Dovolená v Austrálii to NEJ

Dovolená se specialisty na Austrálii

Divoká příroda, unikátní fauna a flóra, bouřlivá historie - to vše tvoří kontinent, jehož krása Vám z paměti nevymizí ani po dlouhých letech. Zájezdy v Austrálii pomáháme realizovat již 15tým rokem. Přesvěčte se sami z našich referencí.

 • Široký výběr programů s českým průvodcem po celý rok
 • Nejlepší ceny pro dovolenou na vlastní pěst. Pronájmy aut, karavanů a zajímavé aktivity v celé Austrálii.
Petr Musílek
Garant destinace Austrálie

"Austrálie mě dostala svou energií, pestrostí a pohodovým přístupem místních."

neváhejte se na nás obrátit
+420 211 222 697, +420 731 184 762

Dovolená v Austrálii od specialistů

Různé programy pro skupiny i jednotlivce připravujeme v Austrálii již od roku 2004. Široký výběr najdete v sekci ZÁJEZDY DO AUSTRÁLIE .
Naleznete zde velmi populární zájezdy S MÍSTNÍM ČESKY HOVOŘÍCÍM PRŮVODCEM jak v Austrálii tak v kombinaci s Austrálií a Novým Zélandem.
Velmi často zajišťujeme dovolenou v Austrálii PRO INDIVIDUÁLNÍ CESTOVATELE cestující do Austrálie na vlastní pěst. Zajišťujeme také jednotlivé aktivity a PRONÁJMY AUT A KARAVANŮ PO CELÉ AUSTRÁLII .

Uluru (Ayers Rock)

Uluru se nachází v národním parku Uluru - Kata Tjuta National Park, zapsaném na seznamu světového dědictví UNESCO.
Monolit Uluru představuje pro domorodé obyvatele posvátnou půdu a je součástí širokého náboženského systému.

Kata Tjuta (the Olgas)

Kata Tjuta patří mezi nejzajímavější skalní formace v centru Austrálie. Celkem 36 hlavních skalních hlav (dómů) se nachází nedaleko věhlasného monolitu Uluru.
Celá oblast je navíc významnou součástí domorodých legend a také tradičním místem ceremonií a náboženských obřadů.

TOP místa pro Vaši dovolenou v Austrálii

Sydney, Uluru a Velký barierový útes jsou nejčastěji kombinované destinace v rámci pobytu v Austrálii. Doporučujeme do rudého středu letět, cesta po zemi trvá od pobřeží několik dní, nic moc zajímavého neuvidíte a tisíce kilometrů Vás bude stát hodně peněz. Benzín v poušti je o přibližně o 50 procent dražší, než na pobřeží.
Melbourne a Velká oceánská cesta je jeden z našich tipů, co zahrnout do Vaší dovolené. Na jižním pobřeží můžete pozorovat exotická australská zvířata - koaly, v horách Grampians můžete potkat stáda klokanů a při troše štěstí i ježuru.
Tasmánie, Klokaní ostrov, ostrov Fraser nebo západní pobřeží Austrálie můžou být dalšími místy, jestli chcete poznat méně známá turistická místa v Austrálii.

Ostrovy Whitsundays

Ostrovy Whitsundays se nachází u centrálního pobřeží Queenslandu a jsou nesmírně oblíbené nejen mezi turisty, ale také samotnými Australany.

 • Ostrovy nabízejí skvělé možnosti na koupání, šnorchlování, poskytují dostatek míst pro zkušené potápěče, i začátečníky.
 • Na ostrovech se nachází několik resortů, od střední kategorie, až po jedny z nejluxusnějších hotelů v Austrálii.

Kontakty Go2

Potřebujete poradit či se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat. Veškeré kontakty naleznete na kontakty Go2. .

Dovolená Austrállii

Sydney

Metropole s operou, přístavem, s bělostnými plážemi a skalnatými útesy patří bezesporu mezi nejhezčí města na světě.

 • Sydney je největší australské město ležící na východním pobřeží Austrálie a také nejstarší město v Austrálii založené v roce 1788.

