JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference: dovolená v Austrálii, listopad 2015

Vážený pane Musílku,

rád bych Vám poděkoval za skvělou organizaci naši dovolené v Austrálii.

Už ve fázi plánování dovolené mi hodně pomohly Vaše rady, podle kterých jsme vybrali termín dovolené, ale také detailní program v jednotlivých destinacích. Všechny Vaše rady se ukázaly pravdivé. 

Nejvíce si cením rad k programu v Cairns. Po Vašem upozornění na to, že v Cairns není možné koupání v moři, jsme zvolili pobyt na lodi, a pak pobyt mimo Cairns, kde už koupání možné bylo. Výlet na Cape Tribulation a plavba lodí deštným pralesem byly naprosto úžasné - všem, kdo se chystají do Cairns, toto vřele doporučuji. 

Samozřejmě také děkuji za návrh programu v Sydney a Ayers Rock. Ačkoli jsem si původně myslel, že jednotlivé atrakce v těchto lokalitách navštívíme v jiném pořadí a jiných dnech, než jste nám doporučil, nakonec z časových důvodů jsme zjistili, že nejoptimálnější bude se držet Vámi vytvořeného itineráře a podle něj jsme také stihli v pohodě navštívit vše, co jsme chtěli.

Dále si cením flexibility dovolené pod Vaší taktovkou - neměl jste problém se zapracováním do plánu dovolené jakýchkoli našich požadavků. U jiných cestovních kanceláří by cena dovolené při přidávání nových požadavků výrazně rostla, u Vás jsem viděl, že nárůst ceny zcela odpovídal očekávané ceně přidávaných požadavků.

Během celé dovolené jsme narazili na jediný problém - na potápěčské lodi neseděl počet uhrazených ponorů s tím, co jsme měli napsáno ve voucheru. Nicméně jsem byl Vámi po telefonu ujištěn, že jakýkoli doplatek za ponory mi CK GO2 uhradí a také se tak obratem po zaslání účtenky stalo.

Jsem rád, že jsem na Vaši cestovní kancelář narazil a oslovil Vás, srovnával jsem Vaši nabídku s nabídkou konkurenční cestovní kanceláře, ale u Vás bylo nesrovnatelně více muziky za méně peněz.

Až budu v budoucnu plánovat cestu do nějaké z dalších destinací, které Vaše CK nabízí, rád se na Vás opět obrátím.

S pozdravem,
Mgr. Daniel Matteoni, MBA