JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference

Na základě ohlasů našich klientů jsme vybrali několik referencí, kterých si velmi vážíme.

Privátní program na míru v Austrálii a na Novém Zélandu, únor 2019

Vážení,

rádi bychom Vám poděkovali za organizaci našeho putování po Austrálii. Program byl připraven optimálně vzhledem k našim časovým možnostem a průvodci Benny a Ivo byli výborní. Poznali jsme také výhody toho, když Vás provádí někdo, kdo žije v Austrálii již mnoho let a je vybaven příslušnými licencemi. Cestu jsme si užili a máme z ní nezapomenutelné zážitky. 
Děkujeme.
S pozdravem
Luděk Menčík, jménem skupiny cestovatelů

Austrálie červenec-srpen 2018

Vloni jsme se s manželkou rozhodli, že v roce 2018 vyrazíme v červenci a v srpnu, společně se třemi dětmi, do Austrálie. S přípravou jsme začali zhruba rok před akcí. Většinu cest jsme si zatím zařizovali sami, ale Austrálie se nám, vzhledem k délce cesty, plánovanému rozpočtu i počtu účastníků, zdála přeci jen jako velké sousto. 

Pouště a pralesy Austrálie 2018

Vážená paní Vondrová,  děkujeme Vám za detailní rozpracování itineráře naší letošní cesty do Austrálie. Všechno během našeho 14denního pobytu perfektně "klapalo" a musím říct, že Vámi připravené putování do třech oblastí této země - Sydney, Uluru a Cairns - včetně zajištění ubytování - splnilo přesně naše představy.

Svatební cesta v Austrálii, září 2017

Dobrý den,
nedávno jsme s manželkou byli na svatební cestě v Austrálii,na Novém Zélandu a Fidži,přes cestovní agenturu Go2Austrálie.Zvolili jsme si variantu bez průvodce,a jelikož mám zdravotní problémy a nemohu řídit auto,požádali jsme paní Terezu Vondrovou o rezervaci výletů.
Paní Vondrová byla velmi vstřícná,a nápomocná,takže bychom ji chtěli velmi poděkovat za perfektní program,stoprocentní  zajištění ubytování a výletů.

Reference 2017 - paní Hrbková

Děkujeme všem za skvělou dovolenou!Bylo to pro nás opravdu to NEJ...Za tak málo dní prožít a vidět tolik nádhery,to se hned tak napodaří.

Průvodce Marek Wachtl pomohl,poradil,zařídil,domluvil,postaral se,vysvětlil....vždy s úsměvem.I s nepřízní počasí vše zvládl-náhradní program skvělý.Také večerní "projížďky" na ubytování v periferii Sydney nakonec probíhaly vesele.Jen to bylo časově náročnější.

Jen takhle ve stručnosti se dá těžko říct,jak skvěle jsme si v Austrálii užili.Nedokáži to popsat,musí se to prožít. Moooc díky GO2 a perfektnímu průvodci Markovi!!!

 

Reference 2017 - pan Antoňů

Dobrý den pane Musílku,

chtěl bych moc poděkovat Vám i Vaší společnosti za náš individuální zájezd po Jižní Austrálii, byl připraven skvěle. Vše proběhlo tak, jak jsme se spolu domluvili. Musím konstatovat, že všechny Vaše služby předčily mé očekávání ( a to již jsem mnohé zažil a dost pamatuji). Dále také patří velký dík Vašim průvodcům Marcelovi Žitníkovi a kolegovi Honzovi. Byli prostě skvělí. Pokud někdy budu uvažovat o navštěvě Vámi nabízených destinací, tak velice rád využiji Vašich služeb. 

Reference 2017 - Dáša

Dobry den pane Musilek,

tak jsme stastne zpet :) vse klapalo jak na dratku, vsechny lety a auta v poradku, ubytovani paradni :) moc jsme si to uzili a jsme opaleni jak cernosi, ted jen nejak prezit zbytek zimy tady ;)

Jen par poznamek pro pristi zakazniky co me tak napadly cestou:

- penize urcite nemenit na letisti v Sydney, oberou vas klidne o 20%

- nekupovat si alkohol v duty free cestou, protoze v hongkongu ho zabavi pred letadlem i kdyz limit je 2,25 Australii

Reference 2017 - manželé Duškovi

Vážený pane Musílku,

nepatřím mezi pisatele pochval či stížností, ale tentokrát musím udělat výjimku, protože naše cesta do Austrálie, kterou jste nám z velké části pomohl připravit, byla senzační. Jsem moc ráda, že jsem objevila webové stránky Vaší cestovní agentury při hledání rad pro cestovatele do Austrálie. Vaše služba, příprava individuálního zájezdu na míru, bylo přesně to, co jsem hledala. Tipy, rady, instrukce a organizace neměla chybu. Viděli jsme toho dost, vše probíhalo hladce a v klidu. Zkrátka, díky moc!!!

