JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Veronika Cerhová - realizace zakázek, vedoucí kanceláře v Praze

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie, pacifických ostrovů a Nového Zélandu a Indonésii. Je držitelem certifikátu Australského specialisty pro Českou Republiku od Tourism Australia.

Nadšení a zájem o cestování v ní probudila dlouhodobá cesta a pobyt na Novém Zélandu, v Austrálii a v Tichomoří, kterou uskutečnila po absolvování Vysoké školy v Liberci, obor ekonomie a marketing. Tyto země jí přirostly k srdci nejenom svou exotičností, ale i lidmi, které tam potkala.

Po návratu do Čech získala několikaleté zkušenosti působením v české cestovní kanceláři se zaměřením na aktivní pobyt a exotiku. Nabyté znalosti uplatnila také při přípravě zájezdů jako produktový manager s jejich následným průvodcováním. Pořádá přednášky a promítání o svých cestách a zážitcích. Podílela se na organizaci a bezproblémovém průběhu mnoha teambuildingových akcí.

Svůj volný čas tráví nejčastěji na lezecké stěně nebo skále, na horách nebo prostě všude, kde může někam vylézt. A poté zpět na zemi na kávě s přáteli.