JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference podzimní Austrálie a Fiji, květen 2013

Dobrý den pane Musílku,

po návratu z dovolené dovolte několik vět k průběhu našeho cestování. Nejprve upřímné poděkování za Vaši ochotu a celou vzornou přípravu cesty před naším odjezdem. I vzhledem k  náročnosti našeho cestování bylo vše bezchybně zajištěno.

Veškeré lety (kterých bylo celkem 13) proběhly bez problému, zrovna tak i kompletní ubytování s velmi dobrou úrovní  a půjčení aut. Rozsah služeb vycházel z našeho naplánovaného itineráře.

Ten zahrnoval cestu do Austrálie s dvou denní zastávkou v Hong Kongu, přeletem do Austrálie se strávenými několika dny v krásné a zelené Tasmanii. Vše klapalo i v metropolích Sydney a Melbourne, zrovna tak i v Rudém středu a tropickém severu v NP Litchfield i Kakadu. Velice příjemné zakončení měsíčního cestování, které všem doporučuji je relax v některém z resortů na souostroví Fiji.

Počasí bylo příjemné na toto roční období, i když je v Austrálii podzim, a tak na mnoha místech nejsou nepříjemná vedra. Pro cestovatele, kteří zrovna nevyhledávají všude davy lid í, můžu tuto část roku jenom doporučit, protože je po hlavní sezoně.

Závěr z cestování je jednoznačný - spousta zážitků, dobře naplánovaný program s bezchybným průběhem a dobrý pocit, že rádi využijeme nebo doporučíme dalším Vaše zkušenosti a znalosti.

Ještě jednou vřelé díky a vyřiďte pozdravy také Veronice, které s námi taky řešila některé záležitosti.

Zdraví a hodně klientů celému týmu přeje

Vratislav Vinš

Pozn.: Panu Vinšovi jsme zajišťovali služby v Austrálii (pronájmy aut, mezistátní a vnitrostátní letenky, ubytování a aktivity) a Fiji, v květnu 2013