Recenze Austrálie

Zájezd Příroda Austrálie a Tasmánie, říjen 2023

Vše proběhlo dle našich představ a tato dovolená pro nás byla plná nezapomenutelných zážitků.
Program odpovídal našemu tempu, doporučené trasy v jednotlivých destinacích byly zcela dle našich představ a výběr hotelů byl kategorií i polohou naprosto špičkový. Moc bychom vám chtěli za tuto dovolenou poděkovat.
Žáčkovi, Nový Bor

Austrálie, Zájezd To nejlepší z Austrálie, březen 2023

Služby cestovní kanceláře jsem využila poprvé a byla to příjemná změna.
Můj požadavek cestovat bez pruvodce a zorganizovat všechny prakticke strany cesty (letenky, viza, hotely a auta) byl perfektne splnen a vse bylo krasne naplanovano. Obzvláště jsem ocenila detailni itinerar cesty který byl rozplanovan do nejmenších podrobnosti a byl přizpůsoben ceste s 6ti letym dítětem. S agenturou jsem komunikovala i v průběhu cesty, kdy se ozvali hned po příjezdu a pak radili i s dalsimi zalezitostmi, se kterymi jsem potřebovala poradit. Cítila jsem, že kdyby se něco stalo, postarali by se o vše potřebné a díky tomu jsem si dovolenou mohla ještě lépe užít.
Lucie Rypáčková

Kombinace Nový Zéland a Austrálie INDIVIDUÁLNĚ, únor 2023

Dobrý den. Tak jsem se konečně dostal k tomu něco sepsat a poslat ...
Když jsme se rozhodovali podniknout individuální cestu za poznáním do tak dalekých krajů jako je Nový Zéland a Austrálie , nevěděli jsme moc jak na to. Díky možná šťastné náhodě jsem natrefil na stránky CK GO 2. Po pár pročtení a prohlížení jsem napsal mail a už to jelo. podotýkám že se psal rok 2016. Bylo to poprvé a nakonec to nevyšlo. Další kolo nastalo v září 2022. Opět oslovení mailem a následné jednání co a jak. Původné jsme měli jet 4 ale nakonec jsem jel jen s manželkou. Veškeré naše požadavky a přání byly zapracovány či vysvětleny a splněny . Průběžně jsme byli informováni tak abychom byli v obraze - vyřídili nám vše.
Pak nastal den odletu a rozjelo se to. Bílovec-Praha, Praha - Frankfurt, Frankfurt-Singapůr, Sinagpůr Auckland. Nebudu popisovat celý průběh naší nejnádhernější dovolené, jen řeknu že se vše povedlo na výbornou a veškeré záležitosti připravené v CK GO2 paní Terezou byly perfektní. Když jsme potřebovali pomohli, či poradili, jak zástupce na Novém Zélandě Martin Slíva, tak i místní Australský zástupce Petr Lepič. Byli jsme se vším velmi spokojeni a moc potěšeni pozitivním přístupem paní Terezy Vondrové. Když už se nám něco nepovedlo, tak nám moc pomohli. Nikdy se nedá připravit na vše ale my přpraveni byli, a to díky výborné práci CK GO2 a konkrétně paní Terezy.
Touto cestou si dovolujeme ještě jednou moc poděkovat za všechno a pokud bychom ještě někdy někde zamířili tak určitě s Vámi.
Hodně úspěchů nejen v práci přejí Lenka Robert od Potoka.

Austrálie, Zájezd To nejlepší z Austrálie, srpen 2022

Tímto bych chtěla mnohokrát poděkovat cestovní kanceláři CKGO2, za milý a vstřícný přístup.
Děkujeme speciálně paní Tereze Vondrové, která nám poskytla nesčetně moc rad a věnovala se nám i nad rámec jejího pracovního času. Byla naším andělem strážným při cestě po Austrálii, kterou jsme si díky ní nesmírně užili. Nachystala nám itinerář tak, že jsme měli náročnou cestu s veškerým komfortem s ohledem na potřeby dítěte.
CKGO2 doporučuji opravdu všem, je to cestovní kancelář, která s vámi bude po celou cestu, záleží ji na pohodlí a spokojenosti všech klientů.
Paní Martínková se synem

Austrálie a Nový Zéland, Pronájem obytného vozu, březen 2020

Na jaro 2020 jsme měli naplánovanou cestu po Novém Zélandu a Austrálii s cílem procestovat obě krajiny v malém karavanu.
Pronájem karavanu společně s itinerářem cesty jsme měli zajištěný přes CK GO2. Letenky a ostatní věci jsme si zařizovali sami. Na začátku března jsme s celou rodinou (máme dva malé kluky) odjeli na naši vysněnou dovolenou.
Po několika týdnech cestování se situace na Novém Zélandu kvůli koronaviru a zákazu cestovat zkomplikovala natolik, že jsme se zasekli v městečku Te Anau a museli si najít místo/ubytování na další čtyři týdny, kde zákaz cestování přečkáme. Situace byla velmi obtížná vzhledem k tomu, že v té době na Zélandu začínal podzim.
Chtěli bychom (já, Alča, Ondra, Marek) proto moc poděkovat Martinovi Slívovi a celé jeho rodině za poskytnutý azyl. Moc si toho vážíme a pokud budete s rodinou někdy v Čechách tak u nás doma máte vždycky, vždycky místo. Díky tobě Martine jsme se zároveň dozvěděli hromadu zajímavých věcí, které mě nutí přemýšlet o tom, jak a kdy se na Zéland zase vrátíme a jedině s CK GO2.
Chceme také moc poděkovat Tereze Vondrové a Tomáši Machálkovi za přípravu perfektního itineráře a hlavně obrovskou podporu, péči, perfektní komunikaci při zajišťování repatriačního letu zpět do Čech. Vaše služby z našeho pohledu mnohonásobně přesáhli standardní služby cestovní kanceláře.
Ještě jednou vám všem moc děkujeme.
Jíří Bulíček

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobry den pan Musilek,
predbehli ste ma, chcela som napisat spatnu vazbu uz skor, ale dostavam sa k nej teraz - co napisat, - zajazd na NZ a Australie vasou CK bol skutocny zazitok.
precestovala som vela krajin, s roznymi CK. Myslim ze okrem krajiny NZ ako takej na ktoru som sa velmi tesila a ktora splnila moje ocakavania, kus perfektnej prace a k celkovému skvelému dojmu prispeli aj vasi sprievodcovia. (tak to aj vacsinou býva, kvalita sprievodcu okrem dobre pripraveneho itineraru je myslim podstatna) .Ondro je na NZ ako ryba vo vode, pozna vsetky vychytavky, vie poradit, ale hlavne je mimoriadne vnimavy voci klientovi a pokial sa len trochu da, snazi sa vzdy vyhoviet k spokojnosti skupiny. Hovori sa tomu " charizma sprievodcu", urcite viete o com hovorim :-)) Honzo je zase doma v Australii... Takze celkovy dojem výborný, Nového Zelandu aj Australie mam stale plnu hlavu, vraciam sa k fotkam aj vsetkym poznamkam, ktore som od sprievodcov zachytila.... takze za mna CK GO2 jednotka s+. Dakujem.
Srecne zdravi a pekny den praje,
Krizova Marika

Austrálie a Nový Zéland, pronájem obytného vozu + individuální program, únor - březen 2020

Dobrý den!
I když jsem relativně zkušeným nezávislým cestovatelem, pro cestu obytným autem okolo Nového Zélandu a následující návštěvu Austrálie jsem se rozhodnul nechat si naši individuální cestu zorganizovat týmem GO2. Tehdy byl primárním důvodem fakt, že jsem kvůli pracovnímu vytížení neměl čas a energii na plánování a zařizování všeho potřebného. Nicméně následující vývoj potvrdil, že to bylo správné rozhodnutí...
Příprava proběhla ve všech fázích dle dohodnutého postupu, pan Machálek dodával vše potřebné včetně doporučení. Taktéž následné dodání všech letenek, voucherů, itinerářů a podobně, včetně aktuálních informací (požáry Austrálie a pod.).
V pořádku jsme odletěli a vše šlo podle plánu. Mauí půjčovna obytných aut je opravu velká a profesionální. Vadilo mi tam jen pár věcí: při celkové ceně bych čekal, že ve standardní výbavě aut jsou i podkládací klíny. Hodně stání je nerovných, všude jinde po světě nikdo obytňákem bez klínů nevyjede... Také bych čekal, že při pronájmu auta na 3 týdny a all inclusive packu dostanu i na 3 týdny tablety do WC... Nakonec upozornění pro další cestovatele, že auta auta konstrukce Mauí (+ Britz, Mighty) mají velmi slabou tepelnou izolaci vč. jednoduchého zasklení. Je třeba s tím počítat zejména v horách. My jsme to řešili puštěním ventilátoru z výbavy auta na noc, ten ale vyžaduje kemp s 220V...
Jeli jsme +/- podle doporučeného itineráře jako pro NZ, tak i pro Austrálii a byli jsme spokojeni s tím, co jsme měli možnost vidět. Díky také za tipy a varování, např. ohledně předzásobení se, nutnosti rezervací určitých kempů a pod.
Nicméně nakonec se jako nejzásadnějším faktorem spokojenosti projevila podpora paní Vondrové ke konci pobytu v souvislosti s rozběhnutím korona-krize, uzavřením hranic a postupným rušením letů. Pobyt jsme si nuceně museli prodloužit o 7 dní v Sydney, které v té době již bylo zasaženo řadou omezení. Opravdu nebylo jednoduché zůstat v této situaci v klidu ve vzdálené zemi a bez vyhlídky na brzký návrat domů. Paní Vondrová spolu s kolegy z GO2 dělali vše pro to, abychom měli aktuální informace o možných alternativních spojeních, průběžně nám navrhovala alternativy a objednávala nové lety. Celkem nám byl let zrušen a přesunut 3x (včetně původního), nakonec jsme se vrátili domů s troškou štěstí repatriačním speciálem Austrian. Nicméně v situaci mnoha nejistot a stresu byla podpora paní Vondrové jedním z klíčových pozitivních faktorů. Proto bych chtěl týmu GO2 poděkovat - na základě získané zkušenosti pro mě představují solidního partnera i pro další plánované cesty.
Miroslav Sedlák

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobrý večer pane Musílku,
můj dojem ze zájezdu je velmi pozitivní a jsem rád, že jsme si vybrali vaši CK, skrz kterou jsme poznali NZ/AU.
Předodletové informace byly pro mne dostatečné, srozumitelné a včasné. Přelety a návaznosti letů též v pořádku, vč. služeb na palubě Emirates.
Co se týká samotného zájezdu, tak bych chtěl především ocenit výkon Ondry na NZ. Díky jeho bohatým zkušenostem, znalostem, schopnostem a přístupu dokázal zodpovědět všechny naše všetečné otázky a splnit k naší spokojenosti leckdy náročné požadavky naší skupiny, které byly i nad rámec zájezdu. Na základě tipu jednoho z účastníků a Ondrově vstřícnosti a ochotě jsme neplánovaně šli track Tongariro Alpine Crossing, což bylo sice fyzicky náročnější, ale rozhodně to stálo za to a určitě to patřilo k tomu nej, co jsem na zájezdu viděl. Dále jsme se díky Ondrovým kontaktům setkali se dvěma krajankami, což bylo pro nás zajímavé - poznat, jak se v těchto končinách žije. Řekl bych, že nám příroda na NZ a Ondra "přirostli k srdci", a tak loučení na letišti v Queenstownu bylo pak trošku dojemné... :-)
Ondra nasadil laťku tak vysoko, že pak v AU byl Honza v jeho "stínu".
Myslím, že se osvědčilo hlavně na NZ a bylo pro nás důležité, abychom byli automaticky informováni od průvodce na konci dne před rozchodem na ubytování o tom, co konkrétně se chystá příští den - jak dlouhé budou přejezdy; jaké bude počasí; doporučené oblečení; kdy bude možnost nakoupit, možnost zakoupení suvenýrů atp. A pak v průběhu dne automaticky informovat o následující zastávce, zda je jenom na krátké focení nebo na delší procházku a co si vzít s sebou.
Rozhodně přispěl k celkovému kladnému dojmu ze zájezdu i fakt, že jsme si jako skupina "sedli" i přes rozdílnost povah. To je ovšem faktor, který CK nemůže ovlivnit.
S pozdravem
Bořík Rod

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Vážený pane Musílku,
moje hodnocení zájezdu "To nej z AU a NZ 2020":
Zájezd byl jednoduše perfektní a moc jsem si užila každičký den.
Co se mi líbilo nejvíce? Z hlediska přírody určitě Nový Zéland - jednoduše nádhera!!!!
Průvodce Ondra nám vyšel vstříc a umožnil jeden den změnu od původního programu. Mohli jsme tedy absolvovat trek po NP Tongariro, což zpětně hodnotím jako to úplně nejkrásnější ze všeho dalšího krásného, co jsme na NZ viděli.
Chtěla bych velice vyzdvihnout kvality našeho NZ průvodce Ondry, který byl naprosto skvělý. Jak po organizační, tak po vědomostní stránce (všechny ty těžko zapamatovatelné názvy v maorštině, historie, přehled, souvislosti, názory, detaily). Snažil se nám vyjít vstříc, registroval a snažil se splnit i drobná přání nás účastníků. Byl velice příjemný, inteligentní, diplomatický, lidský, vtipný...k tomu velmi skromný a disciplinovaný člověk. Jsem si jistá, že ho z naší skupiny pochválí určitě každý a myslím, že by zasloužil pořádnou prémii za skvěle odvedenou práci!!! Byl to pohádkový průvodce v pohádkové zemi :-).
Pokud jde o Zéland, mně osobně malinko zklamalo vystoupení Maorů ale to jen z toho důvodu, že tam bylo objednáno ohromné množství turistů na jedno místo, což dost kontrastovalo s ukázkou domorodého umění. Ale to samozřejmě nemůžete ovlivnit.
Oceňuji příjemné a dostačující vybavení a čistotu na všech hotelech a motelech. Jediná malinká připomínka, ale s tím, se nedá nic dělat - na hotelu v Sydney mi trošku vadilo to, že na pokoji člověk neměl možnost otevřít okno z důvodu klimatizace (přišla jsem si tam zavřená jako v kobce). Jinak vše super.
V Austrálii byl pro mě nejkrásnější zážitek - vidět Uluru, dále šnorchl na Barierovém útestu (varianta Prémium) a vystoupení Aboriginees, které bylo příjemné - nebyly tam davy lidí. Jeden z Austrálců se nám poté věnoval- jen naší 10 členné skupině - tak to bylo milé a komorní :-). A možnost si pochovat a vyfotit se s medvídkem koalou, to bylo boží :-).
Jinak v Austrálii bych možná ocenila, kdyby se třeba vstávalo a odjíždělo z hotelu dřív a dalo by se toho stihnout mnohem víc, jít na nějaký trek apod., než začne být vedro - když už jsme tam jednou za život, tak proč si nepřivstat :-).
Celkově skvělé a děkuji CK Go2 za nezapomenutelné celoživotní zážitky :-)!
S přátelským pozdravem
Bohuslava Mikulová

