JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Marcel Žitník - rozvoj společnosti, tour operátorská a průvodcovská činnost v Austrálii

Jeho cílem je především rozvoj společnosti a přenos konceptu cestovní kanceláře do dalších destinací. Licencovaný průvodce na Austrálii, držitel speciální průvodcovské licence a tour operátorské licence (CU-52) do národního parku Uluru Kata Tjuta v rudém centru a držitel australské tour operátorské licence 39106 NSW.

V oblasti cestovního ruchu a volnočasových aktivit aktivně působí od roku 2002, kdy pracoval v  outdorové společnosti OMT v Hradci Králové. Dále své zkušenosti prohloubil spoluprací s několika českými a australskými cestovními kancelářemi, kde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2 Australia, nejprve jako servisní organizace českým cestovním kancelářím.

Ve volném čase se věnuje vodním sportům a publikační činnosti o Austrálii a neziskovým projektům v Indonésii, kde Indonéská pobočka Go2 Indonesia vybudovala malou školu pro první stupeň na ostrově Lombok.

Vystudoval Univerzitu Pardubice a University of Southern Cross v Sydney obor ekonomie a finančnictví. V Austrálii žije střídavě od roku 2005. Jeho hlavním cílem je nabídnout klientům autentické zážitky a zkušenosti a připravit dovolenou na míru, která vychází z požadavků klienta.