JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference dovolená Austrálie, březen 2014

Dobrý den ,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší agentuře a zejména pak slečně Veronice Cerhové za skvělou přípravu naší třítýdenní cesty po Austrálii.
Na vše bylo málo času, naše rozhodnutí padlo na přelomu ledna a února 2014 s tím , že ideální by bylo cestu zrealizovat v březnu. Původní myšlenka jen pouhé několikadenní návštěvy u přátel v Adelaide vzala po prostudování vašich webových stránek rychle za své. :o)

Následně nám byl vámi navržen skvělý plán, zahrnující cestu ze Sydney po vlastní ose až do Adelaide, s mnoha tipy na výlety a přírodní krásy, následně pak cesta do rudého středu. Následovala rezervace letenek, zajištění ubytování a rezervaci aut.

Vše šlo velmi rychle a dle domluvy bez nejmenšího zádrhelu, a s manželkou jsme tak mohli v klidu 1.3. odletět za naším australským dobrodružstvím. Popisovat ho by bylo na dlouho , vše bylo jedním slovem úžasné !
A to také díky tomu , že všechny zajištěné služby byly na úrovni a vše co jsme měli domluvené trvalo vyřídit vždy pouhých pár minut a někdy snad i méně.
Jinými slovy , žádné starosti , jen samé radosti :o) .
Návštěva Hongkongu byla pak příjemnou tečkou na závěr celé cesty.

Do budoucna uvažujeme o další cestě do jiné části Austrálii a jsme si jisti, že služeb GO2australia opět rádi využijeme.

Děkujeme
Lenka a Michal Peške