Zájezd Příroda Austrálie a Tasmánie, únor - březen 2020

Vážený pane Musílku,
osobně mi aklimatizace trvá nějak dlouho, ale snad se to již srovná.
Dovolená byla nádherná a zážitků krásných máme spousty.
Především bych chtěla poděkovat za milé průvodce Honzu a Petra. Především Petr (měli jsme ho déle) byl vnímavý a klidně změnil program, když nebylo vhodné počasí a vůbec byl skvělý.
Spíše bych vypíchla nedostatky, kterých byste se příště mohli vyvarovat.
V případě letenek je to společnost Jetstar, se kterou jsme měli problém se zavazadly (Petr nám říkal dopředu, že s tou společností bývají problémy), neotevřel se jim nákladový prostor a tak je prostě nenaložili a trošku trvalo, než je dopravili na hotel…..
Dále let z Ayers Rock byl nešťastně řešený přestupem v Sydney, čímž jsme ztratili nejméně půl dne, což je škoda.
Plavba ke korálovým útesům z Cairns: nedoporučovala bych plavbu č. 3, jelikož to byla spíše výkrmna (také jsme si za to připlatili!) a korály nic moc, o ostrovu nemluvě, ostrůvek malý a samý pták, aby se jeden bál, že dostane ptačí chřipku……..
V programu bylo i pár míst, které bych do programu (balíčku) se zaměřením na přírodu nedávala, ale to je můj názor: je to výlet do skanzenu Sovereign Hill a historická věznice v Port Arthur. Spíše bych zařadila např. v Tasmánii Záchranou stanici zvířat, která jinde neuvidíme ani běžně, byla úžasná.
Jinak zájezd byl úžasný, plný krásné přírody a vzpomínky zůstanou. Také spolucestující byli ok a skupina tak akorát, Kombinace Austrálie + Tasmánie taky super volba, nádhera :-)
Za sebe děkuji, podařilo se mi splnit sen a vidět kus Austrálie taková jaká je a nejen města
Matušková Monika

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobrý den, pane Musílku,
děkujeme za krásnou dovolenou a neopakovatelné zážitky na Novém Zélandu a v Austrálii. Všem, kteří si přejí spatřit Nový Zéland a k tomu přidat to nejzajímavější z Austrálie, doporučujeme váš zájezd Nej z Austrálie a Nového Zélandu.
Mimořádný dík patří průvodci Ondřeji Kotábovi, který svým přátelským přístupem ke klientům zajistil skvělou a komfortní dovolenou na Novém Zélandu!
Jana a Martin Havlíkovi

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobrý den!
Chtěla bych moc pochválit organizaci zájezdu Austrálie a Nový Zéland. Byla jsem na těchto destinacích nyní od 9. 2. do 1.3.2020. Se všemi službami jsem byla maximálně spokojená. Obzvláště bych chtěla vyzdvihnout práci průvodce pana Ondřeje Kotába, který se nám věnoval i za hranice svých povinností. Díky němu byl pro nás všechny pobyt na Novém Zélandě nezapomenutelným zážitkem.
Přeji celé Vaší CK jen vše dobré a pokud to půjde, opět se nějakého zájezdu právě s Vámi zúčastním.
MUDr. Zuzana Nevoralová, Jihlava

Austrálie a Nový Zéland TO NEJ, únor - březen 2020

Dobrý den pane Musílku,
včera jsem se vrátila ze zájezdu NZ a AU a chtěla bych Vám poděkovat za perfektně připravený program, podklady k vybavení formalit ,perfektní ubytování i výběr průvodců.
Cestuji už řadu let, ale s takovým průvodcem, jako byl Ondra na NZ jsem se dosud nesetkala. Milý, ochotný a když to situace vyžadovala , i vynikající improvizátor, který neznal spojení - to nejde. Všechno vyřídil, zařídil a dokázal splnit a sladit časově všechna přání nás klientů. Každému zařídil aktivitu, jakou si přál a dokázal to naplánovat i tak, že že po jejím skončení nikdo zbytečně na nikoho nečekal. Prostě to byl koncert.
Pokud budete mluvit s panem Slívou z partnerské CK na NZ, vyřiďte mu, prosím, poděkování nás klientů za tak vynikajícího průvodce, kterého ve svém týmu spolupracovníků má.
děkuji
S pozdravem
Vlasta Zikešová

Austrálie, Zájezd Austrálie pro každého, leden 2020

Dobrý deň p. Musílek,
ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď na Váš mail. Ja by som sa chcela poďakovať CK Go2 za perfektne pripravenú a zorganizovanú cestu po Austrálii, na ktorej sme navštívili vlastne jej najzaujímavejšie miesta v tak krátkom čase a na tak rozľahlom území. Úžasní boli naši sprievodcovia Petr a Ben, ktorí boli veľmi ochotní a profesionálni. Táto cesta splnila moje predstavy a mám z nej nezabudnuteľné zážitky. Ešte raz Vám ďakujem a Vaše služby v budúcnosti určite využijem. S pozdravom Svetlana Lukáčová.

Nové Zéland a Austrálie, Individuální dovolená na míru, prosinec 2019 – leden 2020

Dobrý večer pane Machálku,
děkujeme za přivítání.
S celou naší dovolenou od vás jsme velice spokojeni. Vše bylo perfektně naplánované a zařízené. Ubytování bylo v mnoha případech nad naše očekávání. Skvělá byla i možnost výběru denních aktivit.
Chápu váš zájem o naše připomínky pro vylepšení vašich služeb, avšak žádná negativa nenajdeme.
Velice děkujeme za báječnou dovolenou a rádi vás doporučíme dál
Klára Juklová

Austrálie, Pronájem obytného vozu, leden 2020

Moc děkujeme za pomoc vaší cestovní kanceláře s cestou do Tasmánie. Vypůjčení dvou „campervanů“ na letišti v Hobartu proběhlo naprosto bez problémů a auta byla připravena k vyzvednutí přesně dle dohody i po provozní době půjčovny. Obzvláště děkujeme také za návrh itineráře po Tasmánii. Bylo v něm něco pro všechny členy naší výpravy (5 dospělých a 5 dětí). Hodně nám jeho příprava z vaší strany usnadnila práci. Téměř beze zbytku jsme se itineráře drželi a po 11 denním okruhu Tasmánií můžu říct, že jsme viděli vše zásadní. Tasmánie je krásná a stojí za vidění. Až pojedeme do další destinace, která pro nás bude úplně nová, rádi znovu využijeme vašich služeb.

Austrálie pro každého, listopad 2019

Vážený pane Musílku,
dovolujeme si předat Vám naše malé ohlédnutí za zájezdem „Austrálie pro každého“, pořádaném cestovní kanceláří GO2, kterého jsme se zúčastnili v termínu 13. – 29. listopadu 2019.
Konstatujeme, že příprava zájezdu ze strany cestovní kanceláře byla perfektní, vše bylo přesně tak, jak má být; vyzdvihnout lze zejména skutečnost, že cestovní kancelář (tedy zejména Vy) poskytovala potřebné množství relevantních informací, správně načasovaných.
Program zájezdu, sestavený (a zajištěný) s velkou znalostí prostředí, umožňoval nahlédnutí do nejhezčích lokalit Austrálie, byl dotvářen oběma průvodci (panem Miroslavem Benešem a panem Petrem Lepičem), kteří byli opravdu ojedinělí a to jak po profesionální, tak po lidské stránce, vskutku nevídaně.
Děkujeme všem z cestovní kanceláře GO2, kteří se na přípravě a realizaci zájezdu podíleli a přejeme hodně dalších spokojených klientů.
S pozdravením
Alena a Zdeněk Kusí

Zájezd Austrálie pro každého, listopad 2019

Dobrý večer,
v úvodu kopíruji mail, pod nějž se můžeme klidně podepsat - jsme rádi, že jsme se mohli výpravy zúčastnit, přinesla nám mnoho zajímavého a poučného. Program byl sestaven tak, aby obsáhl turisticky nejzajímavější lokality, a díky oběma průvodcům se jej podařilo téměř stoprocentně naplnit. Děkujeme jim.
Tak obsáhlá a logisticky náročná akce se asi nedá zrealizovat úplně dokonale, protože měnící se místní podmínky nelze předem odhadnout. Berte proto prosím naše následující poznámky spíše jako informaci nebo podněty pro přípravu dalších zájezdů s tímto zaměřením.
Plánovaná procházka pralesem Daintree se neuskutečnila kvůli nečekaně uzavřené stezce, ale předpokládáme, že o charakteru pralesa jsme si udělali dostatečnou představu podle úseků, které jsme mohli navštívit.
V programu chybí zmínka o tom, že na horu Uluru nelze vystoupit. (To je věc poměrně nová a je otázka, jestli by se někdo z nás k výstupu vůbec odhodlal.)
Stany na velbloudí farmě jsou sice vybaveny přenosnými klimatizacemi, ty však fungují více jako ohřívače, proto jsme je nevyužili.
O nepříjemnosti v Alice Springs již víte - my jsme dopadli celkem dobře (ztráta nového menšího batohu a nové síťky proti mouchám plus několika v podstatě bezcenných drobností), hůře na tom jsou manželé Kusých, kteří přišli o paměťové nosiče se všemi fotografiemi a pas. Nepočítali jsme s tím, že se prohlídka telegrafní stanice protáhne asi na 3/4 hodiny, a nechali vozidlo bez dozoru na poměrně vzdáleném parkovišti. Na místě byl sice další velký autobus, ale ten zřejmě brzy odjel a tak pachatel příliš neriskoval. Parkoviště navíc není vybaveno kamerami, které jsou jinak skoro všude...
Kvůli časnému odletu na Fidži poslední den jsme přišli o část programu v Sydney.
V popisu programu pro návštěvu Fidži chybí upozornění na zákaz dovozu potravin. V letadle jsme sice vyplňovali imigrační dotazníky, ale ty jsme považovali za formalitu, a zaškrtli všude, že nedovážíme nic.
Samozřejmě nám odhalili a vyhodili ovoce a zeleninu (což vzhledem ke strachu Fidžanů před zavlečením nepůvodních druhů lze pochopit), ale i hotové sendviče se sýrem a šunkou, z nichž nic nepůvodního vypěstovat nelze. Naproti tomu suchý sendvičový chléb jim nevadil. Kontrolórka nám vzhledem k věku, jak se vyjádřila, odpustila pokutu 400 FD.
Rosie Holidays měli ve svých dokladech nesprávně uvedená naše křestní jména, k opravě tedy došlo jen v Praze. Ale naštěstí to nevadilo, jen mě po celou dobu na ostrově oslovovali "Mr. Žiri" (Jiří).
Z letiště nás do přístavu Port Denarau odvezl řidič agentury Rosie, který nás informoval, že pro nás při zpáteční cestě opět přijede. K tomu bohužel nedošlo (údajně musel jet na letiště), takže jsme si museli přepravu z Denarau do hotelu v Nadi obstarat na vlastní náklad.
Dost nás překvapilo, že předplacené stravování na ostrově Serenity neobsahovalo nápoje. Opravdu jsme nečekali, že součásti menu budou alkoholické nápoje, ale alespoň voda tam být měla.
Ještě jednou děkujeme a zdravíme. Doporučíme Vaši agenturu svým známým.
Jan a Ivana Culkovi

Austrálie, Austrálie a Nový Zéland TO NEJ listopad 2019

Dobrý den pane Musílku,
právě jsem se vrátila ze zájezdu na NZ a Austrálie pořádaným vaší CK.
Chtěla bych pochválit služby a práci průvodců se kterými spolupracujete. NZ s námi projela KATKA. Vše bylo v pořádku, byla velmi ochotná,vstřícná všem našim dotazům a přáním. Moc chválím.
V Austrálii v Sydney to byl Marek Wachtl a další dny BENY. Byli velmi dobří. Moc se nám s paní Ferusovou na zájezdu líbilo a žádný zádrhel se nám na dovolené nepřihodil.
Ještě jednou moje poděkování
S přáním hezkého dne
Milena Ozimová
Trutnov

Austrálie pro každého - listopad 2019

Vážený pane Musílku,
právě jsme se v pořádku a spokojeni vrátili z Vámi organizovaného zájezdu Austrálie pro každého. Dovolte mi tudíž poděkovat za výbornou organizaci celé akce, na kterou jsme se s manželem přihlásili na poslední chvíli, po zrušení námi plánovaného zájezdu v CK Nomád. Celý program byl výborně zajištěn především zásluhou obou průvodců - pana Miroslava Beneše a pana Petra Lepiče. Oba předvedli profesionální práci a byli bezvadnými partnery i společníky.
Díky tedy Vám všem a celé CK GO2 přejeme hodně dalších spokojených účastníků!
S pozdravem
manželé Teplí

Austrálie, pronájem obytného vozu v Austrálii, říjen 2019

Dobrý den,
Chtěli bychom tímto poděkovat za Vaše služby. Od začátku jste s námi měli trpělivost, když jsme si komplikovaně vybírali termíny a druhy obytných vozů.
Motorhome byl nakonec perfektní, dokonce nám ho zdarma upgradovali na britz místo mighty. Ze začátku jsme se sice lekli jeho velikosti, ale nakonec jsme to zvládli. Naučili jsme se vše používat, bylo v něm spousty místa a ani si nedovedu představit kdybychom nakonec měli menší van bez wc, vzhledem k našim malým dětem to bylo rozhodně k nezaplacení. Síť kempů, free kempů a dump pointů, je v Austrálii úžasná a neměli jsme nikdy problém s tím si dočerpat vodu a vyprázdnit nádrže. Vlastně jsme nakonec placené kempy používali jen ve městech. Jinak jsme dle aplikace CamperMate většinou našli vhodné místo na přenocování, kde bylo spoustu jiných většinou australských cestovatelů, takže jsme měli možnost poznat spousty nových lidí.
V půjčovně v Darwinu při převzetí, i v Brisbane při vrácení auta problěhlo vše nad naše očekávání. Perfektně se o nás postarali, včetně objednání taxi na letiště.
Najeli jsme s karavanem 16.000 km z Darwinu - Melbourne - Brisbane, a bez jediného většího problému. Až na pokutu za toll v Sydney, kterým jsme nedopatřením projeli :). Pokuta nám přišla až po návratu.
Také bylo příjemné, když jste nám v období buschfiru zaslali odkazy na aplikace. Nakonec jsme museli mezi požáry dost kličkovat abychom se dostali z Melbourne do Brisbane, ale vykličkovali jsme právě díky vámi doporučeným aplikacím. Takže za to také moc děkujeme.
Rozhodně Vás můžeme a rádi budeme doporučovat dále. Krásně jste se o nás postarali a vlastně jsme za auto ani nezaplatili víc než kdybychom si to řešili sami. Příště už budeme chytřejší a ozveme se Vám rovnou :).

