JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Na základě ohlasů našich klientů jsme vybrali reference, od doby vzniku naší CK. Reference jsou z oblasti individuální klientely, skupinových zájezdů a korporátních zájezdy.
Naším hlavním cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám Austrálii a Pacifik z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.
Cestovní kancelář Go2 s.r.o - specialista na dovolenou v Austrálii - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.
Cestovní kancelář Go2 Australia vznikla v roce 2007 na popud rostoucí poptávky po službách v oblasti privátní a korporátní turistiky v Austrálii a na pacifických ostrovech ze strany českých a slovenských turistů, cestovních kanceláří a podnikatelských subjektů. Poskytujeme stejně plnohodnotný servis na Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách a v Mexiku.
CK Go2 Australia patří mezi největší poskytovatele služeb skupinám a individuálním cestovatelům do Austrálie. Chceme Vám zaručit, že jsme Vám zajistili; ty nejvýhodnější služby na trhu, a proto Vám poskytujeme bezkonkurenční cenovou garanci.
Připravili jsme pro Vás seznam užitečných odkazů a spolupracujicích subjektů.
Tým Go2 Australia je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků o Austrálii. Zároveň Vám představujeme celý náš realizační tým, který se stará o ostatní destinace. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách, v Mexiku, Vietnamu, Japonsku, Mauriciu a Reunionu.