JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference: Pronájem auta a karavanu, zajištění letecké dopravy, stop-overu a ubytování v hotelech v Austrálii v listopadu 2014

Vážená slečno Cerhová,

právě jsme se chystali Vám napsat a moc poděkovat za spolupráci, neboť i díky Vám jsme prožili naši 50denní dovolenou v naprosté pohodě.

Bylo až neuvěřitelné, že vše, včetně počasí, vyšlo na 100%. Velmi jsme uvítali, že hotely, které jste nám zařídila, byly v centru, nejlepší byl ten poslední v Perthu - úplný luxus. Když jsme cestovali karavanem, přítel Vás několikrát denně velebil za to, že jste nám doporučila malinko si připlatit na komfortnější, neboť nám v něm naprosto nic nechybělo ( i vzhledem k tomu, že dojít si na WC není v Austrálii problém - jsou všude a zdarma, naše republika má co dohánět).

Prostě celá dovolená byla tak úžasná a bezproblémová, že se nám ani nechtělo domů. Viděli jsme fantastickou přírodu a užili si příjemné, ochotné a usměvavé lidi.

Ještě jednou Vám velmi děkujeme. Jsme moc rádi, že jsme se tentokrát rozhodli využít Vaše služby, neboť jste nám ušetřila velkou spoustu času a určitě i peněz. Před třemi lety jsme proseděli u internetu nekonečné hodiny a to jsme neměli zdaleka tolik služeb, jako jste nám zajišťovala Vy.

Přejeme úspěšný nový rok.

S pozdravem

Renata Kostková a Miloslav Bucek