JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Hodnoty společnosti

Naším hlavním cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám Austrálii a Pacifik z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

Naše hodnoty:

Respektování místních kultur, komunit a ekosystémů

Navštěvujeme místní komunity, seznamujeme se s jejich kulturou a prostředím. Při cestách jsme citlivými pozorovateli. Jestliže nám to podmínky dovolí, můžeme se zapojit do probíhajících událostí a stát se součástí děje.

Spolupráce s místními operátory

Maximálně využíváme služeb místních operátorů v oblasti cestovního ruchu. Spolupráce s nimi nám umožňuje využít jejich dlouholetých zkušeností a znalostí a zároveň podporuje místní ekonomiku.

Malé skupinky

Počet členů v našich skupinách bývá maximálně kolem deseti. Jen taková skupina má možnost sžít se s místním prostředím, a tak s daným místem získat opravdu bezprostřední zkušenost.

Partnerský přístup ke klientovi

Nejdůležitější roli pro nás v naší práci hrají klienti. Chceme maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům,nesvazovat je pevným itinerářem, ale nechat je vychutnat jedinečné okamžiky v průběhu cesty.

Flexibilita a svoboda

Při cestování s Go2Australia klademe důraz na nezávislost a možnost volby. Jestliže se chcete někde zdržet déle, zajímají Vás jiné věci než ostatní klienty, nevadí. Bavte se dle vlastního gusta a ke skupině se připojíte později.