Veronika a Vladimír Duškovi

Reference Austrálie 2017 - manželé Lokajíčkovi

Vážený pane Musílku, milá paní Cerhová

Rádi bychom Vám velice poděkovali za spolupráci při přípravě naší dovolené v Austrálii. Vše dopadlo skvěle a naše cesta za hranice všedních dnů se podařila dokonale zcela jistě i díky Vašim organizačním zkušenostem a praktickým radám, které jste nám poskytli. Byli jsme naprosto spokojeni a cestu jsme si užívali dle Vašich doporučení, nikde se nevyskytly žádné problémy a vše klapalo na výbornou. Procestovali jsme vše, co jsme chtěli vidět a zážitky rozhodně překonaly naše očekávání. 

Austrálie 2016 - reference manželé Hlůžovi

Během našeho 21 denního výletu jsme projeli 2/3 Austrálie; z Melbourne do Port Campell Velkou zaoceánskou cestou, následný přelet do Alice Springs, přejezd do Uluru, a letadlem  přes Cairns do Sydney. Poznali jsme úžasnou přírodu, savanu, hory, pobřeží, moderní města i historické lokality. Setkali jsme se s Australany i původními obyvateli Aborginci. Viděli jsme klokany a koaly ve volné přírodě.

Reference: Austrálie 2016 - pan Jaromír Havelka

Vážený pane Musílku !
Před týdnem jsme se vrátili z Austrálie, tak se vracím k naší předchozí korespondenci. S organizací a průběhem zájezdu jsme byli velmi spokojeni, Marcelovo vedení a přístup k nám účastníkům zájezdu neměl chybu. Nezbývá tedy než znovu poděkovat jak Vám, tak i jemu. Samozřejmě vaší CK budeme doporučovat i svým známým.

S pozdravem Jaromír Havelka

Reference: Austrálie 2016 - manželé Šušlíkovi, nejstarší účastníci

Dobrý večer pane Musílek,

děkujeme Vám za zaslaný pozdrav od p.Marcela Žitníka, na kterého máme ty nejhezčí vzpomínky a patří mu naše poděkování za skvělé průvodcování, prožitky, zodpovědný a starostlivý přístup, upřímný přátelský vztah a široké znalosti a zkušenosti, stejně tak jako dokonalé a bezpečné řízení automobilu nebo kuchařské  umění. Posíláme mu samostatné poděkování, které mu snad udělá také radost. Prosíme o jeho přeposlání v příloze.

Reference: Návrat do Austrálie po letech

Dobrý den, paní Veroniko,

vím, že jste již v Austrálii, ale jiný kontakt na Vás nemám. Chtěla jsem Vám poděkovat za zorganizování naší cesty do Austrálie. Všechno klapalo, neměli jsem jediný problém. Cesta se nám vydařila, máme mnoho vzpomínek a budeme dlouho rádi vzpomínat.
Ještě jednou děkuji a přeji Vaší ck hodně spokojených klientů jako my. Vám přeji pěkný pobyt v Austrálii.

Blanka

Reference: Austrálie leden 2016

Dobrý den,

zdravíme z letiště v Sydney a hlásíme konec naší super připravené australské mise, čímž Vám vyjadřujeme velké díky!
Pokud byste měl zájem,  najděte si mě na Fb, psala jsem (a snad i budu dál z NZ) tam nějaké postřehy a dávala komentované fotky pro rodinu a přátele, třeba by Vás to z "pracovního hlediska" zajímalo :-).
Více třeba po návratu, až budeme vracet GPS.
Ještě jednou moc díky! 
Andrea Horáčková + Radek Krejčí

Reference: Austrálie v kostce, prosinec 2015

Zdravím,

vrátili jsme se před 14 dny z měsíčního pobytu, pro který jste tvořil návrh itineráře.

