JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference dovolená v Austrálii a oslavy Australského dne 26.JAN

Dobrý den Veroniko,

přes víkend se u nás dveře netrhly a nebyl čas na nic jiného než povídání o Austrálii. Takže až nyní. Cesta tam i zpět byla v pohodě, Airbus A380 v business třídě nemá chybu. Hotel na cestě tam v Dubaji byl velmi prospěšný, při výstupu z pražského letadla nás čekal průvodce, který nás zavedl až do recepce hotelu (bylo to celkem daleko v jiném terminálu), všechny lety byly fajn. Časový posun nebyl na nás nějak moc znát.
V Austrálii bylo vše perfektní, veškerá organizace, transfery, program klaplo na jedničku s hvězdičkou, máte naše plné uznání.

Petr Musílek i Marek Wachtl byli výborní, půldenní prohlídka Sydney s Petrem se protáhla až do 18 hodin, Marek nás zavezl v pátek večer po výletu do Hunter Valley - výborná vína a sýry - na konzulát volit. Velmi příjemní a ochotní pánové s velkým přehledem o Austrálii a jejích reáliích . I delfíny jsme viděli a vlezli i do moře, resp. Tichého oceánu (nedá se říct, že se koupali) na nejbělejší pláži na světě 8-). Prostě zážitky na celý život.

Hotel v Sydney byl OK, bez výhrad, operní představení bylo výborné i když trochu z jinými reakcemi publika, než jsme zvyklí u nás, večer na lodi v sobotu 26.1. byl nezapomenutelný rovněž tak i večeře  v Sydney Tower.

Počasí vyšlo, když jsme byli na výletu za delfíny, tak v Sydney pršelo, ale v Jervis Bay bylo pěkně, druhý den taky v Sydney propršel, ale strávili jsme ho v akváriu a Queen Victoria Building, takže také smysluplně.

Sydney jako město a lidé v něm jsou jiní, než u nás, pohodoví, elegantně oblékaní, minimálně se tam kouří, je tam čisto i při tak velkém pohybu lidí, personál v restauracích a v obchodech je řádově výše než u nás. Velmi se nám líbila atmosféra, škoda, že je to tak daleko.

V rudém středu bylo ubytování na Longitude 131 nejlepší volbou jak svojí polohou a výhledem, tak úrovní ubytování s služeb. Veškerý program byl výborný, plná penze fantastická, večeře pod hvězdami nezapomenutelná. A hlavně nebyly mouchy a tak nás nic neotravovalo.

Ve srovnání s resortem Ayers Rock je Longitude 131 opravdu o několik tříd výše a stojí to za to tam být. Personál velmi vstřícný a pohodový, jen ta australská angličtina průvodců - no nic moc pro nás. Všechen program byl na vysoké úrovni s výkladem jak o přírodě, tak dodorodcích.

S celou dovolenou jsme byli s manželkou maximálně spokojeni a chválíme vás kde to jen jde.

Díky za vše a pozdravujte kolegy v Austrálii.

Pěkný den a přejeme ať se Vám osobně i firmě daří.

František a Marie Luxovi

Pozn.: Manželům Luxovým jsme zajišťovali kompletní služby v Austrálii a Dubai (transfery, ubytování, tranzitní hotel v Dubai, vnitrostátní přelety, českého průvodce, aktivity během pobytu-návštěva Opery, atd. a v den oslav Australského dne 26.JAN) při jejich návštěvě Austrálie v lednu 2013