JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

Dovolená Austrálie

Poznávací zájezdy Austrálie

Poznávací zájezdy Austrálie od specialistů

Naše poznávací zájezdy do Austrálie tvoříme  s důrazem na zážitky a opravdové poznání skutečné Austrálie. Jako vytěžování licencovaní průvodci a organizátoři zájezdů žijící v Austrálii spolupracujeme s VĚTŠÍNOU předních cestovních kanceláří, které zájezdy do Austrálie nabízejí. Nabízíme cenově dostupné a originální zájezdy s důrazem na propracovaný itinerář, aktivity a ubytování v zajímavých místech.

Akreditace a všechna povolení

V čem se liší naše poznávací zájezdy do Austrálie od ostatních? Jako JEDINÍ v České a Slovenské republice máme licenci na provozování zájezdů v Austrálii. Jsme akreditovaní dopravci a průvodci a dále naší průvodci jsou akreditování na průvodcování v Národním parku Uluru, Kata Tjuta. Licence dopravy 39106 NSW, Licence Uluru CU 52. Dále pro poznávací zájezdy v Austrálii garantujeme nejvýhodnější cenu zájezdu do Austrálie.

Poznávací zájezdy do Austrálie v podání Go2 Australia

Jako specializovaná cestovní kancelář na Austrálie a několik dalších destinací  se sídlem v Praze a v Sydney již sedmým rokem spolupracujeme s předními Českými a Slovenskými cestovními kancelářemi a zároveň organizujeme naše originální zážitkové poznávací zájezdy do Austrálie na Nový Zéland a do Pacifiku.

Velmi často realizujeme zájezdy pro uzavřené skupiny, kdy ZÁKAZNÍK PROFITUJE  cenovou a programovou optimalizací zájezdu. Jsme akreditování i na vetší skupiny. Standartní zájezdy organizujeme do 12 osob. Realizujeme často zakázky mezi 20 až 30 osobami. Často také organizujeme incentivní programy pro firmy ze střední Evropy.

Co od nás můžete očekávat?

  •      Profesionální průvodci - Čecho-Australané s dokonalou znalostí místního prostředí
  •      Poutavé komentáře o reáliích Austrálie, exotické přírodě a aboridžinského kultuře
  •      Pečlivě vybrané a neustále zdokonalovány itineráře
  •      Návštěva nejkrásnějších přírodních zajímavostí Austrálie
  •      Atraktivní aktivity během zájezdu
  •      Kvalitní a cenově dostupné ubytování v zajímavých lokalitách Austrálie

     Důraz na zážitky, konec zdlouhavým a nudným průjezdem autem!