Bylo to super, vše klaplo jak mělo, myslím, že jsme si to všichni užili. Pobyt neměl žádné negativum. Těžko říct, co bylo nejlepší, protože jeden zážitek byl lepší než druhý. Výborné počasí, přátelští Australané, nádherná příroda. Docházejí mi superlativy... Ve Watsons bay u Sydney jsme potkali pana Žitníka, kterého jsme poznali podle "žabek", v kterých už umí určitě jako pravy Australan i běhat :-)).

Reference, Cesta po východním pobřeží Austrálie, s doplněním o Tasmánii a Fiji, Září 2015

Dobrý den pane Musílku,

chtěli bychom Vám a celé Vaší firmě Go2 tímto poděkovat za perfektní zajištění našeho pobytu v Austrálii a na Fidži. Vše proběhlo hladce tak jak mělo a během naší, přes měsíc trvající, cesty jsme neměli sebemenší problémy jak s dopravou, tak s ubytováním či zajištěným programem. Domů jsme se vrátili v pořádku a trochu unaveni, ale plni dojmů a zážitků, na které zřejmě nikdy nezapomeneme.

Reference, Individuální zájezd do Austrálie, únor 2015

Dobrý večer pane Musílek,
rádi bychom Vám po návratu z Australie chteli moc poděkovat za perfektní přípravu našeho individuálního zájezdu.

Vše proběhlo bez problémů, právě této připravenosti, nic jsme nehledali a všude se nám to moc, opravdu moc líbilo. Máme na Vás pouze ještě jednu drobnou prosbu, která nám ale vůbec dovolenou nijak nepokazila. V příloze Vám zasílám kopii dopisu - pokuty - z Tasmanie a prosíme Vás pouze o Váš názor, zda zaplatit, nebo ne. Myslíme si spíše, že ano, abychom se nedostali v budoucnu do problémů s vycestováním.

Reference, dovolená v Austrálii, leden 2015

Dobrý den,
děkujeme za realizaci zapůjčení obytného auta, objednání hotelů, letenek a návrhu itineráře. Celý měsíc proběhl nádherně, vše bylo připraveno k naší spokojenosti. Děkujeme i za vaši vstřícnost a profesionalitu.
Hned bychom do Austrálie jeli zpátky a doufáme, že se tam znovu podíváme. A rozhodně využijeme vašich služeb.

Spokojení zákazníci Petr, Lucie, Filip a Kryštof Kašovi

Reference: To nejlepší z Austrálie 2015

Dobrý den, dovolená To nejlepší z Austrálie byla úžasná, počasí nám přálo, viděli a zažili jsme mnohem víc, než nabízel program, hlavně díky průvodci Markovi, který se snažil, abychom stihli co nejvíc a na všechny naše otázky ( z historie, současnosti, sportu, kultury, přírody...) věděl vyčerpávající odpovědi.

Nejkrásnější je rudý střed a bariérový útes, kde by šnorchlování mohlo být klidně dva dny. Viděli jsme spousty medvídků koal a pštrosů EMU a historická trafostanice byla také velmi zajímavá. Doufám, že se tam ještě vrátím - na okruh západ-sever. 

Jitka.

Reference, Východní pobřeží Austrálie, listopad 2014

Pokud bych to shrnula do jednoho slova bylo vše BÁJEČNÉ. Od Vaší organizace počínaje, přes samotnou "dovolenou" v Austrálii a návratem domů konče. Do dnes stále mluvím o tom, jak tam bylo super a jak bychom se tam moc rádi vrátili. Myslím, že to byla naše první návštěva Austrálie, ale určitě ne poslední. A velice rádi opět využijeme Vašich služeb a Vaší pomoci. Ve všem jste nám pomohli a byli jste nám nápomocni.

Moc děkujeme za vše.

Krásný den Romana a Radek Skřivanovi

Reference dovolená v Austrálii, na NZ a FIJI, listopad 2014

Dobrý den slečno Cerhová,

jenom hlásím, že jsme se včera v naprosté pohodě vrátili z dovolené v Austrálii,N.Zélandu a Fidži. Jsem moc rád ,že jsem se nechal přesvědčit o individuálním způsobu cestování, protože jste měla naprostou pravdu, že v uvedené části světa není cestování vůbec žádný problém. Celý program byl báječný, i časově naprosto přesný a byli jsme moc spokojení. Vrátili jsme se opravdu zrelaxovaní jako z žádné jiné dovolené doposud.

