JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Jižní Austrálie a Australian open

Dobrý den,

psal jsem krátce po příjezdu už vašemu kolegovi. Obecně jsme byli spokojeni, jeli jsme prakticky vše podle plánů, jenom jeden den jsme kvůli počasí jeli trochu jinudy (Snow River Area).

No, počasí bylo celkově studenější než jsme čekali, ale to se zařídit nedá.  Takže jsme třeba vůbec neviděli Tři Sestry v Modrých Horách, byla totální mlha a pršelo. Pak už to šlo, třeba zase na Mt. Koscziusko bylo totálně modro a nádherně, i když vítr asi 80 km/h. Asi jsme obecně nepočítali s tím, že každý i menší park má nějaké vstupné. Ohledně programu - většinou jsme stíhali více, než bylo v návrhu programu - bylo to i tím, že jsme vyjížděli i brzo ráno, chtěli jsme toho poznat co nejvíc, přeci jen není to za rohem. Možná pobyt v Tasmánii mohl být o jeden den kratší, projeli jsme skoro celý ostrov (i mimo program..).

Australian Open bylo nádherné, nejen protože hraji tenis. Atmosféra v městu byla báječná, turnaj to žije, lidé sedávají na náměstí na zemi u velkých pláten, navíc tam bylo super počasí, to pravé letní a slunečné.

Celkově jsme byli spokojeni, ubytování i auta v pořádku. Třeba se někdy zase podíváme do dalších částí Austrálie.

S pozdravem,

Michal Lehar

Pozn.: Panu Lehárovi s manželkou jsme zajišťovali ubytování, pronájmy aut, přeletové letenky, aktivity a itinerář pro jejich dovolenou v Austrálii v lednu 2012.