JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Zájezd s českým průvodcem Austrálie pro každého, březen 2018, manželé Trejbalovi

Vážený pane Musílku,

  konečně se trochu vracíme do starých kolejí po té ohromné změně času v Austrálii a je na čase něco o tom napsat. Mám-li to vše shrnout,tak jen jedno slovo DÍKY. Byla to nádherná dovolená na kterou budeme velmi dlouho vzpomínat.
A nyní trochu podrobněji. Všichni tři naši průvodci byli výborní,snad jen jeden nedostatek tu byl a to,že Ivo Kolínský nemá rád Melbourne a vždy říkal,že Sydney je lepší. Odrazilo se to  pátý den v pátek.  Dopoledne jsme dělali 2 vinařství a tak jsme,žel na Ballaret měli jen dvě hodiny. Ten skanzen byl vynikající,chtělo by to více času,ale muselo se to trochu zkrátit,abychom ještě stihli Melbourne. A na prohlídku města zůstal čas jen od 16:10 do 19:45,což je dost málo a to nás docela mrzelo. Chtělo by to zde jeden den přidat.
Rudý střed s Benym byl výborný,moc se nám věnoval a myslím viděli jsme opravdu hodně. Zvláště pak nás dostal při západu slunce na Uluru,když vytáhl v autě 2 lahve šampańského z N.Zélandu a tu nádhernou podívanou jsme pak oslavili přímo na místě.
No a Cairns s Petrem to byl absolutní vrchol spokojenosti. Tak obětavého a příjemného chlapce jsme už dlouho nepotkali, stále nás něčím překvapoval,různými chuťovkami a pod.Viděli jsme toho s ním velice mnoho v Cairns a okolí i Sydney, ale v SY by to taky chtělo přidat jeden den. Spolu s Petrem i když díky Petrovi byla v SY využita každá minuta:-) Dokonce když ve skupině v Sydney převládla přání jeho možnosti,aby se nemusel dělit jako buňka,zařídil to ke spokojenosti všech. Lacinovy zavezl do velkého obchodního domu,kde byli šťastní, mne na hlavní nádraží a zbytek na pláž a postupně nás zase svážel a dával dohromady.
Také musím poděkovat všem průvodcům,jak se mi věnovali a umožnili,kde to bylo možné se zastavit na nádraží.
Zvláště také děkujeme i Vám a CK GO za uspořádání tak vynikajícího zájezdu a tak vynikající průvodce.
Také děkujeme za různé dárky od CK,jako grilování,víno a lepší hotely,nežli byly pův.v plánu.
Mějte se moc hezky a ještě jednou díky. Otto a Božena Trejbalovi.