Reference Austrálie, září 2014

Dobrý den Veroniko,

Chci Vám za sebe i za svou rodinu velice poděkovat za pomoc při plánování naší dovolené v Austrálii. Vše proběhlo, tak jak jsme si představovali, nikde žádný problém. Pobyt na Fiji byl přímo úžasný, tam se určitě ještě vrátíme, abychom poznali více ostrovů a místní kulturu.

Ještě jednou velice děkuji a moc si cením Vašich služeb.

Markéta Jandová

Reference Austrálie, červenec/srpen 2014

Dobrý den,
Jo už jsme zpátky a bylo to moc fajn. Projeli jsme co jsme plánovali + něco navíc, celkem 5500km. Asi by to stálo za popovídání, ale teď nic nestíhám – tak Vám posílám aspoň malý feedback.

Největší plus:

  • Potápění, loď cestující po  útesu nemá chybu. Zatímco jednodenní výlety jsou daleko  náročnější a plný lidí tohle je paráda. Sem se určitě vrátíme.
  • Karavan byl perfektní a zábavný, jen ten automat co jsem chtěl byla blbost. Zbytečně žere.
  • Když člověk v některé staré hospodě u kempu v NT chytne dobrý koncert (jsou tam poměrně často) + barbecue nemá to chybu.
  • Singapore Stopover – jen superlativy

Reference Austrália, květen 2014

Přeji hezký den,
moc spokojeni jsme se vrátili z Australie.Všechno fungovalo na 100% a musím Vám a Vaší agentuře moc poděkovat.Auta jsme nikde ani neškrábli,vše v pohodě.Jen menší komplikací byl cyklon,ale nás zasáhl jen okrajově,přecházel severněji.
Všem známým doporučuji Vaši agenturu pro cestu do Australie.

Reference dovolená Austrálie, březen 2014

Dobrý den ,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší agentuře a zejména pak slečně Veronice Cerhové za skvělou přípravu naší třítýdenní cesty po Austrálii.
Na vše bylo málo času, naše rozhodnutí padlo na přelomu ledna a února 2014 s tím , že ideální by bylo cestu zrealizovat v březnu. Původní myšlenka jen pouhé několikadenní návštěvy u přátel v Adelaide vzala po prostudování vašich webových stránek rychle za své. :o)

Reference dovolená v Austrálii, leden 2014

Společnost Go2Australia mi zajistila skladbu letenek dle společného dohovoru. Díky doporučeným stopoverům po cestě, nabyla dovolená jiný rozměr, okořeněný vůní Asie. Vřele doporučuji a po této zkušenosti jsem pochopil, že někdy je lepší nechat práci odborníkům.

Martin a příště opět s Vámi.

Pozn.: Panu Žižkovskému jsme zařizovali letenky do Austrálie, cestovní pojištění a stopover v Bangkoku.

Reference dovolená v Austrálii, říjen - listopad 2013

Dobrý den, 

chtěla bych svým jmém i za svého přítele poděkovat, za organizaci a perfektní spolupráci s Vaší firmou/organizací Go2 Australia, kterou se mnou vyřizovala slečna/paní Aneta Maříková.

Co se týká poskytnutí letenek a veškerých informací s přestupy popř. jinou organizací týkající se letu či přenocování, vše bylo naprosto prvotřídní a do detailů vypracované tak, že by i ta největší, s prominutím "lama" měla vše pochopit :-) tím pádem, jsme nebyli ničím zaskočeni či překvapeni a pokud ano, tak pouze v dobrém slova smyslu.

Reference okruh Austrálií, říjen/listopad 2013

Dobrý den paní Cerhová,

dodatečně naúčtovaná částka za benzín nám byla v plné výši vrácena. Děkujeme moc za vyřízení této záležitosti a zároveň za celý průběh zorganizování našeho pobytu. Vše probíhalo podle harmonogramu (odlety, půjčovny aut) a pokud pro nás neměli auto objednané, bylo nám nabídnuto  bez doplatku auto vyšší třídy, se stejnou spoluúčastí (v Melbourne terénní X- trail), takže jsme si troufli jet přes Sněžné hory a NP Kosciuszko po nezpevněné cestě.  Pro řidiče to bylo sice hodně náročné, velké převýšení, úzká klikatá cesta, déšť a k tomu velké množství klokanů přebíhajících přes cestu, ale bylo to krásné.

