JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Austrálie, květen 2014

Nejprve moc děkujeme za výbornou organizaci všech poskytnutých služeb - obě ubytování, pronájem camperu i auta byly v pořádku a plně vyhovující, výlety na poskytnuté vouchery moc pěkné a doporučený program zajímavý.

Jen jedna připomínka - berte to jako info pro další klienty a určitě ne kritiku:
Paronella Park - jedná se o stavby ve španělském stylu ze 30. let 20. století - v programu bylo info nesprávně. Nelze to nalézt v žádné mapě, řekli jsme si, že tam tedy nepojedeme, ale pak jsem nakonec zahlédla nenápadnou odbočku. Zajímavé to opravdu je ... Vstupné je 42 AUD, a stojí zato podívat se do parku ve dne a pak večer po tmě. Cena zahrnuje ubytování v 5hvězdičkovém kempu hned u parku, je dobré si tam tedy naplánovat přenocování. Je tam v restauraci u recepce i dobré wifi zdarma.

Za celou cestu jsme měli jen jeden problém a to dnes při odletu z Cairns - nakonec se vyřešil, ale asi půl hodiny to bylo trochu napínavé. Virgin Australia zrušili let VA776 do Brisbane v 9.45 - od té doby, co to bylo v prosinci rezervováno, a nahradili letem VA778 v 10.00, někde píší 779! Jak jsem pochopila, na to navázala nějaká chyba, kterou prý měli Singapore Airlines - asi nás neměli v systému nebo bylo třeba udělat nějakou změnu. Telefonovali jin, a ti jim řekli, že ji nemohou udělat - prý si mám zavolat do Prahy výstavci letenky aby změnu udělali - v Praze bylo zrovna po půlnoci, tak jsem jim vysvětlila že tam se mnou do 8 ráno nikdo bavit nebude ... chvilku se tvářili, že asi neodletíme, a pak najednou řekli dejte nám letenky a pasy a udělali nám všechny boarding passes až do Prahy. Ptala jsem se, jak se jim to podařilo tak rychle vyřešit, ale nic mi nevysvětlili, připadalo mi, že použili nějaké řešení do kterého se jim nechtělo, ale viděli, že to jinak nepůjde ... Zavazadla nám odbavili jen do Amsterodamu, prý jim to do Prahy nejde, že tam nemají agreement ... no to už je maličkost.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za váš profesionální a vstřícný přístup

Eva Ďoubalová