JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Marek Wachtl - průvodcovská činnost a touroperátorská činnost

Jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Bonviván, bavič a noblesní člověk, jak o něm prohlásilo nespočet spokojených klientů. Vystudoval hotelovou školu, řídil vyhlášené restaurace v Sydney, pracoval pro světově uznávané kuchařské celebrity, setkal se se známými osobnostmi a několikrát hostoval soukromé večeře předních australských politiků včetně bývalého ministerského předsedy.

Po studiích cestovního ruchu získal bohaté zkušenosti během příprav na (bezpochyby dokonale zorganizované) Letní Olympijské Hry v Sydney roku 2000. Pod vedením elitní cestovní kanceláře Thomas Cook se staral o hosty hlavního sponzora her, firmy Panasonic. Nespočetněkrát procestoval Austrálii, seznamoval se s tajemnem exotických míst, historií měst i životem odloučených končin tak rozsáhlého kontinentu.

Očima místních Vám představí Austrálii v několika jazycích, seznámí Vás se zvyky a kulturou původního obyvatelstva, nových osadníků, upozorní Vás na zajímavosti míst, jimiž budete projíždět, nebo Vám nastaví fotoaparát tak, že Vám bude Váš snímek každý závidět. Bude k neudržení pokud jste labužníci jako on, zajímá vás moderní australské kulinářství a špičková vína. Při troše štěstí s Vámi upeče čerstvý chléb v popelu uprostřed australské buše, zasvětí Vás do něčeho tak mužského jako je BBQ (grilování) nebo Vás doprovodí na společensky významnou událost jakou je bezpochyby návštěva světoznámé Opery v Sydney. S Markem budete mít pocit, že navštěvujete místa, která dobře znáte, i když je to poprvé, co vás tam vaše nohy zanesly...