Reference dovolená v Austrálii, říjen/listopad 2013

Vážená paní Cerhová,

chtěli bychom Vám vyjádřit poděkování za Vaši pomoc při přípravě naší cesty po Austrálii, která trvala 33 dní. Veškerá jednání s Vámi probíhala k naší spokojenosti. Po přistání v Brisbane jsme se vydali autem směrem do Cairns. Velký bariérový útes, deštné pralesy a krásná příroda, to vše bylo ještě korunováno po příletu do Rudého středu pohledem na Uluru a Olgas. Přistání v Sydney je samo o sobě nezapomenutelný zážitek. Pohled na „ramínko“, operu, množství ostrovů a plachetnic v nespočetných zálivech je nádherný. Cesta do Melbourne  a po Great ocean road patří také mezi krásné zážitky.

Reference Australské dobrodružství, září 2013

Ahoj, program – nebyl zrovna odpočinkový, neb jsme nejeli na spací tábor, ale na poznávací dovolenou (tak jsme to i chtěli). Doporučené lokality stály opravdu za to, poznali jsme vskutku hezká místa. Ubytování – Tady mohu hodnotit jen prvních 10 dní - vše klapalo jak na drátkách, nikde žádný zádrhel, velmi příjemné bylo zpestření noci v SAFARI stanech a nocleh v Jabiru – PARÁDA. Auta – taky naprosto bez potíží, všude vše připraveno, všechno rychle vybaveno. Termín – naprosto vyhovující – v rudém středu se to dalo vydržet, stejně jako na severu… Na jihu začínalo jaro, takže taky krááása.

Reference AIMEX 2013 - expozice, Ministerstvo zahraničních věcí ČR, srpen 2013

Zdravím, Petře a Marceli, chci Vám poděkovat za výbornou spolupráci při organizaci obchodní cesty panů z Unexu a Ferritu po Austrálii. Všichni byli spokojení.

Ministerstvo zahraničí ČR - úspěšná australská obchodní mise

Šárka Ponroy Vamberová

Pozn. Pro Ministerstvo zahraničních věcí ČR jsme zajišťovali služby spojené s účastí zástupců českých společností působících v těžebním průmyslu na expozici AIMEX 2013.

Reference karavanem po Austrálii, květen 2013

Dobrý den,

Právě, když jsem vám chtěl napsat, jste mi poslala tuto zprávu. Zřejmě jsme propojeni. Paní Cerhová, chtěl bych vám poděkovat za vše. Bylo to perfektní. Ubytování i auto. Pokud byl nějaký malý problém, všude jsem se setkal se vstřícností…což v naší zemi ještě neumíme. Nevím teď rychle, co bych měl za připomínku…vše šlo jak po másle…i počasí bylo etické.

Reference Austrálie a Fiji, prosinec 2012/leden 2013

Dobrý večer Veroniko.

Srdečně vás zdravím a trochu se tedy rozepíšu. Cesta z Prahy do Sydney naprosto v pohodě, velice jsme ocenili popis letiště v Soulu. Bez problému jsme našli sprchy i bezpl. net. V Soulu jsme vůbec neměli signál na  tel., tak net byl přínosem. Austrálie je krásná, veliká a pro nás Čechy drahá. Pohybovali jsme se po pobřeží zhruba mezi Sydney na jihu a Mackay na severu.

Reference Austrálie a Tasmánie, prosinec 2012/leden 2013

Dobrý den,

děkuji moc za naplánování, všechno klaplo perfektně a fakt jsme si to užili. Vypíchl bych celkově Tasmánii - obvzlášť Brunny Island byl nádherný (např. výlet v Adventures Bay na utesy nebo noční čekání na tučňáky - doporučuji baterku s červeným světlem), v Bay of Fire jedno z nejhezčích pobřeží, potom Fraser Island - offroady hodně bavily hlavně mužskou část .) a na lake McKenzie byla nejlepší koupačka z celé Austrálie, další zážitek byl setkání s Debbie v Rainbow Beach a nejluxusnější ubytování z celého tripu.

