JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Austrálie se zastávkou v Bangkoku

Dobrý den sl. Cerhová.

Včera v odpoledních hodinách jsme se vrátili z dovolenky, z dlouhodobého pobytu v Austrálii a Bangkoku.

Musím Vám, za sebe a manželku, moc poděkovat za veškeré služby, které jste nám zajistila - vše dopadlo nad naše očekávání. Nesetkali jsme se se žádným problémem, letenky, transfery, ubytování - prostě vše na jedničku. Drobný problém byl při cestě z Bagkoku do Dubai, kde společnost BA omylem vystavila na naše místa v letadle duplicitně letenky pro starší lidi z Londýna - ale to se vyřešilo přímo v letadle k oboustranné spokojenosti.

Snad jenom drobná poznámka - informace pro Vás - k pobytu v Bangkoku:

V termínu 12. - 15.4. tady probíhají oslavy nového lunárního roku a tak některé památky a veškeré úřady jsou zavřené. V našem případě se jednalo o královský palác, ostatní bylo přístupné. 

Nezapomenutelným zážitkem jsou vlastní oslavy v ulicích, když obyvatelé kropí všechny kolemjdoucí vodou - no kropí, spíš Vás celého prolejou hadicemi a stříkačkami, nakonec se pokloní a na krk dají věnec ze žlutých květin. Takže jsme byli promáchaní od hlavy až po chodidla, ověšeni několika řadami květinových věnců, žel to odskákala elektronika (mobil a kamera ) - ale to vůbec není Váš problém. Spíš jako doporučení pro jiné zákazníky cestující v tomto období do Thajska, aby s tímto počítali.

Takže ještě jednou moc, moc děkujeme za Vaši pomoc a zajištění.

Mějte krásný den.

Gröne

Pozn.: Manželům Grönovým jsme zajišťovali mezinárodní a vnitrostátní letenky a 3 denní zastávku v Bangkoku při její cestě do Austrálie v březnu/dubnu 2012.