Zvlášť bych chtěla pochválit práci paní Terezy Vondrové, která s námi měla opravdu trpělivost. s pozdravem,
Hana Kramlová

Austrálie, Individuální zájezd Austrálie a relax na Fiji, říjen 2019

Dobrý den paní Vondrová,
Celkově hodnotíme dovolenou velmi, velmi dobře. Všechno klapalo na výbornou a až na menší trable s kufry při přeletu z Alice Springs do Sydney jsme nezaznamenali jediný problém. Snad jen, že byla ta dovolená “krátká”.
Ještě v Cairns nás zaskočil ten velký počet lidí bez domova. I když nežebrali, bylo občas nepříjemné se přes ně prodírat třeba na promenádě.
A Hong Kongu jsme doufali, že stihneme výlet k soše Buddhy, ale kvůli demonstracím a různým omezením v dopravě jsme se obávali, že nestihneme návrat na odlet, tak jsme raději zůstali na letišti.
Jinak vše opravdu bez problému takže Vám velmi děkujeme za naplánování dovolené, už teď přemýšlíme na Severní Amerikou, a zřejmě se obrátíme opět na vaši společnost.
Děkuji,
S pozdravem,
Martin Králíček

Austrálie, Individuální zájezd, říjen 2019

Dobrý večer paní Vondrová,
od příjezdu do ČR se Vám snažím napsat a velice poděkovat za perfektně zorganizovanou dovolenou. Zážitky veliké, tak třeba se ještě někdy do Austrálie podíváme a naplánujeme pobyt na delší čas. Tentokrát délka byla plně dostačující.
Lety jsme čekali horší, ale vše bylo bez problémů a vše se zvládlo dobře. I změna času, tam i zpět, nás nijak zvláště neomezila.
Auto jsme vraceli jen vhozením klíčů do určeného sejfu, tak snad vše bylo a bude v pořádku. Na bankovním účtu bylo do včerejšího dne vše beze změn :). Na cestování jsme měli staženy Google mapy a stačilo.
Setkání s českým párem na lodi bylo moc příjemné. Měli jsme štěstí i při šnorchlování, viděli jsme mimo jiné delfíny, žraloka a trnuchu.
Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit někdy příště.
S pozdravem
Hynečkovi

Austrálie SPECIÁL v létě 2019, červenec 2019

Dobrý den, pane Musílku,
jen Vám chci sdělit, že dovolená v Austrálii byla skvělá (až na ty dlouhé lety, s čímž se nedá nic dělat). Zimní období se velice osvědčilo, počasí bylo určitě lepší, než by bylo v australském létě.
Děkuji Vám proto za organizaci velmi zajímavého programu.
A chci pochválit výborné průvodce, tedy nejen Bennyho, který se o nás staral skvěle po celou dobu, ale i Petra (ani vlastně neznám jeho příjmení), který s námi strávil sice jen pár dní, ale věnoval se nám také intenzivně a krásně do naší skupiny zapadl.
Zdravím a ještě jednou díky
Milena Soušková

Austrálie a Nový Zéland, duben 2019

Dobrý den, omlouvám se, že reaguji až teď, ale jak neodpovím hned ...
A teď k našemu zájezdu:
Musím Vám říct, že pár let již cestuji, ale s tak kvalitními službami jsem se dosud nesetkala!!!
Ať už je to přípravou a poskytováním informací ještě před odjezdem (včetně komplikací s vízem z mojí strany), tak i v průběhu celého zájezdu. Pokud jde o průvodce, byli fantastičtí a dělali co mohli, abychom se cítili co nejlépe a viděli co se dalo. Ať už jde o Martina Slívu a "děvče", jehož jméno si už nepamatuji, na Novém Zélandu - byli velice přátelští a všechno proběhlo v prakticky rodinné atmosféře.
Pokud jde o Austrálii, Marek Wachtl je naprostý profesionál!!! Obstarával už skoro dopředu vše co bychom možná mohli někdy potřebovat. Cokoli se komukoli z nás přihodilo, okamžitě řešil. Trošinku vadou na kráse byl Benny (Stanislav Beneš), to je chlapec, který má vedle průvodcování i spoustu dalších aktivit, ne vždy se mu daří je skloubit a ne vždy šťastně vzniklé problémy dokáže řešit. Tady je ještě prostor ke zlepšení.
Dále velkou devizou bylo, že jsme byli malá skupinka osob, věkově plus-mínus stejně starých, a všichni jsme si sedli!!! Tedy celé kanceláři patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ!!! Byl to fantastický zážitek, i když pracovní úkol "vyfotit živého vombata" zůstal nesplněn, pokusila jsem se alespoň o plyšového na letišti, ale to neprošlo. Mějte se všichni krásně a určitě se v budoucnu s vaší cestovní kanceláří ještě někam podívám.
Eva Šlapáková

Individuální zájezd Austrálie a Nový zéland, duben 2019

Na jaře letošního roku jsem připravoval pro skupinu svých přátel cestu na Nový Zéland a do Austrálie.
S důvěrou jsem se opět obrátil na CK GO2, neboť to byla již moje čtvrtá cesta do těchto destinací, připravovaná ve spolupráci s uvedenou CK. A opět jsem se nezklamal.
Společně jsme dopracovali itinerář naší cesty, objevili další zajímavá místa a poznali řadu nových přátel. Také objednané služby jsme mohli využívat bez problémů, ať už se jednalo o letecké spoje, zapůjčení minivanu či výborného ubytování a překrásných výletů. Díky profesionalitě i ochotě pracovnice CK jsme prožili nádhernou dovolenou. Děkujeme.
Jiří Našinec, organizátor

Austrálie, Individuální zájezd Austrálie, březen 2019

Cestování po Austrálii březen 2019 - náš sen byl splněn.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Vondrové a celému týmu ckgo2 za výbornou organizaci naší individuální cesty po Austrálii.
Spolupráce byla naprosto profesionální a předčila naše očekávání. Cestovní kancelář s námi naplánovala kompletní cestovní itinerář, zajistila víza, letenky, ubytování a vypůjčení auta.
Vše dokonale "klapalo". Mile nás překvapilo, že ckgo2 monitorovala naší cestu a operativně nás např. upozornila na nebezpečí požárů na trase naší cesty. Takový servis jsme ani nečekali.
Ckgo2 je pro naše případné další cesty jasná volba.
Ještě jednou děkujeme!!!
S pozdravem Alena a František Královi

Austrálie, Pronájem obytného vozu v Austrálii, duben 2019

Dobrý den paní Vondrová,
Jsem aktuálně po návratu z AUS. Vše s karavanem BRITZ proběhlo OK, naprosto bez problémů. Jme plní bezva zážitků, včetně našich vnoučat.
Moc děkuji za vaše zprostředkování pronájmu a těším se na další kontakt k cestě po Tasmanii v lednu 2020.
ing. Jindřich Popelka

Zájezd TO NEJ Austrálie a Nový Zéland - březen 2019

Dobrý den,
zájezd se nám moc líbil zejména díky fundovaným průvodcům a především bych vyzvedl profesionalitu a obětavost Marka v Australií. Slabší stránkou byla pouze plavba a šnorchlování k bariérovému útesu, což bylo dáno počasím. Asi by bylo dobré se rozhodovat až na místě dle počasí.
Přejeme radostné Velikonoce.
manž. Durákovi

Kombinace Austrálie a Bali, duben 2019

Dobrý den,
cesta byla opravdu úžasná, užili jsme si ode všeho. Nadchlo nás Bali. V Ásii už jsme byli několikrát, ale Indonésii si určitě zopakujeme.
Austrálie byla náročná, ale skvělá. Za celou dobu nebyl vážnější problém. Super. Jenom jediná drobnost na které jsme se shodli, asi by bylo lepší nejdřív absolvovat Austrálii a až potom odpočinkovější Bali, ale to samozřejmě nemusí vyhovovat každému.
Každopádně děkujeme a jakmile začneme uvažovat o další exotice, obrátíme se na Vás.
Milan Sedlák; Budišov

Bali a Austrálie, březen 2019

Dobrý den,
cesta byla opravdu úžasná, užili jsme si ode všeho. Nadchlo nás Bali. V Ásii už jsme byli několikrát, ale Indonésii si určitě zopakujeme. Austrálie byla náročná, ale skvělá. Za celou dobu nebyl vážnější problém. Super. Jenom jediná drobnost na které jsme se shodli, asi by bylo lepší nejdřív absolvovat Austrálii a až potom odpočinkovější Bali, ale to samozřejmě nemusí vyhovovat každému. Každopádně děkujeme a jakmile začneme uvažovat o další exotice, obrátíme se na Vás.
Milan Sedlák

Austrálie, únor 2019

Dobrý den, pane Musílku,
je to sice již tři týdny co jsme se s kamarádem vrátili ze zájezdu, ale až dnes se dostávám k tomu, abych Vám napsal a hlavně poděkoval všem kteří se podíleli na zdárném průběhu zájezdu do Austrálie. Musím ocenit hlavně to, že po celou dobu počínaje cestou tam a konče cestou zpět bylo vše perfektně zvládnuto nebo zajištěno. Po různých zkušenostech jsem čekal zádrhely tam, kde se ocitneme sami například po příletu na letišti v Melbourne, ale řidič transferu na nás už čekal a hotel byl taky bez problémů i když navíc oproti plánu a naši průvodci super, takže díky. Už jsem referoval dvěma kamarádům, kteří letí jedna teď v březnu a druhý na podzim takže se už těší. Přeji Vám hezký den.
Jiří Novotný

Austrálie, únor 2019

Dobrý den,
s vaší CK jsme již absolvovali 3 nádherné dovolené, individuálně zařízené a s českým či anglickým průvodcem a všechny byly perfektní. Od návrhu itineráře - výběr nejkrásnějších míst, kvalitních průvodců, zajištění všech služeb včetně dopravy, doporučení vhodného termínu až po příznivou cenu. Chtěli bychom vyzdvihnout přístup a péči o klienta Vaší cestovní kanceláří a navíc okamžitou spolupráci a zařízení náhradního řešení v případě jednoho zrušeného letu. Jmenovitě bychom chtěli velmi poděkovat Veronice Cerhové, se kterou spolupracujeme od samého začátku našeho cestování s CK GO2- za její profesionální přístup, ochotu a maximální vstřícnost.

Navštívili jsme s GO Austrálii, Tasmánii, Fiji a Indonésii a všechny dovolené byly nezapomenutelné. Přesto, že jsme se z poslední dovolené vrátili teprve nedávno, již plánujeme další dovolenou s vaší CK, tentokrát na Nový Zéland a některý z Pacifických ostrovů.
Už se moc těšíme - Vendula, Kateřina, Šárka, Dana, Julek a já - organizátor skupinky Vladimír.

Austrálsky komplet, únor 2019

Dobrý den, Pane Žitníku,
chtěl bych Vám jménem celé naší skupiny /od CK Livingstone/ poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd, na jehož úspěchu, měli největší podíl, Vaši 4 průvodci.
Ivoš Kolínský a Miroslav "Beny" Beneš byli výborní a Petr Lepič a Jan Drápela vynikající !!! Díky tomu, že všichni žijí /nebo žili - Honza/, dlouhé roky přímo, v Austrálii, bylo jejich průvodcování a vše nám jimi sdělené, vysoce autentické a prostě SUPER !!!
Celý pobyt, se o nás starali, doslova, jako, "o miminka" a udělali, pro nás mnoho věcí, nad oficiální program zájezdu /barbecue, atd., atd./ !!! Pro každého, z nás, to tak byla určitě, jedna, z nejkrásnějších dovolených, v jeho životě !!!
Ještě jednou Vám všem, moc a a moc děkuji a přeji Vám a Vaší CK, jen, vše dobré a zejména další spousty spokojených klientů !!!
S pozdravem a úctou, k Vaší práci,
Jaroslav Janutka

Austrálie, Individuální zájezd Austrálie, únor 2019

Dobrý den paní Vondrová,
tak jsme se v sobotu úspěšně vrátili z Austrálie.
Co se zájezdu týče, tak musím říci, že jsme byli všichni bezvýhradně nadšeni. Bylo to vážně skvělé. Vše klaplo, jen jsme měli malý zádrhel na Uluru, kdy nás ve Outback Pioneer Hotel v rezervaci měli, ale až na březen, i když na voucheru byl únor :) Nicméně během 20 minut bylo vše vyřešeno a poslali nás do jiného hotelu (Desert Gardens), kde jsme dostali dokonce pokoj s výhledem na Uluru :) Program byl sestavený výborně, vše jsme v pohodě stihli (včetně treků Kata Tjuta a Kings Canyon), jen poslední den v Sydney bylo pošmourno a ochladilo se a tak jsme místo do Modrých hor vyrazili na Bondi Beach, vycházku po útesech a do námořního muzea...
Ještě jednou děkujeme za vše. Máme tak trochu v hledáčku USA, co také děláte, tak se na vás možná ještě v budoucnu obrátíme :)
Majerovi

Austrálie, TO NEJ Austrálie a Nový Zéland, únor 2019

Vážená cestovní kanceláři,
vrátila jsem se ze zájezdu na Nový Zéland a do Austrálie. Chtěla bych poděkovat za výborně zvolenou trasu zájezdu, ze které mám mnoho zážitků. Rovněž bych chtěla vyzdvihnout práci Vašeho průvodce Ondřeje Kotába. Nejenom že vedl zájezd skutečně profesionálně, ale projevil se také jako člověk s hlubokým porozuměním pro přání druhých. Mně postihlo po cestě několik nepříjemností a on se vždycky snažil maximálně pomoci. Pokud by bylo možné jeho práci nějak odměnit, byla bych ráda, kdybyste tak udělali. Spokojená jsem byla i s prací průvodce Honzy v Austrálii.
Srdečně zdraví
Hana Štollová

Austrálie, Privátní program na míru v Austrálii a na Novém Zélandu, únor 2019

Vážení,
rádi bychom Vám poděkovali za organizaci našeho putování po Austrálii.
Program byl připraven optimálně vzhledem k našim časovým možnostem a průvodci Benny a Ivo byli výborní. Poznali jsme také výhody toho, když Vás provádí někdo, kdo žije v Austrálii již mnoho let a je vybaven příslušnými licencemi. Cestu jsme si užili a máme z ní nezapomenutelné zážitky.
Děkujeme.
S pozdravem Luděk Menčík, jménem skupiny cestovatelů

Austrálie, Austrálie pro každého, listopad 2018

Dobrý den pane Musílku,
moc se omlouvám, že reaguji na váš dotaz až po tak dlouhé odmlce, ale po návratu z Austrálie nastal pracovní i předvánoční shon a k odpovědi pro vás jsem se nedostala.
Každopádně váš zájezd Austrálie pro každého nás velmi nadchl a byli jsme jednoznačně nadšeni a spokojeni. Velmi profesionální přístup skvělých průvodců, kteří o to více přispěli k naší spokojenosti.
Samotný zájezd byl velmi hezky nastavený, opravdu bohatý a pestrý program od začátku až do konce. Veškeré ubytování bylo také skvělé. Propaguji vás kde můžu, protože jsem s vašimi službami velmi spokojená (v minulém roce jsem byla s vaší ck také na Maledivách ) a věřím, že vaše nabídky v brzké budoucnosti znovu rádi využijeme.
S pozdravem
Martina a Roman Frenkovi

Austrálie/Nový Zéland, TO NEJ Austrálie a Nový Zéland, listopad 2018

Dobrý den pane Musílku,
až teď jsem se dostal k tomu abych Vám napsal. Zájezd jsme si moc užili a poznali jsme velký kus pro nás tak vzdáleného světa.
Zejména bychom chtěli podtrhnout mimořádný výkon průvodce Martina Slívy. S takovým profesionálem jsme se ještě na svých cestách nesetkali. Rovněž děkujeme za volbu našeho závěrečného pobytu v Noose. Moc jsme si to tam užili. Jenom škoda, že jsme to neměli delší. Nebylo li na zájezdu něco úplně v pořádku, úplně to zaniklo v záplavě pozitivních zkušeností.
Takže závěrem velké díky za možnost poznání tak rozlehlého území, které jsme na zájezdu navštívili s CK GO2.
Jsme s pozdravem Eva a Jiří Houškovi.:-):-):-):-):-)

Austrálie, Austrálie pro každého, listopad 2018

Dobrý den pane Musílku,
rádi bychom Vám poděkovali za úžasný zájezd. Máme jen samé klady:
- perfektní organizace a informovanost
- výborní průvodci
- podařilo se dát dohromady vynikající skupinu
Za posledních 15 let jsme absolvovali mnoho zájezdů s různými cestovkami. Máme tedy s čím porovnávat.
Průvodce Benyho a sestavu skupiny hodnotíme jako naprostou jedničku. Podotýkám, že na žádném poznávacím zájezdu v minulosti jsme nebyli nespokojeni.
S pozdravem
Jiří Homolka

Vybrané služby ve spojení se zájezdem TO NEJ Austrálie a Nový Zéland - listopad 2018

Dobrý den, pane Musílku,
ráda bych Vám poděkovala za služby Vaší CK. Byli jsme s manželem velmi spokojeni. Děkuji Vám za vstřícný přístup, který jste od začátku měl. Průvodci byli moc fajn, zejména Beny je sympaťák. S ubytováním v Sydney a Uluru jsme také byli spokojeni.
S pozdravem z Melbourne Eva Jahnová

Austrálie, individuální zájezd, listopad, 2018

Děkuji Go2Australia, jmenovitě paní Tereze Vondrové,
za profesionální přístup a skvělé zorganizování našeho zájezdu do Austrálie a na Fidži. Rád využiji její služby znovu.
Vladimír Staňura, Praha

Austrálie, individuální zájezd, listopad, 2018

Dobrý den milá paní Vondrová,
v průběhu téměř celého roku jsem s Vaší laskavou, aktivní a velmi profesionální podporou připravoval naši měsíční dovolenou v Austrálii. Nyní jsme zpět, najeli jsme přes 4000 km, navštívili nekonečně mnoho krásných a zajímavých míst v této vzdálené a nám přesto blízké zemi a při hodnocení zážitků není možno pominout i Váš tolik pozitivní příspěvek k úspěchu.
Vše, co jste pro nás zajistili fungovalo na 100% a vše mělo slíbenou a očekávanou kvalitu. Oba nájmy aut (Alice Springs a Cairns), noclehy v Yulaře (opravdu luxusní Emu Walk Apartments) a Cairns (Quenslander Apartments)‚ i cesta lodí Ocean Spirit na Great Barrier Reef (Michaelmas Cay). Chceme Vás proto ještě jednou pozdravit a poděkovat Vám i příp. dalším pracovníkům cestovní kanceláře CK GO2AU, kteří přispěli k zajištění Vašich služeb. Zůstáváme Vašimi vděčnými zákazníky, snad i do budoucna, a pokud byste potřebovali naše pozitivní reference, neváhejte se na nás obrátit.
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do nadcházejících svátků Vánoc
Ivan a Eva Doubravovi

Zájezd Austrálie, Nový Zéland a Fiji s českým průvodcem, 2018

Dobrý den.
Předodletový serivs považuji za vynikající. A to bez slova nadsázky.
Zpracování všech dokumentů je na velmi vysoké úrovni, takže jsou přehledné a člověk se i bez průvodce v neznámém prostředí skvěle orientuje.

