JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Austrálie a Fiji, prosinec 2012/leden 2013

Dobrý večer Veroniko.

Srdečně vás zdravím a trochu se tedy rozepíšu. Cesta z Prahy do Sydney naprosto v pohodě, velice jsme ocenili popis letiště v Soulu. Bez problému jsme našli sprchy i bezpl. net. V Soulu jsme vůbec neměli signál na  tel., tak net byl přínosem. Austrálie je krásná, veliká a pro nás Čechy drahá. Pohybovali jsme se po pobřeží zhruba mezi Sydney na jihu a Mackay na severu.

Fiji - Viti Levu je velice podobné Latinské Amer., nebo Kubě. Ostrovy jsou krásné a ty vaše - naše byli moc prima a přesně takové jak jste nám je vylíčila. Cesta zpět bez problémů. Organizace a ubyt. v Soulu na jedničku.

Když to shrnu, tak mám pro vás jen slova chvály a díků.

V Austrálii jsme měli tři vnitrostátní přelety, dvě půjčovny aut , ubytna Surfers Paradise a další a další věci a vše naprosto v poho. Věci v Austral. měla pod palcem má sestra, tak tím jsme vás už nezatěž.

Musím říci že Grand B. Reef byl krásný ale korály na Fiji jsou hezčí, voda klidnější a okolí podmanivější.

Než jsme vyráželi, tak jsme do toho šli s tím, že do Austr. se vypravíme jen jednou za život,  že je to daleko a za dost korun. Teď už víme, že budeme dělat vše proto, aby jsme se zase do té krásy vrátili neb to stojí za to.

S díky a pozdravem Petr B. s rodinou.

Pozn.: Rodině pana Baťky jsme zajišťovali letenky do Austrálie a služby na Fiji při jejich cestě do Austrálie a na Fiji v prosinci 2012.