Reference zájezd Austrálie, Nový Zéland, Fiji 2013

Dobrý den Veroniko,

teprve po několika dnech si s manželkou uvědomujeme, jak nádherný zájezd jsme absolvovali. Všechny tři „ostrovy“ J mají své kouzlo. Taky jsme velice rádi, že jsme vsadili na cestovku go2australia. Vše perfektní. Vámi počínaje Veroniko (informace, materiály, schůzka v Praze) a  pokračujíc pány průvodci Marcelem, Markem, Martinem. Pokud někdy někam, tak s go2australia.

Reference dovolená Austrálie, Nový Zéland, Fiji 2013

Dobrý den,

opravdu jsme už zpátky doma, také jsme si odpočinuli po dlouhé cestě z Fiji a utřídili si všechny dojmy z pobytu ve třech různých destinacích. Mluvím za sebe a syna.

Zájezd se nám líbil i když počasí někdy nepřálo. Všichni tři průvodci byli vstřícní, hodně nám toho pověděli o lokalitách ve kterých jsme se právě nacházeli a my účastníci zájezdu jsme vytvořili bezkontfliktní pohodovou skupinu.

Reference Austrálie se zastávkou v Bangkoku

Dobrý den sl. Cerhová.

Včera v odpoledních hodinách jsme se vrátili z dovolenky, z dlouhodobého pobytu v Austrálii a Bangkoku.

Musím Vám, za sebe a manželku, moc poděkovat za veškeré služby, které jste nám zajistila - vše dopadlo nad naše očekávání. Nesetkali jsme se se žádným problémem, letenky, transfery, ubytování - prostě vše na jedničku. Drobný problém byl při cestě z Bagkoku do Dubai, kde společnost BA omylem vystavila na naše místa v letadle duplicitně letenky pro starší lidi z Londýna - ale to se vyřešilo přímo v letadle k oboustranné spokojenosti.

Reference trojkombinace Austrálie, Fidži a Nový Zéland, září 2012<

Dobry den, pan Musilek

uz sme sa vratili plni dojmov a zazitkov. Bola to sice jedna z najnarocnejsich dovoleniek, ale stala za to. Chcem sa vam podakovat za vsetku trpezlivost, ktoru ste mali s mojimi otazkami, za uplne a detailne informacie, ktore ste mi poskytli, za ustretovost a profesionalitu, a to napriek mojej  pociatocnej nedovere k vasej cestovke. V buducnosti budem bez najmensieho zavahania propagovat vase sluzby aj medzi mojimi znamymi na Slovensku.

Este raz vdaka vam, slecne Cerhovej, panovi Zitnikovi, Marekovi aj Martinovi zo Zelandu !

Manzelia Meršakovi

Reference pronájem osobního a 4WD vozu v Západní Austrálii, září 2012

Dobrý den,

vše proběhlo dobře a dovolenou jsme si užívali. Žádné připomínky nemám. Letenky i auta v pohodě, vše probíhalo jak mělo. Jediné co mě napadá, je SIMka (Lebara), kterou doporučujete. Na mnoha místech nám lidi říkali, že jediné co v daném místě funguje, je Telstra. Každopádně to bylo skvělé, vše co jste zařizovali, klaplo. takže díky.

S pozdravem B. Jelínek

Pozn.: Skupině pana Jelínka jsme zajišťovali letenky a dopravu osobním a 4WD vozem v Západní Austrálii.

Reference velká cesta po Austrálii, březen 2012

Vážený Petře, milí Go2Australia,

chtěli bychom Vám poděkovat za super naplánovaný pobyt v Austrálii v březnu 2012. Všechno proběhlo bez komplikací, přesto, že naše znalost angličtiny je téměř nulová. Ubytování, cestování autem, přelety letadlem, ale především Vaše i Ivovo průvodcování bylo fantastické. Vážíme si toho, jak jste se nám věnoval. 

Reference Australská vína a Velký bariérový útes, 2012

Děkuji za skvěle připravený zájezd pro mne a mé přátele do vinařských oblastí a na GBR. Organizace neměla chybu, na místě jsme ocenili pomoc Marka Wachtla, který dobře rozumí vínům a ještě je s ním sranda. Go2Australia budeme všude doporučovat.