NÁŠ TIP

Chystáte se do Austrálie? Stáhněte si našeho Velkého průvodce Austrálií ZDARMA!
Dozvíte se, kdy a kam vyrazit z hlediska počasí, kde nafotit klokany a koaly, co rozhodně ochutnat a vypít, tipy a triky místních, které pláže nevynechat, kudy na skrytá místa bez turistů a mnoho dalšího.
Ke stažení ZDE.

Opera v Sydney

Opera v Sydney je právem považována za architektonický symbol Austrálie.
Tato stavba byla dokončena v roce 1973 a v roce 2007 byla zapsána na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO.

Auto, obytný vůz a motorka z půjčovny

Máte dostatek času, chcete svobodu? Půjčte si osobní auto, karavan nebo motorku a projeďte Austrálii křížem krážem. Víme, jak na to! Sami jsme ujeli statisíce kilometrů, navštívili většinu zajímavých míst . Můžeme proto fundovaně poradit a optimalizovat Vaše cestovatelské plány. Pro Vaši dovolenou v Austrálii Vám pomůžeme připravit optimální plán cesty pro cestování po vlastní ose, jak pro osobní, tak pro obytné vozy nebo motocykly.

 • Největší výběr půjčoven aut, obytných vozů a motorek
 • Nejlepší ceny
 • Při půjčení vozu výrazné slevy a výhody zdarma
 • Optimalizace vašich plánů zkušenými experty na cestování
 • GPS zdarma
 • Lonely Planet Austrálie zdarma

Tasmánie

Tasmánie uchvátí každého opravdového cestovatele svojí panenskou přírodou, dramatickým pobřežím, hustými pralesy a majestátními horami s ledovcovými jezery.
K tomu přídavek unikátní fauny jako je například tasmánský čert, ptakopysk podivný nebo několik druhů klokanů.
Příroda Tasmánie je chráněna zápisem do UNESCO.

Ostrov Fraser

Fraser Island je největší písečný ostrov světa, nacházející se u jižního pobřeží státu Queensland. Ostrov je vyhlášený především díky unikátní přírodě i originálnímu způsobu dopravy po ostrově. Po písečných plážích a v pralese se můžete prohánět terénním vozem.

 • Relaxujte a koupejte se v průzračných jezerech a pozorujte divoké psy Dingo, ještěry Guana, želvy a orly v divoké přírodě.

Velký bariérový útes

Velký bariérový útes je největší korálový útes na světě patřící ke klasickým symbolům Austrálie. Táhne se podél východního pobřeží celých 2000 km. Je to jediné seskupení živých tvorů viditelné z Měsíce.

Nejstarší prales světa Daintree

Tropický prales Daintreeje nejstarší deštný prales světa, umístěný severně od města Cairns.
Spolu Velkým bariérovým útesem tvoří unikátní ekosystém - jediné místo na Zemi, kde se prales setkává s korálovým útesem.

Dovolená Austrálie s českým místním průvodcem

Ukážeme Vám naše skrytá zákoutí, zprostředkujeme informace “zevnitř”, ke kterým se běžný turista nedostane, Austrálie je našim domovem. Využijte výhod místního českého průvodce, přitom si užijte dovolenou v Austrálii bez kompromisů. Naší specializací jsou zájezdy šité na míru!

Národní park Kakadu

Národní park Kakadu ukrývá bažinaté nížiny, rozeklané rokle a vodopády, častý výskyt velkých krokodýlů a množství různého exotického ptactva. Oblast nadchne všechny milovníky přírody.

Velká oceánská cesta - 12 apoštolů

Velká oceánská cesta je jednou z nejhezčích scénických pobřežních silnic světa, která se rozkládá v délce necelých 300 kilometrů na jižním pobřeží Austrálie, ve státě Victoria.
Během jízdy na Vás čekají strhující scenérie rozervaného pobřeží, národní parky, vápencové a pískovcové útesy, pralesy, pláže a všudypřítomné známky eroze.

Australské Alpy

Australské Alpy jsou nejvyšším pohořím Austrálie. Jedná se o jedno z mála míst v Austrálii s občasným výskytem sněhu.

 • Celá oblast nabízí exotickou faunu i flóru, malebné krajiny hor, lesů, horských strání i čistých jezer.
 • Pohoří dominuje vrchol Mt. Kosciuzsko o nadmořské výšce 2228 m. n. m.
 
AKTUÁLNĚ