Delegáti v AUS a na NZ byli příjemní, fundovaní a velmi flexibilní. Takže organizace zájezdu z Prahy do Prahy proběhla bez významných špatných událostí.
Děkuji za krásné zážitky, které jsem si mohl užít právě kvůli profesionální přípravě a organizaci.
S pozdravem
Pavel Hejlík

Austrálie - východní pobřeží obytným autem + Rudý Střed, říjen / listopad 2018

Dobrý den, paní Vondrová,
Neuvěřitelně nám přálo počasí. Cestou do Sydney - pouze v den k předání auta - v Sydney pršelo. Což nevadilo. Ovšem tato studená fronta zjevně zasáhla i oblast Uluru, takže na letišti v Ayers Rock bylo necelých 25 stupňů, okolo Ulury stály místy kaluže, ale bylo krásně a skoro jasno. Druhý den, kdy jsme mj. absolvovali několikahodinovou túru v Kata Tjuta, bylo přesně dle předpovědi 29 st. Následující den už teplota zase stoupala. I v ostatní dny se nám počasí vydařilo. Ocenili jsme Vaše uspořádání cesty ze severu na jih. Když jsme čekali na odvoz na letiště k Uluru, v Sydney bylo ráno 19 st., v Cairns to bylo už 32 st. My jsme v Cairns nepřekročili 30 st. odpoledne.
Všechno bylo bez problémů, půjčovny automobilů i rezervace v hotelu. Šnorchlování bylo skvělé. Velmi nás nadchla návštěva Hartley´s farmy, strávili jsme tam celý den. Závěrečný program Útok krokodýla je neuvěřitelné vystoupení skutečného profesionála, který má navíc smysl pro humor a herecké nadání. Rovněž jsme navštívili ostrov Fraser a využili služeb Vámi doporučeného poskytovatele. Byli jsme opravdu nadšení. Jediným "nesplněným bodem" byla jízda lanovkou do vesnice Kuranda. Platili jsme stejnou cenu jako kdokoli jiný - paní v pokladně nám po předání voucheru sdělila, že "žádnou slevu nevidí" a zaplatili jsme plné jízdné.
Hotely byly vybrány skvělě - po bezproblémovém vrácení obytného auta to nebylo daleko do hotelu a hotel poskytuje odvoz na nedaleké letiště. Druhý hotel v Sydney má také skvělé umístění, tak jak píšete. Krom dobré pěší dostupnosti zastávky hromadné dopravy Muzeum, nedaleké Botanické zahrady atd. je pár minut chůze od hotelu také velké nákupní středisko. Vybavení mikrovlnkou a varnou konvicí je velmi příjemné. Velmi se nám líbilo i ubytování u Uluru.
S pozdravem, Dušan Klimeš

Zájezd Austrálie, Nový Zéland a Fiji s českým průvodcem, 2018

Dobrý den pane Musílku,
aklimatizace proběhla velmi rychle, protože zájezd byl zorganizován velice dobře, jak s náročností na pohyb, tak i na potřebu oddychu.
Předodletový servis byl zorganizován a zajištěn skvěle, kontakt a činnost průvodců v Austrálii, na Novém Zélandu i následně v Honkongu si zaslouží velikou pochvalu. Věnovali se nám s maximální péčí, ochotou a vstřícností, a se snahou ukázat co nejvíc a seznámit s maximem.
Celý zájezd byl koncipován i zajištěn skvěle. Při přeletech vyřizování na letištích (zvláště u kontrol a prohlídek) a na recepcích při ubytování nám opravdu ochotně a vydatně pomáhal, a bylo to někdy opravdu potřeba, náš kolega ze zájezdu pan Pavel Hejlík, který byl na cestu i dokladově (vízy a dalšími tiskopisy a písemnostmi) a hlavně jazykově velice dobře připraven. Za to mu patří náš veliký a zcela upřímný dík.
Velice příjemný byl i závěrečný odpočinkový pobyt na Fiji, což přispělo velice silně a pozitivně k příjemnému pocitu z celého zájezdu. Je nutné poděkovat i za velice účelně a pro nás jako cestovatele za poznáním využitý čas čekání na další let v Honkongu, s prohlídkou a seznámením se se zajímavostmi Honkongu, kterými nás prováděla sympatická, příjemná a milá Honkongská průvodkyně. V souhrnu je náš velice příjemný prožitek a pocit z celé cesty. Budeme na ni určitě všichni vzpomínat jen s příjemnými pocity, za což Vám musíme, všem, kteří se ve vaší cestovní kanceláři GO2 podíleli na přípravě naší cesty moc poděkovat.
Zdraví Vás a těší se na další cesty s Vámi
Dalibor Bejda a Aleš Habada

Pouště a pralesy Austrálie 2018

Vážená paní Vondrová, děkujeme Vám za detailní rozpracování itineráře naší letošní cesty do Austrálie. Všechno během našeho 14denního pobytu perfektně "klapalo" a musím říct, že Vámi připravené putování do třech oblastí této země - Sydney, Uluru a Cairns - včetně zajištění ubytování - splnilo přesně naše představy. Vše, co jsme si přáli vidět, jsme bez problémů viděli, kempy a hotely, ve kterých jsme spali, byli bezvadné a čisté. Také praktické rady a vouchery na akce, které jsme od Vás před cestou dostali, byly užitečné. Ušetřily nám hodně času a umožnily nám během dvou týdnů poznat co nejvíce z této rozlehlé země. Ještě jednou moc děkujeme! Rodina Kněnických

Fiji, pláže pacifických ostrovů, květen 2018

Dobrý den, hned na úvod bych chtěla moc poděkovat za skvělou přípravu. Vůbec s ničím zádrhel nebyl. Cesta sice byla hodně dlouhá, ale všechno bylo na čas, všechny transporty bezvadně zajištěné a v jakémkoli hotelu jsme byli, tak jsme se setkali jenom s příjemným přístupem. Antuanetta

Zájezd Austrálie pro každého s průvodcem, 2018

Vážený pane Musílku, konečně se trochu vracíme do starých kolejí po té ohromné změně času v Austrálii a je na čase něco o tom napsat. Mám-li to vše shrnout,tak jen jedno slovo DÍKY. Byla to nádherná dovolená na kterou budeme velmi dlouho vzpomínat. A nyní trochu podrobněji. Všichni tři naši průvodci byli výborní,snad jen jeden nedostatek tu byl a to,že Ivo Kolínský nemá rád Melbourne a vždy říkal,že Sydney je lepší. Odrazilo se to pátý den v pátek. Dopoledne jsme dělali 2 vinařství a tak jsme,žel na Ballaret měli jen dvě hodiny. Ten skanzen byl vynikající,chtělo by to více času,ale muselo se to trochu zkrátit,abychom ještě stihli Melbourne. A na prohlídku města zůstal čas jen od 16:10 do 19:45,což je dost málo a to nás docela mrzelo. Chtělo by to zde jeden den přidat. Rudý střed s Benym byl výborný,moc se nám věnoval a myslím viděli jsme opravdu hodně. Zvláště pak nás dostal při západu slunce na Uluru,když vytáhl v autě 2 lahve šampańského z N.Zélandu a tu nádhernou podívanou jsme pak oslavili přímo na místě. No a Cairns s Petrem to byl absolutní vrchol spokojenosti. Tak obětavého a příjemného chlapce jsme už dlouho nepotkali, stále nás něčím překvapoval,různými chuťovkami a pod.Viděli jsme toho s ním velice mnoho v Cairns a okolí i Sydney, ale v SY by to taky chtělo přidat jeden den. Spolu s Petrem i když díky Petrovi byla v SY využita každá minuta:-) Dokonce když ve skupině v Sydney převládla přání jeho možnosti,aby se nemusel dělit jako buňka,zařídil to ke spokojenosti všech. Lacinovy zavezl do velkého obchodního domu,kde byli šťastní, mne na hlavní nádraží a zbytek na pláž a postupně nás zase svážel a dával dohromady. Také musím poděkovat všem průvodcům,jak se mi věnovali a umožnili,kde to bylo možné se zastavit na nádraží. Zvláště také děkujeme i Vám a CK GO za uspořádání tak vynikajícího zájezdu a tak vynikající průvodce. Také děkujeme za různé dárky od CK,jako grilování,víno a lepší hotely,nežli byly pův.v plánu. Mějte se moc hezky a ještě jednou díky. Otto a Božena Trejbalovi.

Zájezd Austrálie pro každého s průvodcem, 2018

dobrý den p. Musilek, tak sme pricestovali domov a zrejme tak, ako urobili naši spolu cestovatelia, pokusíme sa nasu cestu zhodnotit. Od začiatku našej komunikácie, až po samotnú realizáciu cesty, všetko prebiehalo absolutne v poriadku. Samotná cesta po Austrálii bola velmi dobre zorganizovaná a aj vďaka našim sprievodcom a ich individuálnym prístupom mimoriadne zaujímavá. Každý jeden náš sprievodca prispel k pohodovej a pokojnej atmosfére v našej mini výprave - počet a zloženie cestovatelov bol úplne ideálny - na staršiu vekovú kategóriu sme z našich predošlích ciest zvyknutý. Ubytovanie bez problémov na štandardnej úrovni. Stravovanie počas celého pobytu bolo sice individuálne, ale aj pre odporučania našich sprievodcov chutné a postačujúce. Presuny autami bezpečné a v celku pohodlné. Fiji - pobyt na Fiji splnil naše očakávania. Z pohľadu pláže a mora bol pre nás ideálny. Stravovanie dobré - velký výber roznych chutí. Počet hviezdičiek pre ubytovanie by som však bral s velkou rezervou. Izby určite neboli na takej urovni, ako rezort uvádza. Zariadenia značne opotrebované...V prílohe posialam niekolko foto o vytvorení si lepšej predstavy. Nie je to však žiadna výčitka voči Vám. Rezort sme si vybrali sami a doraz sme kladli na pláž a more a to, ako som už uviedol, splnilo naše očakávania. K tomu samotnému ubytovaniu sa vydrujem len preto, aby ste v buducnosti mohli prípadným záujemcom podať viac informácii... Celkovo sme s našou dovolenkou velmi spokojný a zrejme bude ešte nejaký ten čas potrebný na "strávenie" všetkých zážitkov. Chceli by sme Vám a našim sprievodcom týmto spôsobom poďakovať za dobre zorganizované, pokojne a bezbečné cestovanie Austráliou. Odnášame si množstvo zážitkov - ďakujeme. S pozdravom, R. Špír

Zájezd Austrálie pro každého s průvodcem, 2018

Dobrý den pane Musilek, Chceme Vám touto cestou poděkovat za zorganizování pěkné poznávačky do Austrálie.Byli jsme nadmíru spokojeni s celým programem a viděli jsme toho za tak krátkou dobu hodně, hlavně díky vynikajícím průvodcům Ivovi,Benemu a Petrovi.Všichni odvedli svou práci na jedničku.Vybrali jsme si pěkné počasí,což se vždy nestává.Velký handikap byl po příjezdu domů,kdy jsme se vrátili do mrazivého období,ale za to Vy už nemůžete. Přejeme Vám hezké velikonoce.Manželelé Lacinovi.

