JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference pobyt v Queenslandu - únor 2011

Dobrý den p. Musílek, chtěl bych tímto mailem vyjádřit poděkování za zorganizování naší úžasné dovolené v Australii. Myslím, že jsem spíš náročnější cestovatel, který už toho hodně ve světě viděl a zažil, takže mohu porovnávat. Váš přístup již v přípravné fázi tvoření celkového programu byl velmi profesionální. Mohu potvrdit, že vaše zkušenosti a doporučení jsme náležitě využili a ověřili.

Všechny blokace, vouchery týkající se ubytování, půjčení auta, doporučených výletů atd. klaply dokonale a nesmírně nám pobyt v Australii ulehčily a zpříjemnily.

Vřele nedoporučuji cestovat do Australie /dle vlastních zkušeností/ bez připraveného scénáře a zablokovaných hotelů či pujč. aut. Jistě to všichni zvládnete až na místě, ale bude vás to stát o mnoho víc času a někdy budete muset slevit i ze svých požadavků. Byla to nejkrásnější dovolená v našem životě, určitě se budeme chtít vrátit a chci zdůraznit, že obrovský podíl jste na tom měl vy a vaše firma vaší perfektně a dokonale odvedenou prací. Jsem rád, když se potkám s lidmi, kterým záleží na výsledcích své práce.

Velice rád vás doporučím všem svým známým, kteří se budou chystat do Australie. Děkuji za sebe i za svou ženu, která byla dovolenou naprosto nadšena.

At se vám vaše práce daří.

Schneiberg  Aleš

Pozn.: Klientům jsme zajišťovali ubytování, pronájmy aut, přeletové letenky i itinerář pro jejich dovolenou v Queenslandu v únoru 2011.