JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Austrálie a Tasmánie, prosinec 2012/leden 2013

Dobrý den,

děkuji moc za naplánování, všechno klaplo perfektně a fakt jsme si to užili. Vypíchl bych celkově Tasmánii - obvzlášť Brunny Island byl nádherný (např. výlet v Adventures Bay na utesy nebo noční čekání na tučňáky - doporučuji baterku s červeným světlem), v Bay of Fire jedno z nejhezčích pobřeží, potom Fraser Island - offroady hodně bavily hlavně mužskou část .) a na lake McKenzie byla nejlepší koupačka z celé Austrálie, další zážitek byl setkání s Debbie v Rainbow Beach a nejluxusnější ubytování z celého tripu.

Ještě k Tasmánii pro vaše info - bydlení a komfort na vaření atd. super, ale na těch mnohdy špatných silnicích se nedalo jezdit moc rychle, protože posádka vzadu by ohluchla z rachotu všech spotřebičů . I tak jsme ale zvládli skoro všechno až na Craddle Mt. to už byla velká zajížďka. A z jednoho parku nás vyhnal požár.

Takže ještě jednou díky za skvělou organizaci a pozdravujte a poděkujte kolegovi Musílkovi, moc nám pomohl v půjčovně u Grega v Rainbow Beach.

Mejte se fajn,

Honza

Pozn.: skupině 6ti mladých lidí okolo pana Urbánka jsme zajišťovali kompletní služby (pronájem aut/karavanu, ubytování, vnitrostátní přelety) při jejich cestě po Austrálii a Tasmánii v prosinci 2012.