Svatební cesta v Austrálii, září 2017

Dobrý den, nedávno jsme s manželkou byli na svatební cestě v Austrálii, na Novém Zélandu a Fidži, přes cestovní agenturu Go2Austrálie. Zvolili jsme si variantu bez průvodce, a jelikož mám zdravotní problémy a nemohu řídit auto, požádali jsme paní Terezu Vondrovou o rezervaci výletů. Paní Vondrová byla velmi vstřícná, a nápomocná, takže bychom ji chtěli velmi poděkovat za perfektní program, stoprocentní zajištění ubytování a výletů. Vše bylo bez nejmenšího problému, a tak máme spoustu krásných,nezapomenutelných zážitků. Proto všem vřele doporučujeme agenturu Go2. Ještě jednou velké díky, hlavně paní Vondrové. Petr a Elena Křižanovi, Zlín

Pronájem obytného vozu v Austrálii, říjen - listopad 2017

Dobrý den paní Vondrová, cesta proběhla v pořádku. S autem nebyl žádný problém. Ubytování, které jsme od Vás měli v Melbourne a Cairns se nám líbilo. Byly to skvělé lokality. Jinak co se týká Austrálie, tak se nám moc líbila příroda, zvířata i města a přátelští lidé. V Melbourne a Sydney jsme trochu zmokli, ale ani to nás neodradilo od dalšího poznávání. Navštívili jsme téměř všechna místa, co jste nám napsala snad krom Náhorní plošiny Atherton, Kurandy a Daintree. Místo toho jsme byli déle na pobřeží, také v Paronella parku a koupali jsme se v řece Babinda. Jediné, co jsem v tom množství věcí nezvládla zarezervovat, byl termín šnorchlování na Bariérový útes od společnosti, na kterou jste nám zařídila voucher. Tak jsme v Cairns museli koupit výlet až na místě, což bylo hektické a trochu nás z hlediska peněz mrzelo nevyužití vaší nabídky. Ale výlet jsme si nakonec i tak užili. Teď po návratu mohu říci, že se to snad nebyla naše poslední cesta do Austrálie. A moc bych Vám za celou rodinu chtěla poděkovat za pomoc s realizací této naší cesty. Cestování nás nadchlo, tak věřím, že se ještě někdy setkáme. :-) Moc Vám i celé CK děkuji a přeji hezký den. A. Dvořáková

 

Austrálie obytným vozem, říjen - prosinec 2017

Vážená paní Vondrová, milá Terezo, chceme Vás pozdravit a ještě jednou poděkovat Vám osobně i vaší agentuře za služby a péči, kterou jste věnovala našemu sedmitýdennímu cestování po Austrálii, z kterého jsme se před víkendem vrátili. Vrátili ve zdraví a plní elánu a sil a doufáme, že nám to nějakou dobu vydrží. Ocenili jsme, že všechno klíčové, co jste zařizovala za nás a pro nás, fungovalo; jak rezervace hotelů a aut - všude o nás věděli a byli připraveni, tak letenky nebo tipy v itineráři, který jsme samozřejmě modifikovali našim zájmům a třeba pak i zpětně se dívali co jste doporučovali (mnoho se shodovalo s tím, co jsme si "naordinovali" sami nebo podle rad našich australských známých). Byla to pro nás skvěla "retro-dovolená", při které jsme měli možnost porovnat zda, jak a v čem se Austrálie a její společnost změnila po dvaceti letech, kdy jsme tam nebyli, ale také vidět hodně nových míst, které jsme tehdy neměli možnost poznat. S campervan-y jsme najezdili kolem 7000 km (bez nehody, čímž jsme podpořili prosperující australské pojišťovny) a formou "přískoků" od jednoho národního parku k druhému nebo k jinému caravan-parku jsme si opravdu užívali nomádského způsobu života. Ještě jednou děkujeme za skvělé služby a přejeme klidné Vánoce a úspěšný nový rok doma i v práci. Jiří a Hana Šantrůčkovi

Austrálie 2017: Austrálie pro každého s českým průvodcem

Dobrý den pane Musílku, musím konstatovat a potvrdit níže uvedenou větu - Jsme rádi, že jsme si pro cestu do Austrálie vybrali právě Vaší CK :) Chtěla bych Vám a Vašim kolegům touto cestou poděkovat za perfektně připravený zájezd. Program byl sestaven velmi pěkně, opravdu jsme toho hodně viděli a zažili. Velké poděkování patří našim/Vašim průvodcům Honzovi a Markovi, kteří se o nás od rána do večera perfektně starali. Velmi jsme ocenili, že program byl přízpůsoben počasí i našim schopnostem. Např. to, že tůry probíhaly v ranních hodinách a přes poledne, kdy bylo vedro, jsme mohli ještě využít hotelový bazén. Nebo takové "maličkosti" jako balená voda k dispozici v autě a také velmi příjemné přiťuknutí si sektem při západu sluníčka nad Uluru nebo připravené BBQ - opravdu to nemělo chybu. Ještě jednou děkujeme a doufáme, že i někdy v budoucnu budeme moci využít služeb Vaší CK. Manželé Vichtereyovi

Austrálie 2017: Austrálie pro každého v roce

Dobrý den, paní Vondrová, omlouvám se za prodlení, konečně jsem se dostal k tomu, abych Vám něco napsal o cestě do Austrálie. Vzhledem k tomu, že toto byla naše zatím první poznávací cesta, tak nemáme s čím srovnávat, ale celkově hodnotíme celý zájezd velmi kladně. Organizace a informovanost před zahájení cesty byla dobrá, vše zajištěno perfektně. Cesta z Prahy do Melbourne se obešla bez problémů, přestupy v Amsterodamu a v Hong Kongu relativně krátké, kvalita služeb Cathay Pacific na dobré úrovni. Ubytování v místech pobytu vždy podle informací, velmi dobré (obzvlášť v Ayers Rock super kvalita). Volba umístění jednotlivých ubytovacích zařízení také dobrá. Logistická organizace také klapala na jedničku, přelety v Austrálii s Qantasem bez problémů. Delegáti (Marcel, Honza a Beny) velmi skvělí (vynikal Marcel, nemá konkurenci), poskytli dostatek informací, vyhověli vždy ve všem i nad rámec svých povinností. Jediné, co by „rejpal“ mohl vytknout, že v oficiálních informacích bylo uvedeno, že služby bude poskytovat česky hovořící průvodce, ale my jsme byli spokojeni. Spolucestovatelé byla naše krevní skupina, nedošlo k žádnému konfliktu, ani ponorka se nedostavila. Velkým kladem bylo také to, že jsme byli všichni nekuřáci. Byli jsme se vším velmi spokojeni. Děkujeme všem, kteří se na zájezdu podíleli organizačně i se o nás starali na místě, za skvělou organizaci, péči a nezapomenutelné zážitky. Miroslav P.

Austrálie 2017

Dobrý den pane Musílek, jsem zpět z Austrálie, a musím poděkovat za perfektní organizaci a připravenost ve všech půjčovnách, i v průběhu cesty. Jste velmi ochotný a velice nápomocný pro naši skupinku! Ozývám se, že bych rád v průběhu příštího týdne vrátil zapůjčenou GPS navigaci, můžete mi sdělit, kde je nejloepší místo na předání. Předem děkuji a ještě jednou, skvělá práce! R.Billich

Austrálie/Indonésie 2017: 14denní cesta do Austrálie a Indonésie

Vážený pane Musílku, děkuji za perfektní služby Vaší CK. Dnes dopoledne jsme bezpečně dorazili zpět domů do Ostravy. Celá dovolená proběhla přesně dle Vámi zpracovaného itineráře a budeme na ni všichni dlouho v dobrém vzpomínat. Ještě jsem nezažil služby cestovní kanceláře, kde ve skutečnosti proběhlo vše přesně tak, jak bylo naplánováno, přestože šlo o služby na druhém konci světa, ve čtyřech zcela odlišných destinacích, zahrnující letenky, pronájmy aut, rezervace ubytování, služby delegáta i rezervaci zážitkového programu. Fascinující. Pokud budu mít někdy v budoucnu zájem o exotickou dovolenou, určitě zamířím do Biskupského dvora. Jediným kazem bylo asi bouřlivé moře v Cairns (kapitán lodí potvrdil, že tak rozbouřené moře dlouho nebylo), ale co se dá dělat, cyklon, který byl v oblasti Cairns týden před námi bohužel ani Vaše kancelář neovlivní :-) Jediné, co mne opravdu mrzí je fakt, že už vše skončilo. PS - máte ode mne jen kladné reference, toto byla dovolená přesně dle mých představ. Ilja S.

Austrálie 2017

Děkujeme všem za skvělou dovolenou! Bylo to pro nás opravdu to NEJ… Za tak málo dní prožít a vidět tolik nádhery, to se hned tak napodaří. Průvodce Marek Wachtl pomohl, poradil, zařídil, domluvil, postaral se, vysvětlil....vždy s úsměvem. I s nepřízní počasí vše zvládl-náhradní program skvělý. Také večerní "projížďky" na ubytování v periferii Sydney nakonec probíhaly vesele. Jen to bylo časově náročnější. Jen takhle ve stručnosti se dá těžko říct, jak skvěle jsme si v Austrálii užili. Nedokáži to popsat, musí se to prožít. Moooc díky GO2 a perfektnímu průvodci Markovi!!! J+J Hrbkovi

Austrálie 2017: Austrálie pro Každého

Dobrý den, zájezd " Austrálie pro každého " splnil do puntíku naše přání poznat všechna zajímavá místa východní poloviny Austrálie, a to v relativně krátkém čase, díky třem vnitrostátním přeletům. Program a časový rozvrh sestavili opravdoví znalci Austrálie a o bezchybný průběh bez hluchých míst se postarali skvělí průvodci. Od Melbourne po Cairns jimi byli Marcel Žitník, dlouholetý a v dobrém slova smyslu zkušený profík, a od Cairns po Sydney pak Miroslav " Benny" Beneš, obětavý a příjemnou slovenštinou výřečný " dobrý chalan". Spokojenost byla i s kvalitou a umístěním hotelů vždy v centru dění, a to podstatné, i s počasím. Děsivé informace před odjezdem, že z Uluru tečou rudé vodopády a v Sydney je 38 stupňů Celsia, se v době zájezdu rozplynuly v příjemné počasí v Melbourne a v Sydney a okolí na pomezí našeho jara a léta. V Alice Springs jsme se již řádně ohřáli v suchém vzduchu a v Cairns i ve vlhkém vzduchu. Jak již bylo řečeno, rozvrh aktivit umožňoval vše zvládnout bez problémů.. Obavy jsme měli ze zakaboněného počasí v době jednodenního výletu na Velký bariérový útes malým katamaránem, ale šnorchlování a péče posádky na něm byla zážitkem. Někdo mi řekl, že v Austrálii je dráž než na Havaji, ale vždy byla zastávka v supermarketu, kde dobré australské víno, šunka 97% a cheddar nestály o moc více než u nás, navíc v teplém koutku nebo bistru se dalo levně a rychle najíst. Žádná finanční pohroma, která ovšem může čekat v honosné restauraci. Vzpomněl jsem si ještě k tomu stravování, že průvodci párkrát připravili výbornou grilovanou večeři z mladého klokana, hovězího , nebo mořských plodů a chutnalo nám náramně.Tolik jen v rychlosti a díky za skvělý zájezd. S pozdravem J. B.

Austrálie 2017: Individuální zájezd po Jižní Austrálii

Dobrý den pane Musílku, chtěl bych moc poděkovat Vám i Vaší společnosti za náš individuální zájezd po Jižní Austrálii, byl připraven skvěle. Vše proběhlo tak, jak jsme se spolu domluvili. Musím konstatovat, že všechny Vaše služby předčily mé očekávání ( a to již jsem mnohé zažil a dost pamatuji). Dále také patří velký dík Vašim průvodcům Marcelovi Žitníkovi a kolegovi Honzovi. Byli prostě skvělí. Pokud někdy budu uvažovat o navštěvě Vámi nabízených destinací, tak velice rád využiji Vašich služeb. Přeji Vám do budoucna mnoho dalších spokojených zákazníků. Ještě jednou velké díky. S pozdravem Miloslav Antoňů

Austrálie 2017

Dobry den pane Musilek, tak jsme stastne zpet :) vse klapalo jak na dratku, vsechny lety a auta v poradku, ubytovani paradni :) moc jsme si to uzili a jsme opaleni jak cernosi, ted jen nejak prezit zbytek zimy tady ;) Jen par poznamek pro pristi zakazniky co me tak napadly cestou: - penize urcite nemenit na letisti v Sydney, oberou vas klidne o 20% - nekupovat si alkohol v duty free cestou, protoze v hongkongu ho zabavi pred letadlem i kdyz limit je 2,25 Australii - plavba na Bruny Island podel dramatickeho podrezi byla spise dramaticka plavba kolem pobrezi :-D urcite nedoporujeme pro nekoho se slabsim zaludkem nebo jen za velmi klidneho pocasi, je to celkem dobrodruzstvi - v Uluru urcite doporucuje Camel tour na vychod slunce, uzasnej zazitek, vecerni moznost na zapad je Field of lights, taky moc pekne a hezky to vyplni vecer - jinak jidlo se dalo koupit vicemenne vsude, neni potreba se nijak zasobit, jen cestou na Kings creek canyon neni nic, ani signal na telefon Tak zaverem bych Vam chtela moc podekovat za uzasnou organizaci a skvelej program, ktery se pro nas stal nasim dennim pruvodcem :) pokud byste chtel jeste nejake informace z nasi cesty a nase zkusenosti tak rada napisu. mejte se hezky. Dasa

Austrálie 2017

Vážený pane Musílku, nepatřím mezi pisatele pochval či stížností, ale tentokrát musím udělat výjimku, protože naše cesta do Austrálie, kterou jste nám z velké části pomohl připravit, byla senzační. Jsem moc ráda, že jsem objevila webové stránky Vaší cestovní agentury při hledání rad pro cestovatele do Austrálie. Vaše služba, příprava individuálního zájezdu na míru, bylo přesně to, co jsem hledala. Tipy, rady, instrukce a organizace neměla chybu. Viděli jsme toho dost, vše probíhalo hladce a v klidu. Zkrátka, díky moc!!! Veronika a Vladimír Duškovi

Austrálie 2017

Vážený pane Musílku, milá paní Cerhová Rádi bychom Vám velice poděkovali za spolupráci při přípravě naší dovolené v Austrálii. Vše dopadlo skvěle a naše cesta za hranice všedních dnů se podařila dokonale zcela jistě i díky Vašim organizačním zkušenostem a praktickým radám, které jste nám poskytli. Byli jsme naprosto spokojeni a cestu jsme si užívali dle Vašich doporučení, nikde se nevyskytly žádné problémy a vše klapalo na výbornou. Procestovali jsme vše, co jsme chtěli vidět a zážitky rozhodně překonaly naše očekávání. Ještě jednou tedy vyjadřujeme díky za Váš profesionální výkon a přejeme Vám mnoho dalších spokojených klientů, kteří budou moci ocenit Vaši práci jako my. Manželé Lokajíčkovi

Austrálie 2017

Dobrý den, paní Veroniko, vím, že jste již v Austrálii, ale jiný kontakt na Vás nemám. Chtěla jsem Vám poděkovat za zorganizování naší cesty do Austrálie. Všechno klapalo, neměli jsem jediný problém. Cesta se nám vydařila, máme mnoho vzpomínek a budeme dlouho rádi vzpomínat. Ještě jednou děkuji a přeji Vaší ck hodně spokojených klientů jako my. Vám přeji pěkný pobyt v Austrálii. Blanka

Austrálie 2016: Cesta po Tasmánii

Dobrý den, děkujeme za přípravu naší cesty po Tasmánii. Jsme rádi, že jsme využili vašich služeb. Vše bylo perfektně připravené - zajištění vnitrostátních letenek, úroveň ubytování, zajištění pronájmu auta i příprava programu. Skvělé bylo i zapůjčení navigace v českém jazyce. Díky vaší pomoci jsme ušetřili spoustu času, který bychom strávili hledáním ubytování, naplánování trasy, atd. Bez stresu jsme se mohli věnovat krásám přírody a užívat si dovolenou. Dana a Vladimír Moravcovi

Austrálie 2016

Dobrý den Petře, chtěli bychom Vám poděkovat za zrealizování individuální cesty do Austrálie. Také děkujeme za to, že jste naslouchal našim představám. Vše jste nám naplánoval perfektně na míru a doporučil úžasná místa. Důležité pro nás bylo, že jsme cestovali svobodně a vyhnuli se masovému turismu. Jako amatérští fotografové jsme se dostali velice blízko k Australským zvířátkům, proto jsme si přivezli z cesty co jsme očekávali. Načasování na místní jaro bylo ideální, Austrálie byla celá rozkvetlá. Velmi se nám líbil Kangaroo Island, pohoří Grampians, Rudý střed, Fraser Island a naprosto úchvatné plavání s lachtany v Port Lincoln. Překvapovalo nás ubytování během celé cesty, perfektní a příjemné. Časové uspořádání a přelety na jedničku. Jste prostě profesionálové. Děkujeme. Také by jsme Vám chtěli popřát veselé Vánoční svátky a vše dobré v Novém roce. Karel a Kamil

Austrálie 2016: Poznávací zájezd po Novém Zélandu a Austrálii

Vážená paní Vondrová, Vážený pane Musílku, BRAVO!!! BRAVO!!!BRAVO!!! Před pár dny jsme se vrátili z téměř dvouměsíčního poznávacího zájezdu po Novém Zélandu a Austrálii (kombinace organizovaného a individuálního programu). Chtěli bychom Vám a celému Vašemu kolektivu poděkovat za precizní přípravu a organizaci naší dovolené u protinožců, vše, včetně skvělého počasí, klapalo jako dobře seřízené hodinky. Za celou dobu nebylo sebemenších problémů, není co vytknout - ba naopak. Velká chvála a obdiv patří Terezce, Ivošovi a Marcelovi - profesionálním průvodcům, kteří svými zkušenostmi a širokými znalostmi byli obdivuhodní. Jsme plni dojmů, nadšení, máme hory nezapomenutelných zážitků. Bylo to super, naprosto úžasné, dokonalé!!! Ještě jednou mockrát děkujeme a jsme rádi, že jsme se rozhodli využít služeb Vaší CK. Máte naše uznání a jednoznačná doporučení!!! Karla a Ivan Rebejovi

