JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Petr Musílek - garant Austrálie

Zajišťuje spolehlivý chod české pobočky společnosti. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii. Garant knižního průvodce National Geographic o Austrálii, moderátor sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portále https://www.hedvabnastezka.cz. Několikrát spolupracoval s Českým Rozhlasem na natáčení cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. V průběhu roku pořádá promítání, a jeho praktické návody a rady pro cestovatele jsou publikovány na mnoha českých webech.

Cestování se naplno věnuje od roku 2004. Cestovní ruch vystudoval na dvou českých univerzitách, a následně také studiem v Austrálii (MEGT Institute, obor „travel and tourism“). Několikrát také absolvoval specializované průvodcovské kurzy. Praktické zkušenosti čerpal z prodeje volnočasových produktů zahraničním klientům v Praze, později také pravidelnou průvodcovskou činností pro několik renomovaných cestovních kanceláří, zejména do severní Evropy a Austrálie.

Ve volném čase se nejraději věnuje psům, horské cyklistice, plavání, cestování po českých (a světových) krajinách.

Jeho hlavním cílem je všestranná pomoc s cestováním po Austrálii, ale také osobní rozvoj a pozitivní rozvoj mezilidských vztahů skrze udržitelné cestování.