JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

Dovolená Austrálie

Dovolená Austrálie - jak se připravit

Dovolená v Austrálii jednoduše a přehledně! Připravili jsme pro Vás online průvodce DOVOLENÁ AUSTRÁLIE PLÁNOVAČ, nabízející získat všechny praktické informace o cestě do Austrálie na jednom místě! Hlavním cílem je pomoci Vám správně naplánovat cestu a ještě u toho ušetřit.

V plánovači dovolené naleznete ověřené informace o cestování po Austrálii přimo.

Využijte plánovač dovolené v Austrálii

Naplánovat si správně dovolenou v Austrálii není vůbec jednoduché. Plánování většinou skončí u zjištění, že je časově nemožné a finančně příliš náročné zvládnout návštěvu všech vybraných destinací a aktivit. Nabízíme Vám rady z praxe a relevantní informace vycházející z naší dlouholeté činnosti průvodců, cestovatelů a autorů článků o Austrálii.

Dovolená Austrálie, letenky Austrálie

Rezervujte s námi mezinárodní letenku do Austrálie a získejte až 2 vnitrostátní přelety zdarma. Ušetřete nemalé finanční prostředky při návštěvě Uluru (Rudé Centrum) nebo NP Kakadu. Pobyt zároveň zoptimalizujeme využitím našeho know-how. Nabídka je platná při rezervaci pozemních služeb.

Turistická víza do Austrálie

Turistická víza do Austrálie zajišťujeme v rámci našich služeb ZDARMA. Využijte náš jednoduchý online systém pro podávání žádosti o vízum pro pobyty do 3 měsíců. Dovolená do Austrálie jednoduše a levně.

Dovolená Austrálie, pronájem aut a obytných vozů

Široký výběr aut a obytných vozů po celé Austrálii. Cenově výhodné pronájmy vozů s připojištěním a všemi poplatky bez překvapení. Při rezervaci pozemního programu nabízíme našim klientům GPS V ČEŠTINĚ ZDARMA.

Počasí Austrálie

Austrálie se nachází ve 4 různých podnebných pásmech. Při plánování dovolené doporučujeme brát klimatické podmínky v dané oblasti skutečně vážně. Tropické lijáky, přílišné horko nebo dusno může vaši skvěle naplánovanou dovolenou v Austrálii dokonale zruinovat.

Dovolená Austrálie, nebezpečí

Austrálie je se svou exotickou přírodu skvělým místem pro získání úchvatných a neopakovatelných zážitků. Toto exotické prostředí má však svá specifika, která je třeba brát v potaz. Budete-li dodržovat doporučená pravidla a rady, můžete svou dovolenou prožít naplno a bez zbytečných obav.

Dovolená Austrálie, co sbalit na cestu

Často se setkáváme s klienty, kteří se nás ptají, co si s sebou mají zabalit. Zde jsme pro Vás připravili seznam věcí, které by ve vašich zavazadlech určitě neměly chybět.

Dovolená Austrálie, užitečné informace

Naleznete zde užitečné rady a informace, které Vám usnadní dovolenou  v Austrálii a umožní ušetřit nemalé finanční prostředky a také čas. Další užitečné rady a tipy najdete ke stáhnutí v Knižním průvodci o Austrálii.

Austrálie je známá svou striktní ochranou hranic. Důvodem pro zvýšenou kontrolu je specifická fauna a flóra, kterou nenajdete nikde jinde na Zemi. Seznamte se s našimi radami a tipy při celní a pasové kontrole.

Dovolená Austrálie, výběr termínu

Velikost Austrálie je ohromující. Kontinent se rozprostírá ve 4 různých klimatických zónách a svou velikostí se téměř vyrovná Evropě. Návštěvu Austrálie doporučujeme plánovat dlouho dopředu, optimálně 3 a více měsíců.

Dovolená Austrálie, vzdálenosti

Efektivní nástroj pro vaše cesty v Austrálii. Najděte si vzdálenosti mezi hlavními turistickými destinacemi, a poté si vyberte nejvhodnější způsob dopravy. 

Stránky