Austrálie 2016

Během našeho 21 denního výletu jsme projeli 2/3 Austrálie; z Melbourne do Port Campell Velkou zaoceánskou cestou, následný přelet do Alice Springs, přejezd do Uluru, a letadlem přes Cairns do Sydney. Poznali jsme úžasnou přírodu, savanu, hory, pobřeží, moderní města i historické lokality. Setkali jsme se s Australany i původními obyvateli Aborginci. Viděli jsme klokany a koaly ve volné přírodě. Velmi oceňujeme nejen profesionální úroveň průvodců, ale zejména obětavost, ochotu a snahu vyhovět, kuchařské výkony, osobní přístup a celkovou perfektní organizaci naší cesty. Moc děkujeme a těšíme se na další služby CK při poznávání dalších lokalit. Luděk a Jana Hlůžovi

Austrálie 2016

Paní Vondrová, pane Musílku, děkujeme Vám za bezvadné zajištění vhodných letenek, campervanu i přípravu itineráře a celého programu v rudém středu Austrálie ! Také díky Vaší naprosto profesionální organizační podpoře jsme celou naši dlouhou prázdninovou cestu absolvovali bez nejmenšího zaškobrtnutí - vše bezvadně klapalo :-) ! Premiéra cestování s campervanem nadchla nejen oba naše kluky, ale i nás s manželem - určitě v tomto způsobu cestování budeme příště pokračovat. Celá naše rodina se vrátila z prázdnin nadšená, plná dojmů a zážitků a již i s plány na comeback....Moc děkujeme a nadále hodně úspěchů Vám přejí Seitzovi

Austrálie 2016

Vážený pane Musílku ! Před týdnem jsme se vrátili z Austrálie, tak se vracím k naší předchozí korespondenci. S organizací a průběhem zájezdu jsme byli velmi spokojeni, Marcelovo vedení a přístup k nám účastníkům zájezdu neměl chybu. Nezbývá tedy než znovu poděkovat jak Vám, tak i jemu. Samozřejmě vaší CK budeme doporučovat i svým známým. S pozdravem Jaromír Havelka Potvrzuji příjem posledního dopisu a ještě jednou díky za příkladný přístup k organizaci zájezdu a komunikaci s účastníky. Nezbývá mi než zopakovat, že jsem se s podobným přístupem ještě nesetkal. S pozdravem JUDr. Jaromír Havelka

Austrálie 2016

Dobrý večer pane Musílek, děkujeme Vám za zaslaný pozdrav od p.Marcela Žitníka, na kterého máme ty nejhezčí vzpomínky a patří mu naše poděkování za skvělé průvodcování, prožitky, zodpovědný a starostlivý přístup, upřímný přátelský vztah a široké znalosti a zkušenosti, stejně tak jako dokonalé a bezpečné řízení automobilu nebo kuchařské umění. Posíláme mu samostatné poděkování, které mu snad udělá také radost. Prosíme o jeho přeposlání v příloze. Rádi chceme ale poděkovat i Vám osobně za perfektní přípravu zájezdu Austrálie pro každého, podrobné informace a dokumenty. Ve Vaší práci Vám přejeme hodně úspěchů a další spokojené zákazníky. Byli jsme s Vaší CK velmi spokojeni a předáváme dál. Manželé Šušlíkoví z Pardubic - nejstarší účastníci

Austrálie 2016

Vážený pane Musílku Dovolte nám vyjádřit Vám poděkování za přípravu, realizaci a spolupráci naší cesty do Austrálie. I když jsme z počátku byli trochu nervózní při přípravě - v konečném důsledku klapalo všechno bez problémů a veškeré ubytování i aktivity zajištěné cestou vaší agentury vyšly na výbornou. Děkujeme současně i za pomoc při změně ubytování v Cairnsu. Zkušenosti, které jsme získali při přípravě a realizaci naší cesty do Austrálie společně s Vámi rádi využijeme i do budoucna (opět přes Go2Austrália) a v neposlední řadě budeme vaši CK doporučovat i našim známým. Ještě jednou díky, přejeme Vám hodně pracovních úspěchů. S pozdravem za celý tým Ing. Zdeňka Kovaříková

Austrálie 2016

Dobrý den, z Austrálie jsme se vrátili nadšeni a plni dojmů. Na tom, že jsme si to opravdu moc užili a všechno proběhlo bez problémů a podle plánu, má nemalý podíl i Vaše cestovní kancelář. Velký dík patří Petru Musílkovi za jeho vstřícnost a veškerou pomoc, především za všechny tipy, rady, postřehy a ochotu sdílet své zkušenosti. Ty byly pro nás - samostatné cestovatele -- velmi cenné. Jeho přístup byl naprosto profesionální, dokonce lze říci, že více než to. Po celou dobu jsme měli pocit, že máme v záloze dobrého známého, který nám v nouzi pomůže. Naštěstí to vůbec nebylo nutné. Velmi jsme ocenili jeho rady a "vychytávky" při sestavování itineráře. Díky tomu byly naše tři týdny dovolené plné neobyčejných zážitků. I počasí nám k tomu vyšlo báječně - pršelo jen jednou, v deštném pralese (kde taky jinde už by mělo, že?) Měli jsme možnost vidět různorodé střípky pestré mozaiky Austrálie – unikátní přírodu i život velkoměst, korálové moře i hory, vyprahlé kraje i tropický prales. A potkat spoustu příjemných a milých lidí. Pokud bychom měli přece jen uvést menší připomínku (není to výtka, už vůbec ne kritika), pak by to byla navigace. Především ve městě posloužila velmi dobře, ale to namluvení v češtině je poněkud problematické. Je pochopitelné, že jste chtěli vyjít vstříc těm, kdo nevládnou angličtinou, ale výsledek není přesvědčivý. Anglické názvy jsou vyslovovány česky, což působí komicky a někdy může i řidiče zmást. Člověk si na to musí zvyknout, aby pochopil a včas zareagoval. Navíc není tato výslovnost důsledná – někdy je anglické slovo vysloveno "po česku " ([captain cok]) , někdy vysloveno anglicky ([strít]). Není to ale nic zásadního, místy nás to iritovalo, místy bavilo. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů. A ať vás to i nadále baví! Ivana a Jiří Chrástovi

Austrálie 2016

Dobrý den, zdravíme z letiště v Sydney a hlásíme konec naší super připravené australské mise, čímž Vám vyjadřujeme velké díky! Pokud byste měl zájem, najděte si mě na Fb, psala jsem (a snad i budu dál z NZ) tam nějaké postřehy a dávala komentované fotky pro rodinu a přátele, třeba by Vás to z "pracovního hlediska" zajímalo :-). Více třeba po návratu, až budeme vracet GPS. Ještě jednou moc díky! Andrea Horáčková + Radek Krejčí

 

Austrálie 2016

Dobrý den. Děkuji za zprostředkování dovolené v Austrálií Vám a vaší CK GO 2 nejen jménem svým ,ale celé mé rodiny. Vše klaplo k absolutní spokojenosti. Děkuji. S pozdravem. Milan Rejda

Austrálie 2015: Austrálie v kostce

Zdravím, vrátili jsme se před 14 dny z měsíčního pobytu, pro který jste tvořil návrh itineráře. Bylo to super, vše klaplo jak mělo, myslím, že jsme si to všichni užili. Pobyt neměl žádné negativum. Těžko říct, co bylo nejlepší, protože jeden zážitek byl lepší než druhý. Výborné počasí, přátelští Australané, nádherná příroda. Docházejí mi superlativy... Ve Watsons bay u Sydney jsme potkali pana Žitníka, kterého jsme poznali podle "žabek", v kterých už umí určitě jako pravy Australan i běhat :-)). Rádi bychom v příštím roce zase někam vyrazili, myslím podobným způsobem, tedy něco zajištěného a něco "na blind". Líbila by se nám Asie (Vietnam?). Máte nějakou destinaci obdobně zvládnutou? Díky předem V. Hanáková

Austrálie 2015: kompletní zajištění služeb v Austrálii

Dobrý den, pane Musílku, děkujeme za výborné zorganizování, vše proběhlo bez zádrhelů, moc jsme si to užili, ocenili jsme na místě i Vaše rady při domlouvání itineráře i ve Vašich materiálech. Byla to výborná dovolená. Pár poznámek pro Vaši informaci: Bariérový útes – toto bylo jediné trochu nešťastné, jde o malinkou loď, která v případě větších vln (což se nám přihodilo) příliš neodolává, v kombinaci s 2,5 hod. cestou tam a zpět jsme poprvé v životě oba zažili zřejmě zárodek mořské nemoci. Nepříjemné také bylo, že jsme byli celou dobu na moři (9 hodin), předpokládali jsme spíše ostrůvek, kde lze šnorchlování přerušit a řídit si zkoumání útesu trochu po svém. Na druhou stranu jsme měli štěstí, protože díky horšímu počasí jsme tam byly jen dva páry na dva instruktory, kteří se o nás opravdu vzorně starali. Pokud by tam bylo skutečně přípustných 20 pasažérů, neumím si to po pravdě příliš představit. Čili za nás bychom volili stabilnější loď a kousek pevné země. Za zmíněných okolností se nelze bránit slunečním paprskům, krém se smyje za chvíli a výsledkem asi 2 hodin ve vodě jsou spálené nohy. Jedinou obranou je oděv do vody s dlouhými nohavicemi, což personál měl, ale my ne. Bez dlouhých nohavic a trika s dlouhými rukávy bych tam asi nikoho nepouštěl. Ale kdo to bude tahat? NP Eungella nádherný, ptakopysk nespatřitelný (viděli jsme později v akváriu), úžasný Skywalk nad korunami pralesa. Fraser Island i výlet na krokodýly v Daintree bezvadné, stojí za to. Totéž Kuranda, trochu je to bazar, ale asi to nelze vynechat. V Rudém středu nelze k nasmlouvané pojistné smlouvě auta sjednat nulovou spoluúčast, pouze na oněch cca 380 AUD. Nic se nestalo, jen pro Vaši informaci. Doporučené výlety úžasné, je potřeba je absolvovat brzy ráno, než teplota doleze na 40.. Doporučili bychom IHNED v Yullara koupit siťku na hlavu proti mouchám, prodávají ji na náměstíčku blízko supermarketu v prodejně s klobouky, kam stejně všichni jedou minimálně pro vodu. Za pár dolarů k nedocenění. My jsme ji jeden den neměli a bylo to dosti nepříjemné. Naopak moskytiera v Kings Creeku je asi zbytečná. Jinak jsme píchli, naštěstí na A1. Call centrum Eurocars funguje. Stačí zavolat zadarmo z budky. Poradili, že si to máme nechat spravit v nejbližším Tyre servisu. Což proběhlo. Tam jsme měli plnou pojistku, takže vše akceptovali. Doporučit ať si každý zkontroluje, zda má v autě plnohodnotnou rezervu a funkční nářadí a zda umí měnit kola. V Cairns na letišti nefungují ATM na naše karty s tím, že máme jít do města. Jinak skoro všude platba kartou OK. Výlet z Alice Springs na západ do West McDonald Ranges rozhodně organizovat tak, že ráno se vyrazí na konec té 100 km cesty, tam pěšky na dlouhý výlet a až potom cestou zpět ty malé kaňony. My jsme to udělali naopak a na ten konec jsme dorazili v pravé poledne bez šance vůbec někam jít v tom vedru. GPS od Vás výborná. Bez navigace to asi je problematičtější. I tam, kde je 850 km jedna silnice, má člověk přehled jak to utíká. V Sydney bychom se bez navigace ztratili. K ubytování: Báječné Castaways Resort & Spa Mission Beach, taky Debbie’s Place, prostorné, velká veranda, ale i jinde v pohodě. V Sydney rozumně nemožno parkovat, jen v hotelu za 30AUD /den. Btw. stačilo by malé auto. Měli jsme obrovské auto, se kterým v úzkým pruzích byl problém. Trochu slabší Oaks Rivermarque Mackay a Quest Townsville on Eyre, moderní výborně vybavené hotely, ale studené, žádají kauci 150 a 100 AUD proti PINu s komentářem, že se musí jistit proti škodám, které způsobíme, a skutečně zablokují na účtu. Jiní také žádají kartu, ale bez PINu a bez poněkud nedůstojného komentáře. Někomu by blokované peníze mohly chybět. Navíc mi příjde, že sdělit hostovi hned na začátku, že je potenciální padouch,který něco poškodí a uteče bez placení je pod úroveň. Tyto hotely mají taky problém např.s pomocí se zavazadly. Co se týká nás, kdyby to nebylo rezervované, tak po takovém požadavku odcházíme jinam. Takže ještě jednou děkujeme a ať se Vám i nadále daří. Dagmar a Tomáš Hruškovi

Austrálie 2015

Vážený pane Musílku, rád bych Vám poděkoval za skvělou organizaci naši dovolené v Austrálii. Už ve fázi plánování dovolené mi hodně pomohly Vaše rady, podle kterých jsme vybrali termín dovolené, ale také detailní program v jednotlivých destinacích. Všechny Vaše rady se ukázaly pravdivé. Nejvíce si cením rad k programu v Cairns. Po Vašem upozornění na to, že v Cairns není možné koupání v moři, jsme zvolili pobyt na lodi, a pak pobyt mimo Cairns, kde už koupání možné bylo. Výlet na Cape Tribulation a plavba lodí deštným pralesem byly naprosto úžasné - všem, kdo se chystají do Cairns, toto vřele doporučuji. Samozřejmě také děkuji za návrh programu v Sydney a Ayers Rock. Ačkoli jsem si původně myslel, že jednotlivé atrakce v těchto lokalitách navštívíme v jiném pořadí a jiných dnech, než jste nám doporučil, nakonec z časových důvodů jsme zjistili, že nejoptimálnější bude se držet Vámi vytvořeného itineráře a podle něj jsme také stihli v pohodě navštívit vše, co jsme chtěli. Dále si cením flexibility dovolené pod Vaší taktovkou - neměl jste problém se zapracováním do plánu dovolené jakýchkoli našich požadavků. U jiných cestovních kanceláří by cena dovolené při přidávání nových požadavků výrazně rostla, u Vás jsem viděl, že nárůst ceny zcela odpovídal očekávané ceně přidávaných požadavků. Během celé dovolené jsme narazili na jediný problém - na potápěčské lodi neseděl počet uhrazených ponorů s tím, co jsme měli napsáno ve voucheru. Nicméně jsem byl Vámi po telefonu ujištěn, že jakýkoli doplatek za ponory mi CK GO2 uhradí a také se tak obratem po zaslání účtenky stalo. Jsem rád, že jsem na Vaši cestovní kancelář narazil a oslovil Vás, srovnával jsem Vaši nabídku s nabídkou konkurenční cestovní kanceláře, ale u Vás bylo nesrovnatelně více muziky za méně peněz. Až budu v budoucnu plánovat cestu do nějaké z dalších destinací, které Vaše CK nabízí, rád se na Vás opět obrátím. S pozdravem, Mgr. Daniel Matteoni, MBA

Austrálie 2015: Východní pobřeží, Tasmánie a Fidži

Dobrý den pane Musílku, chtěli bychom Vám a celé Vaší firmě Go2 tímto poděkovat za perfektní zajištění našeho pobytu v Austrálii a na Fidži. Vše proběhlo hladce tak jak mělo a během naší, přes měsíc trvající, cesty jsme neměli sebemenší problémy jak s dopravou, tak s ubytováním či zajištěným programem. Domů jsme se vrátili v pořádku a trochu unaveni, ale plni dojmů a zážitků, na které zřejmě nikdy nezapomeneme. Zvláštní poděkování zaslouží především zaměstnanci fy. Deep Sea Divers Den, kteří se o nás perfektně starali během našeho šnorchlování na Velkém bariérovém útesu a pan Robert Wilson z fy. Fun Tassie Tours, který nás šest dní vozil a provázel (jen nás dva!) na okružní poznávací jízdě po Tasmánii, vycházel nám maximálně vstříc a často pro nás dělal mnoho i nad rámec svých povinností průvodce. Ale i na ostatních akcích a v hotelech jsme se setkali jen s perfektním servisem a milým a vstřícným jednáním! Pokud k tomu bude ještě příležitost, rádi služby Vaší firmy ještě v budoucnu využijeme či je doporučíme známým a přátelům. S pozdravem Josef Hubka, Praha

Austrálie 2015: Sydney a výlety do okolí

Dobrý den pane Musílek, tak jsem se vrátil z cesty. Vše v pohodě vyšlo a jsem z výletu nadšený. Děkuji Vám za zajištění a budu se těšit třeba někdy v budoucnu na další spolupráci.