Honza Nedvěd

Pozn.: Skupině pana Nedvěda jsme zajišťovali služby, ubytování, pronájem auta a průvodce po australských vinařstvích a Velkém bariérovém útesu.

Reference Australské dobrodružství rodiny Pavlíkových

K naší cestě po Austrálii nás „dovedla“ naše úžasná dcera, která se nominovala na MS ve sportovním aerobiku, které se mělo konat právě v Austrálii ve městě Gold Coast. Cestujeme rádi, ale jsme spíš konzervativní typy, kteří se nepouštějí do nějakých velkých dobrodružství. Příležitost alespoň trochu poznat tak vzdálenou zemi jsme si nemohli nechat ujít, takže jsme začali pátrat, jak a co vlastně podniknout.

Reference cesta českých atletů veteránů na World Masters Games do Sydney s CK Go2Australia

Skupina 11 členů Sdružení veteránů Českého atletického svazu podnikla poznávací a současně aklimatizační cestu před startem na World Masters Games v Sydney. Navštívili jsme národní parky u západního pobřeží, v oblasti Darwinu a v Sydney. Obrátili jsme se s návrhem itineráře na CK Go2Australia, která ochotně itinerář dopracovala k naší plné spokojenosti.

Reference cesta po Austrálii

Dobrý den,

Ze samotné Austrálie i mnou pojatého druhu cestování jsem byla velmi spokojená, i když bych pochopitelně na tuhle zemi radši měla daleko více času než pouhý 1 měsíc. Ale ti tak jsme projeli obrovský kus různorodé země a zároveň si užili i výletů, treků, koupání, pozorování zvěře, apod. Austrálie pro mě byla jeden velký "National Geographic" - jako bych se ocitla v nějakém díle přírodovědného filmu. Letos jsem se vrátila z Jihoafrické republiky a nebyla jsem zdaleka tak nadšená volným pohybem zvířat jako v Austrálii.

Reference dovolená v Austrálii a oslavy Australského dne 26.JAN

Dobrý den Veroniko,

přes víkend se u nás dveře netrhly a nebyl čas na nic jiného než povídání o Austrálii. Takže až nyní. Cesta tam i zpět byla v pohodě, Airbus A380 v business třídě nemá chybu. Hotel na cestě tam v Dubaji byl velmi prospěšný, při výstupu z pražského letadla nás čekal průvodce, který nás zavedl až do recepce hotelu (bylo to celkem daleko v jiném terminálu), všechny lety byly fajn. Časový posun nebyl na nás nějak moc znát.
V Austrálii bylo vše perfektní, veškerá organizace, transfery, program klaplo na jedničku s hvězdičkou, máte naše plné uznání.

Reference pronájem auta Sydney-Adelaide

Vážená paní Cerhová,

Půjčení i vrácení auta proběhlo v naprostém pořádku, až na malou chvilku v Sydney, když pán z půjčovny tvrdil, že nemají peníze na kontě. Za chvíli se ale ukázalo, že to pouze spletli v jejich účetnictví. Navigaci bohužel neměli, tak jsme se spoléhali na mapu a v Canbeře jsme si ji na další cestu vypůjčili od našich přátel. Zapůjčené auto bylo celkem nové (červen 2011) a jezdilo se nám dobře i přes počáteční nezvyk řízení na opačné straně. Auto jsme vrátili v Adelaidě rovněž bez problémů a když jsme se vrátili do Čech, kauce z kreditní karty už byla uvolněná.

Reference ubytování v Sydney

Vážená paní Cerhová,

vrátila jsem se včera z cest po Austrálii a chci Vám poděkovat za zajištění skvělého ubytování! Bylo přesně podle mých představ - mít střechu nad hlavou a k dispozici sprchu, nic luxusního, ale za velmi přijatelnou cenu bydlet přímo v centru Sydney.

Díky za spolupráci Alena Pilařová

Pozn.: Paní Pilařové jsme zajišťovali ubytování při její cestě po Austrálii v březnu 2012.

Reference zájezd Austrálie a Nový Zéland pro 27 osob

Vážení,

chci Vám tímto poděkovat za vzornou spolupráci a organizačně perfektně zvládnuté zajištění mého zájezdu.Opravdu se mi s Vámi moc dobře spolupracovalo a doufám že ještě budeme spolupracovat ať už na území Austrálie nebo později v Indonézii. Předejte prosím moje poděkování rovněž všem ostatním co se o moji skupinu starali počínaje panem Musílkem, Veronikou Cerhovou přes Marka , Iva až po Martina na Nový Zéland. Snad jsem na nikoho nezapomněl.

