JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Australská výprava pana Ledvinky a jeho skupiny

Včera odpoledne jsme dorazili v pořádku domů. Dovolte mi, abych poděkoval jménem celé naší malé  skupinky všem lidem z Vaší CK, kteří pro nás zorganizovali nádherný pobyt v Austrálii.

Při návštěvě Austrálie jsme měli dosti omezené časové možnosti - pouhých 9 dnů. Přesto nám dokázali Vaši lidé připravit úžasný program. Navštívili jsme Sydney, Jervis Bay i s bělostnou pláží Hyams Breach i s výletem na velryby a delfíny, následně ZOO Steeva Irwina v Beerwah u Brisbane, potom Rudý střed v Uluru vč. fascinujícího západu a východu slunce a národní park Kata Tjuta. Odtud jsme cestovali do Cairns. Prohlédli jsme si  nejstarší prales světa Daintree vč. vyjížďky lodí za krokodýly. A na závěr to byl skutečně největší skvost - výlet na katamaránu ke korálovému království se šnorchlováním v oblasti Velkého bariérového útesu. Ceníme si bohatých zkušenosti a skvělých organizačních schopnosti CK GO2AUSTRALIA s.r.o., neboť bylo nutné pro nás zajistit několik přeletů, transferů  a veškerá ubytování v navštívených destinacích i výlety minibusem, vstupy atd.. Ale asi ze všeho nejvíce jsme ocenili dva mladé průvodce, kteří s námi některé výlety absolvovali a diky jejich znalostem prostředí nám poskytli mnoho zajímavých a cenných informací. Jejich ochota věnovat se nám daleko přesáhla podmínky kontraktu a dokázali v nás vyvolat příjemný pocit, jako bychom cestovali s našimi přáteli. A poslední den nám v krásném městském parku v Cairns uspořádali večerní piknik na rozloučenou. Takže ještě jednou děkujeme za krásné zážitky, které si budeme jistě dlouho připomínat nad pořízenými fotografiemi.

Co ještě dodat – jistě doporučení této CK všem, kteří by stejně jako my neměli v Austrálii moc času, ale přesto by chtěli vidět maximum. Samozřejmě s plným vědomím fyzické náročnosti takovéto volby a taky trochy štěstí na pěkné počasí, jaké nás provázelo.

Jaroslav Ledvinka, listopad 2011

Pozn.: Organizace zájezdu pro skupinu 6ti osob - zajištění ubytování, transportu, přeletové letenky, průvodcovské služby, aktivity a itinerář po Austrálii; listopad 2011.