Austrálie 2015: individuální zájezdu do Austrálie

Dobrý večer pane Musílek, rádi bychom Vám po návratu z Australie chteli moc poděkovat za perfektní přípravu našeho individuálního zájezdu. Vše proběhlo bez problémů, právě této připravenosti, nic jsme nehledali a všude se nám to moc, opravdu moc líbilo. Máme na Vás pouze ještě jednu drobnou prosbu, která nám ale vůbec dovolenou nijak nepokazila. V příloze Vám zasílám kopii dopisu - pokuty - z Tasmanie a prosíme Vás pouze o Váš názor, zda zaplatit, nebo ne. Myslíme si spíše, že ano, abychom se nedostali v budoucnu do problémů s vycestováním. S přátelským pozdravem Hana Lonská a Luděk Pilát

Austrálie 2015: Austrálie pro každého

Dobrý deň pán Musílek, pozdravujeme Vás zo zamračeného Slovenska a len ťažko sa nám vracia do všedného, bežného, pracovného života. Cesta Austráliou sa nám vydarila, dokonca ajvšetky lety boli úplne v pohode, zbytočne by sme riešili Emiráty. Ešte aj "náhradný sprievodca" pán Marek Wachtl bol perfektný, vždy ochotný a zábavný. Zájazd bol fantasticky nakombinovaný a ak mám napísať nejaké pripomienky tak to sú možno len moje predstavy o dlhšom-dvojdňovom potápaní,resp. šnorchlovaní, ale to by sa mnohým možno nepáčilo, ťažko sa to dá zosúladiť. Isté je, že po tom , čo sme tam v oceáne videli, sa idem zapísať na kurz potápania. Možno snáď bola škoda, že sprievodca mal mnohokrát úplne inde ubytovanie ako my všetci a tak to mal kúsok komplikovanejšie a nám chýbal pri večernom pive. Myslíme, že na tento výlet ku protinožcom tak rýchlo nezabudneme a možno, ak urobíte zájazd západnou stranou, pricestujeme zas. Ďakujeme Vám za všetko, pozdravujeme a odovzdajte pozdravy aj Marekovi Wachtlovi do Sydney. Mira a Laco Vargovci

Austrálie 2015

Dobrý den, děkujeme za realizaci zapůjčení obytného auta, objednání hotelů, letenek a návrhu itineráře. Celý měsíc proběhl nádherně, vše bylo připraveno k naší spokojenosti. Děkujeme i za vaši vstřícnost a profesionalitu. Hned bychom do Austrálie jeli zpátky a doufáme, že se tam znovu podíváme. A rozhodně využijeme vašich služeb. Spokojení zákazníci Petr, Lucie, Filip a Kryštof Kašovi

Austrálie 2015: To nejlepší z Austrálie

Dobrý den, dovolená To nejlepší z Austrálie byla úžasná, počasí nám přálo, viděli a zažili jsme mnohem víc, než nabízel program, hlavně díky průvodci Markovi, který se snažil, abychom stihli co nejvíc a na všechny naše otázky ( z historie, současnosti, sportu, kultury, přírody...) věděl vyčerpávající odpovědi. Nejkrásnější je rudý střed a bariérový útes, kde by šnorchlování mohlo být klidně dva dny. Viděli jsme spousty medvídků koal a pštrosů EMU a historická trafostanice byla také velmi zajímavá. Doufám, že se tam ještě vrátím - na okruh západ-sever. Jitka.

Austrálie, květen 2014

Nejprve moc děkujeme za výbornou organizaci všech poskytnutých služeb - obě ubytování, pronájem camperu i auta byly v pořádku a plně vyhovující, výlety na poskytnuté vouchery moc pěkné a doporučený program zajímavý. Jen jedna připomínka - berte to jako info pro další klienty a určitě ne kritiku: Paronella Park - jedná se o stavby ve španělském stylu ze 30. let 20. století - v programu bylo info nesprávně. Nelze to nalézt v žádné mapě, řekli jsme si, že tam tedy nepojedeme, ale pak jsem nakonec zahlédla nenápadnou odbočku. Zajímavé to opravdu je ... Vstupné je 42 AUD, a stojí zato podívat se do parku ve dne a pak večer po tmě. Cena zahrnuje ubytování v 5hvězdičkovém kempu hned u parku, je dobré si tam tedy naplánovat přenocování. Je tam v restauraci u recepce i dobré wifi zdarma. Za celou cestu jsme měli jen jeden problém a to dnes při odletu z Cairns - nakonec se vyřešil, ale asi půl hodiny to bylo trochu napínavé. Virgin Australia zrušili let VA776 do Brisbane v 9.45 - od té doby, co to bylo v prosinci rezervováno, a nahradili letem VA778 v 10.00, někde píší 779! Jak jsem pochopila, na to navázala nějaká chyba, kterou prý měli Singapore Airlines - asi nás neměli v systému nebo bylo třeba udělat nějakou změnu. Telefonovali jin, a ti jim řekli, že ji nemohou udělat - prý si mám zavolat do Prahy výstavci letenky aby změnu udělali - v Praze bylo zrovna po půlnoci, tak jsem jim vysvětlila že tam se mnou do 8 ráno nikdo bavit nebude ... chvilku se tvářili, že asi neodletíme, a pak najednou řekli dejte nám letenky a pasy a udělali nám všechny boarding passes až do Prahy. Ptala jsem se, jak se jim to podařilo tak rychle vyřešit, ale nic mi nevysvětlili, připadalo mi, že použili nějaké řešení do kterého se jim nechtělo, ale viděli, že to jinak nepůjde ... Zavazadla nám odbavili jen do Amsterodamu, prý jim to do Prahy nejde, že tam nemají agreement ... no to už je maličkost. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za váš profesionální a vstřícný přístup Eva Ďoubalová

Dovolená v Austrálii, na NZ a Fiji, listopad 2014

Dobrý den slečno Cerhová, jenom hlásím, že jsme se včera v naprosté pohodě vrátili z dovolené v Austrálii,N.Zélandu a Fidži. Jsem moc rád ,že jsem se nechal přesvědčit o individuálním způsobu cestování, protože jste měla naprostou pravdu, že v uvedené části světa není cestování vůbec žádný problém. Celý program byl báječný, i časově naprosto přesný a byli jsme moc spokojení. Vrátili jsme se opravdu zrelaxovaní jako z žádné jiné dovolené doposud. Vím, že jste říkala, že ještě před naším příletem se vydáte také na výlet do Austrálie, takže asi nebudete v kanceláři ale mám tu Vaší navigaci-komu ji mám předat? Díky moc za přípravu báječného výletu!! Petr Pazdera

Východní pobřeží Austrálie, listopad 2014

Pokud bych to shrnula do jednoho slova bylo vše BÁJEČNÉ. Od Vaší organizace počínaje, přes samotnou "dovolenou" v Austrálii a návratem domů konče. Do dnes stále mluvím o tom, jak tam bylo super a jak bychom se tam moc rádi vrátili. Myslím, že to byla naše první návštěva Austrálie, ale určitě ne poslední. A velice rádi opět využijeme Vašich služeb a Vaší pomoci. Ve všem jste nám pomohli a byli jste nám nápomocni. Moc děkujeme za vše. Krásný den Romana a Radek Skřivanovi

Austrálie,srpen 2014

Dobrý den, Jo už jsme zpátky a bylo to moc fajn. Projeli jsme co jsme plánovali + něco navíc, celkem 5500km. Asi by to stálo za popovídání, ale teď nic nestíhám – tak Vám posílám aspoň malý feedback. Největší plus: Potápění, loď cestující po útesu nemá chybu. Zatímco jednodenní výlety jsou daleko náročnější a plný lidí tohle je paráda. Sem se určitě vrátíme. Karavan byl perfektní a zábavný, jen ten automat co jsem chtěl byla blbost. Zbytečně žere. Když člověk v některé staré hospodě u kempu v NT chytne dobrý koncert (jsou tam poměrně často) + barbecue nemá to chybu. Singapore Stopover – jen superlativy Největší zklamání: Lodní výlety na jihu Kakadu a Katherine gorge (150 AUD na osobu)– totální ztráta času a peněz. Na fotkách to sice vypadá úžasně, ale realita už ne. Doporučuji ani nesjíždět z hlavní. Chybějící doporučení - Kata Tjuta chce na údolí větrů aspoň čtyří hodiny. První trek do „soutěsky“ je o ničem a na trail kolem nám pak nezbyl čas. Je to samozřejmě trochu subjektivní, ale říkal bych to, na místě to sice člověk zjistí ale je pozdě. A běhání poušti nic moc. S pozdravem, Jiří Laurin

Dovolená v Austrálii, leden 2014

Společnost Go2Australia mi zajistila skladbu letenek dle společného dohovoru. Díky doporučeným stopoverům po cestě, nabyla dovolená jiný rozměr, okořeněný vůní Asie. Vřele doporučuji a po této zkušenosti jsem pochopil, že někdy je lepší nechat práci odborníkům. Martin a příště opět s Vámi.

Austrálie, září 2014

Dobrý den Veroniko, Chci Vám za sebe i za svou rodinu velice poděkovat za pomoc při plánování naší dovolené v Austrálii. Vše proběhlo, tak jak jsme si představovali, nikde žádný problém. Pobyt na Fiji byl přímo úžasný, tam se určitě ještě vrátíme, abychom poznali více ostrovů a místní kulturu. Ještě jednou velice děkuji a moc si cením Vašich služeb. Markéta Jandová

Západní Austrálie listopad/prosinec 2014

Dobrý deň, přeji krásný nový rok do Austrálie a vše dobré. Setkal jsem se s kolegou Musílkem, když jsem vracel navigaci. Vše bylo OK, jen jsme si po poradě s různými australany, kteří jeli opačně trochu upravili itinerář. Auto a kempy super. Krajina a města také. Jen od Broome bylo moc vedro a velká vlhkost. Dvakrát malá Cessna. Jednou v Broome -horizontální vodopády a koupání a potom v Katherine - jezero argile a doly na diamanty včetně Bungle bungle, který byl jinak pro auta uzavřen. Krokouši na řece Adelaide byli skuteční a vyšetřili jsme jeden den na Darwin. Myslím, že bychom ted mohli radit dalším cestovatelům na této trase. Jen to letadlo to je hrůza. 14 hodin je fakt síla a to nejen na moje nohy. Ale servis super. Děkuji moc za zajištění a těším se na další cestu. Možná to bude něco na jihu . Už o tom přemýšlím. Pěkný zbytek cestování po Austrálii a štastný návrat. J.Kubínek

 

Austrálii, listopad 2014

Vážená slečno Cerhová, právě jsme se chystali Vám napsat a moc poděkovat za spolupráci, neboť i díky Vám jsme prožili naši 50denní dovolenou v naprosté pohodě. Bylo až neuvěřitelné, že vše, včetně počasí, vyšlo na 100%. Velmi jsme uvítali, že hotely, které jste nám zařídila, byly v centru, nejlepší byl ten poslední v Perthu - úplný luxus. Když jsme cestovali karavanem, přítel Vás několikrát denně velebil za to, že jste nám doporučila malinko si připlatit na komfortnější, neboť nám v něm naprosto nic nechybělo ( i vzhledem k tomu, že dojít si na WC není v Austrálii problém - jsou všude a zdarma, naše republika má co dohánět). Prostě celá dovolená byla tak úžasná a bezproblémová, že se nám ani nechtělo domů. Viděli jsme fantastickou přírodu a užili si příjemné, ochotné a usměvavé lidi. Ještě jednou Vám velmi děkujeme. Jsme moc rádi, že jsme se tentokrát rozhodli využít Vaše služby, neboť jste nám ušetřila velkou spoustu času a určitě i peněz. Před třemi lety jsme proseděli u internetu nekonečné hodiny a to jsme neměli zdaleka tolik služeb, jako jste nám zajišťovala Vy. Přejeme úspěšný nový rok. S pozdravem Renata Kostková a Miloslav Bucek

Austrália, květen 2014

Přeji hezký den, moc spokojeni jsme se vrátili z Australie.Všechno fungovalo na 100% a musím Vám a Vaší agentuře moc poděkovat.Auta jsme nikde ani neškrábli,vše v pohodě.Jen menší komplikací byl cyklon,ale nás zasáhl jen okrajově,přecházel severněji. Všem známým doporučuji Vaši agenturu pro cestu do Australie. Řízení vlevo jsem se zpočátku dost bál,ale po 2 dnech to již šlo samo. Až budu mít zpracované fotografie,rád Vám je přinesu ukázat. Ještě jednou moc děkuji. Jan Leicht, Mělník

Austrálie, březen 2014

Dobrý den , chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší agentuře a zejména pak slečně Veronice Cerhové za skvělou přípravu naší třítýdenní cesty po Austrálii. Na vše bylo málo času, naše rozhodnutí padlo na přelomu ledna a února 2014 s tím , že ideální by bylo cestu zrealizovat v březnu. Původní myšlenka jen pouhé několikadenní návštěvy u přátel v Adelaide vzala po prostudování vašich webových stránek rychle za své. :o) Následně nám byl vámi navržen skvělý plán, zahrnující cestu ze Sydney po vlastní ose až do Adelaide, s mnoha tipy na výlety a přírodní krásy, následně pak cesta do rudého středu. Následovala rezervace letenek, zajištění ubytování a rezervaci aut. Vše šlo velmi rychle a dle domluvy bez nejmenšího zádrhelu, a s manželkou jsme tak mohli v klidu 1.3. odletět za naším australským dobrodružstvím. Popisovat ho by bylo na dlouho , vše bylo jedním slovem úžasné ! A to také díky tomu , že všechny zajištěné služby byly na úrovni a vše co jsme měli domluvené trvalo vyřídit vždy pouhých pár minut a někdy snad i méně. Jinými slovy , žádné starosti , jen samé radosti :o) . Návštěva Hongkongu byla pak příjemnou tečkou na závěr celé cesty. Do budoucna uvažujeme o další cestě do jiné části Austrálii a jsme si jisti, že služeb GO2australia opět rádi využijeme. Děkujeme Lenka a Michal Peške

 