Reference dovolená rodiny Myslivečkových - listopad 2011

Ještě jednou bych chtěla celé Go2Australia poděkovat za perfektně připravenou cestu, kdy opravdu vše klapalo, jak mělo a profesionální přístup. Přeji hezký den.

Kateřina Myslivečková.

Pozn.: Rodině Myslivečkových jsme zajišťovali ubytování, pronájmy aut, přeletové letenky, aktivity a itinerář pro jejich dovolenou v Austrálii v listopadu 2011.

Reference Australská dovolená Kadlecových - listopad 2011

Dobrý den

Chtěli bych Vám touto cestou poděkovat, za to co jste pro nás všechno udělali. Díky Vám jsme prožili 3 krásné týdny v úžasné zemi, na které nikdy nezapomeneme. Navštívili jsme místa, o kterých se nám ani nezdálo. Každý den jsme se těšili, co nového uvidíme a zažijeme. Strašně moc děkujeme za pomoc s jednání s Thrifty. Dokázali jste to, v co jsme pomalu ani nedoufali, a to že máme zpět naše peníze.

Reference zajištění ubytování a itineráře únor 2011

Dobry vecer,

stale jeste z Australie, mame posledni vecer na Gold Coast a ja jsem chtela velmi podekovat za vami zajistovane hotely a letenky. Vsechno probehlo v naprostem poradku bez jedineho zadrhelu, a nasi dovolenou jsme si krasne uzili. Nejvic nas nadchlo Sydney, Marriott super a skvela lokalita no a pak samozrejme Hayman, to byl zazitek.  No a za private access do bazenu moc dekujeme, to bylo super, hlavne s nasim miminkem jsme meli koupani mnohem jednodussi :)

Reference srpnové australské dobrodružství 2011

Chtěla bych poděkovat za bezvadně připravené dokumenty i všechny informace,které jsme měli od vás k dispozici, všechno klapalo jak hodinky. I ty telefonické konfirmace jsme zvládli. V sobotu 27. srpna jsme pak šťastně přiletěli, i když z půlhodinovým zpožděním z důvodu nějakého technického problému na letadle (v Soulu letadlo těsně před plánovaným odletem hnedle celé rozebrali, trvalo to celou hodinu).

Reference pobyt v Queenslandu - únor 2011

Dobrý den p. Musílek,

chtěl bych tímto mailem vyjádřit poděkování za zorganizování naší úžasné dovolené v Australii. Myslím, že jsem spíš náročnější cestovatel, který už toho hodně ve světě viděl a zažil, takže mohu porovnávat. Váš přístup již v přípravné fázi tvoření celkového programu byl velmi profesionální. Mohu potvrdit, že vaše zkušenosti a doporučení jsme náležitě využili a ověřili.

Reference Tasmáníe a Austrálie - pomoc při plánu cesty a pronájem karavanu únor 2011

Ještě jednou Vám chci s celou rodinou moc poděkovat za vyřízení letenek, zařízení pronájmu karavanů, předání velice užitečných rad a také za možnost zúčastnit se noční výpravy za tučnáky - při naší "nevšední dovolené" u protinožců :-).

Všechno "klaplo", bylo to "super" a s Vašimi službami jsme byli velice spokojeni!!!

Díky!Díky!Díky

Hezký den přeje Pavlína Másilková s rodinou

Reference Austrálie a Nový Zéland listopad 2009

Vážený pane Žitník,

především Vás srdečně zdravíme uz zase z domova. Zároveň Vám chceme znovu poděkovat, protože naše dovolená snů byla do slova a písmene sen. Téměř vše z itineráře se nám podařilo navštívit a musíme říci že se nám to moc líbilo. Máme velmi příjemné zážitky a vzpomínky. Zvládali jsme vse s nadšením, že jsme necítili a ani teď první den doma necítíme únavu. Bylo to také tím, že všechno bylo vaší kanceláří perfektně zajištěno, nikde nenastal žádný problém, klapalo to jako hodinky. Klobouk dolů!