženými oblečky každoročně první sobotu v březnu tančí ulicemi australského Sydney v tomto každoročním průvodu homosexuálů a lesbiček Mardi Gras, který ročně přiláká na třistatisíc diváků. Do průvodu se obvykle zapojuje více než 130 alegorických vozů a 9500 účinkujících.


 
TIP: Doporučujeme začít plánovat cestu nejpozději během října - listopadu. Jelikož se jedná o akci světového významu, je dobré zarezervovat si potřebné služby co nejdříve.

Máte dotaz? Využijte náš poptávkový formulář a zašlete dotaz či poptávku našich služeb.