JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference dovolená v Austrálii, říjen/listopad 2013

Vážená paní Cerhová,

chtěli bychom Vám vyjádřit poděkování za Vaši pomoc při přípravě naší cesty po Austrálii, která trvala 33 dní. Veškerá jednání s Vámi probíhala k naší spokojenosti. Po přistání v Brisbane jsme se vydali autem směrem do Cairns. Velký bariérový útes, deštné pralesy a krásná příroda, to vše bylo ještě korunováno po příletu do Rudého středu pohledem na Uluru a Olgas. Přistání v Sydney je samo o sobě nezapomenutelný zážitek. Pohled na „ramínko“, operu, množství ostrovů a plachetnic v nespočetných zálivech je nádherný. Cesta do Melbourne  a po Great ocean road patří také mezi krásné zážitky.

Velmi kvalitní ubytování na velice pěkných a praktických místech, letenky i pronájmy aut, to vše fungovalo bezchybně. Cestovali jsme podle svých představ a o to snadněji, že jsme nemuseli řešit tyto záležitosti. Na závěr jsme ještě strávili dva dny v Hongkongu, opět s perfektním ubytováním. Vaše rady a doporučení na cestu jsme využili a nezklamalo nás to.

Vrátili jsme se obohaceni o nové dojmy, k čemuž přispělo i velmi příjemné počasí, až na výjimku cesta ze Sydney do Melbourne, ale i to patří k cestování.

Mazánkovi

Pozn.: Mazánkovým jsme zajišťovali kompletní služby v Austrálii.