Pronájmu Karavanu, Austrálie 2013

Milý kolektive Go2, už po druhé Vám chci velice poděkovat za pomoc při pronájmu karavanu od firmy Britz a také za některé typy co v Austrálii nevynechat J. S karavanem jsme najeli kolem 3700 km, navštívili jsme Brisbane, Gold Coast, Byron Bay, Nimbin, Newcastl, Sydney – s úžasným Silvestrovským ohňostrojem, Melbourne, z parků Lamington, Doringo, Botti Botti, vinice Hurtl Valey, Blue Mountains, Jervis Bay, Gippsland Lakes, Wilsons Promontory, Phillip Island a spoustu dalších – až se nechce věřit, že jsme to za těch 19 dní všechno zvládli. Cesta u protinožců měla ovšem i svá úskalí v podobě pijavic a 1,5 m velké ještěrky, která se vyhřívala pod střechou na dámském záchodku ... J, ale to už k takové „exotické“ dovolené patří. Párkrát jsme parkovali – nocovali v kempu, ale jinak se nám dařilo nocovat i na parkovištích v parcích (kde to nebylo zakázané) a dokonce jsme spali úplně sami na zařízeném stanovišti v buši, a to byl také nezapomenutelný zážitek J. Ještě jednou díky Másilkovi a Laubovi

Austrálie, Prosinec 2013

Dobrý den, před pár dny jsem se vrátila z Austrálie, kde jsem byla s kamarádkou na měsíčním pobytu (vč. Nového Zélandu). Chtěla jsem Vám – celému kolektivu- poděkovat za zajištění ubytování, výletů, letenek a dalších služeb. Vše proběhlo bez problémů včetně pronájmu vozidla a pobytu v Rudém středu. Byly sice kvůli velkým vedrům uzavřeny delší trasy, ale nám bohatě stačily trasy kratší, kde jsme se pohybovaly my a pár dalších turistů, neb bylo skutečně horko. Výlety do deštných pralesů a šnorchlování proběhly k plné naší spokojenosti. Kamarádka zůstala v Austrálii ještě do konce ledna a tak bych vám chtěla i za ni ještě jednou poděkovat za neopakovatelné zážitky z Austrálie a popřát vám hodně zdraví, pracovních i osobních úspěchů v roce 2014. Zdraví Marie Bočková, Z Českých Budějovic

Dovolená V Austrálii, prosinec 2013

Dobrý den pane Musílku, tak jsem již zpět z Austrálie zase v ČR. Bylo to naprosto úžasné, nádhera, krása... Zážitek za zážitkem. Měl jsem tam ještě pár dní zůstat:-) Chtěl bych Vám moc poděkovat za zařízení všech věcí. Auto bylo v Sydney na letišti připravené a naprosto všechno klapalo dle plánu. V Soulu při cestě zpět mi dali voucher na večeři i snídani v hotelu a dokonce i na výběr z 2 hotelů. Jeden na letišti a druhý ve městě. Jinak společnost Lebara má hned na letišti, naproti přepážkám autopůjčoven stánek, takže všechno bylo strašně snadné. Ještě jednou moc děkuji, budu Vás všude chválit, protože jsem byl se vším moc spokojen a rád Vás každému doporučím. Mějte se dobře, přeji hezký zbytek Vánoc a všechno nejlepší do nového roku! Děkuji a zdravím, Ivan Rybníček

 

Dovolená V Austrálii, říjen 2013

Dobrý den, chtěla bych svým jmém i za svého přítele poděkovat, za organizaci a perfektní spolupráci s Vaší firmou/organizací Go2 Australia, kterou se mnou vyřizovala slečna/paní Aneta Maříková. Co se týká poskytnutí letenek a veškerých informací s přestupy popř. jinou organizací týkající se letu či přenocování, vše bylo naprosto prvotřídní a do detailů vypracované tak, že by i ta největší, s prominutím "lama" měla vše pochopit :-) tím pádem, jsme nebyli ničím zaskočeni či překvapeni a pokud ano, tak pouze v dobrém slova smyslu. Tímto Vám velice děkuji a přeji Vaší společnosti co nejvíce spokojených zákazníků a mnoho úspěchů v realizaci dalších výletů, zájezdů či dovolených. Vaši společnost jsem doporučila i dalším svým známým a přátelům, kteří se byť jen zmínili o cestování do zemí, které poskytujete. 16ti denní pobyt v austrálii jsme si moc užili a až poletíme za 2-3 roky za známými, opět využijeme pouze Vaší společnosti. S přáním krásného zbytku dne, Denisa Neničková a Petr Kincl

 

Okruh Austrálií, Říjen/Listopad 2013

Dobrý den paní Cerhová, dodatečně naúčtovaná částka za benzín nám byla v plné výši vrácena. Děkujeme moc za vyřízení této záležitosti a zároveň za celý průběh zorganizování našeho pobytu. Vše probíhalo podle harmonogramu (odlety, půjčovny aut) a pokud pro nás neměli auto objednané, bylo nám nabídnuto bez doplatku auto vyšší třídy, se stejnou spoluúčastí (v Melbourne terénní X- trail), takže jsme si troufli jet přes Sněžné hory a NP Kosciuszko po nezpevněné cestě. Pro řidiče to bylo sice hodně náročné, velké převýšení, úzká klikatá cesta, déšť a k tomu velké množství klokanů přebíhajících přes cestu, ale bylo to krásné. Přestože jsme necestovali přesně podle Vámi navrženého programu z důvodu, že jsme se cestou zastavili někde, co nás zajímalo a pak jsme zase nestihli to, co jste navrhla, viděli a zažili jsme v rámci našich možností opravdu hodně a vše jsme si užili. Navíc oproti Vámi navrženému programu jsme navštívili ohromnou voliéru s papoušky v Childers - Apple Tree Creek (cestou do Rockhamptonu), kde bylo velké množství různých papoušků a dalo se mezi nimi volně chodit. V poslední části programu, kdy nám nepřálo moc počasí a občas pršelo, jsme navíc navštívili Yarra Valley severně nad Melbourne – navštívili jsme dvě vinařství s ochutnávkou vína a náhodou jsme jeli i kolem Chocolaterie v Yarra Glen (velké množství různých druhů čokolády, ochutnávka + nákup čokolády jako dárků). Cestou do Canberry jsme hledali kemp a zajeli do přírodní rezervace Tidbinbilla (jihozápadně od Canberry) – je to nádherná oblast, opět mnoho klokanů a emu. Co se týče ubytování v kempech, které jsme náhodně vybírali vždy po cestě – byli jsme velmi spokojeni, kempy čisté, sprchy s teplou vodou, většinou vybavené kuchyňky, velmi často i bazény. Protože celé naše putování probíhalo bez problémů a neměli jsme naštěstí ani žádné zdravotní problémy, zůstanou nám na Austrálii jen krásné vzpomínky (a množství fotografií), a je to i Vaší zásluhou. Děkujeme a přejeme v novém roce pevné zdraví, štěstí a hodně spokojených klientů. Spilkovi, Jiřištovi

 

Dovolená V Austrálii, listopad 2013

Vážená paní Cerhová, chtěli bychom Vám vyjádřit poděkování za Vaši pomoc při přípravě naší cesty po Austrálii, která trvala 33 dní. Veškerá jednání s Vámi probíhala k naší spokojenosti. Po přistání v Brisbane jsme se vydali autem směrem do Cairns. Velký bariérový útes, deštné pralesy a krásná příroda, to vše bylo ještě korunováno po příletu do Rudého středu pohledem na Uluru a Olgas. Přistání v Sydney je samo o sobě nezapomenutelný zážitek. Pohled na „ramínko“, operu, množství ostrovů a plachetnic v nespočetných zálivech je nádherný. Cesta do Melbourne a po Great ocean road patří také mezi krásné zážitky. Velmi kvalitní ubytování na velice pěkných a praktických místech, letenky i pronájmy aut, to vše fungovalo bezchybně. Cestovali jsme podle svých představ a o to snadněji, že jsme nemuseli řešit tyto záležitosti. Na závěr jsme ještě strávili dva dny v Hongkongu, opět s perfektním ubytováním. Vaše rady a doporučení na cestu jsme využili a nezklamalo nás to. Vrátili jsme se obohaceni o nové dojmy, k čemuž přispělo i velmi příjemné počasí, až na výjimku cesta ze Sydney do Melbourne, ale i to patří k cestování. Mazánkovi

 

Dovolená v Austrálii, říjen 2013

Dobrý den paní Cerhová, Bylo to bezvadné, všechno klapalo, pohoda, žádný zádrhel, auta bezporuchová, zdraví pevné, nálada dobrá, program nabitý a naše programy dodržujeme za každého počasí, které ostatně bylo také dobré. Ke konci jsme si trochu upravili cestu, což se ukázalo býti jako vizionářský tah, protože zrovna řádily ohně (hrůza) a přes Modré hory bychom neprojeli. Protáhli jsme si mj. pobyt v Sydney a bylo to bezva. Viděli jsme při šnorchování i žraloky (cca 1,5m) kousek od nás, klokany až po 14 dnech, krokodýla, ale i moje milované koaly a to aspoň 30 volně žijících (opravdu), pak jsem neodolala za 19 AUE jsem si jednu v Kurandě pochovala -krása Usmívající se, viděli jsme také velrybu přímo z pobřeží. Prostě bezva ať to byla příroda či města. Cesta zpět, hlavně Hong Kong-Londýn, byl po letu Sydney-Hong Kong dost únavný. Co Vám budu povídat. Mějte se pěkně, my byli spokojeni. Zdravím Jarmila Karasová

 

Australské Dobrodružství, září 2013

Ahoj, program – nebyl zrovna odpočinkový, neb jsme nejeli na spací tábor, ale na poznávací dovolenou (tak jsme to i chtěli). Doporučené lokality stály opravdu za to, poznali jsme vskutku hezká místa. Ubytování – Tady mohu hodnotit jen prvních 10 dní - vše klapalo jak na drátkách, nikde žádný zádrhel, velmi příjemné bylo zpestření noci v SAFARI stanech a nocleh v Jabiru – PARÁDA. Auta – taky naprosto bez potíží, všude vše připraveno, všechno rychle vybaveno. Termín – naprosto vyhovující – v rudém středu se to dalo vydržet, stejně jako na severu… Na jihu začínalo jaro, takže taky krááása. Díky moc, spokojenost a GO2AUSTRALIA mohu a budu s klidným srdcem doporučovat všem svým známým, kteří budou podobný výlet (dovolenou) vyhledávat. Bořek

 

Reference Aimex 2013 - Expozice, Ministerstvo Zahraničních Věcí Čr, Srpen 2013

Zdravím, Petře a Marceli, chci Vám poděkovat za výbornou spolupráci při organizaci obchodní cesty panů z Unexu a Ferritu po Austrálii. Všichni byli spokojení. Ministerstvo zahraničí ČR - úspěšná australská obchodní mise Šárka Ponroy Vamberová

 

Australské dobrodružství, srpen 2013

Dobrý večer, nějak se nám nepodařilo telefonicky se zkontaktovat. Proto bych Vám chtěl alespoň touto cestou poděkovat za zorganizování naprosto úžasné dovolené. Každá část Austrálie byla jedinečná a Váš itinerář neocenitelný pomocník. Vaše služby mohu jen doporučit! S pozdravem Pavel Doležal

 

Austrálie a Nový Zéland, červenec 2013

Dobrý den, Předně bych chtěla MOC a MOC za celou skupinu poděkovat za organizaci naší báječné dovolené. Shodli jsme se na tom, že bez Vaší pomoci, podpory, a hlavně typů kam a jak jet, bychom byli "tak trochu ztraceni" resp. museli bychom věnovat daleko více času přípravě, plánování a studiu. Opravdu byli jsme moc spokojeni, vše fungovalo na "1". Všechny tranfery z letiště resp, na letiště proběhly naprosto bez problémů. Řidiči byli ochotní a spolehliví. Itineřář nám moc pomohl se orientovat, i když ze začátku jsme byli tak trochu stresovaní, že nestihneme vše, co jste nám doporučili, a už vůbec ne to, co bychom chtěli vidět. Ale na to jsme záhy přišli. Váš prvotní dotaz, zda plánujeme 3 měsíce byl okamžitě jasný...::)) Dana Šebková

 

Podzimní Austrálie a Fiji, květen 2013

Dobrý den pane Musílku, po návratu z dovolené dovolte několik vět k průběhu našeho cestování. Nejprve upřímné poděkování za Vaši ochotu a celou vzornou přípravu cesty před naším odjezdem. I vzhledem k náročnosti našeho cestování bylo vše bezchybně zajištěno. Veškeré lety (kterých bylo celkem 13) proběhly bez problému, zrovna tak i kompletní ubytování s velmi dobrou úrovní a půjčení aut. Rozsah služeb vycházel z našeho naplánovaného itineráře. Ten zahrnoval cestu do Austrálie s dvou denní zastávkou v Hong Kongu, přeletem do Austrálie se strávenými několika dny v krásné a zelené Tasmanii. Vše klapalo i v metropolích Sydney a Melbourne, zrovna tak i v Rudém středu a tropickém severu v NP Litchfield i Kakadu. Velice příjemné zakončení měsíčního cestování, které všem doporučuji je relax v některém z resortů na souostroví Fiji. Počasí bylo příjemné na toto roční období, i když je v Austrálii podzim, a tak na mnoha místech nejsou nepříjemná vedra. Pro cestovatele, kteří zrovna nevyhledávají všude davy lid í, můžu tuto část roku jenom doporučit, protože je po hlavní sezoně. Závěr z cestování je jednoznačný - spousta zážitků, dobře naplánovaný program s bezchybným průběhem a dobrý pocit, že rádi využijeme nebo doporučíme dalším Vaše zkušenosti a znalosti. Ještě jednou vřelé díky a vyřiďte pozdravy také Veronice, které s námi taky řešila některé záležitosti. Zdraví a hodně klientů celému týmu přeje Vratislav Vinš

 

Karavanem po Austrálii, květen 2013

Dobrý den, Právě, když jsem vám chtěl napsat, jste mi poslala tuto zprávu. Zřejmě jsme propojeni. Paní Cerhová, chtěl bych vám poděkovat za vše. Bylo to perfektní. Ubytování i auto. Pokud byl nějaký malý problém, všude jsem se setkal se vstřícností…což v naší zemi ještě neumíme. Nevím teď rychle, co bych měl za připomínku…vše šlo jak po másle…i počasí bylo etické. Pár dní jsme pobyli v Sydney a potom jsme zamířili na sever,…..Morrisset, Golden Coast, Surfers Paradise až na Fraser Island. Při zpáteční cestě jsme se zastavili na Kolala centrum a Blue Mountains. Počasí perfect. Myslím, že cesta splnila očekávání zákazníků. Budu moc rád, pokud bych mohl v budoucnu využívat vašich služeb. Ještě jednou děkuji a přeji hezký a pozitivní zbytek dne. Oldřich Bubák

 

Australská klasika, duben 2013

Vážený pane Musílku, z dovolené jsme zpět. :-) Dovolte mi, abych Vám touto cestou velmi poděkoval za perfektní a naprosto bezchybné zajištění naší dovolené. Vše skvěle klapalo a dokonce jste objednal i výjimečně příznivé počasí. Budete-li chtít kdykoli nějakou referenci, z důvěrou se na mě obraťte. Ještě jednou díky a přeji hodně úspěchů. Roman Kronus

 

Zájezd Austrálie, Nový Zéland, Fiji 2013

Dobrý den Veroniko, teprve po několika dnech si s manželkou uvědomujeme, jak nádherný zájezd jsme absolvovali. Všechny tři „ostrovy“ J mají své kouzlo. Taky jsme velice rádi, že jsme vsadili na cestovku go2australia. Vše perfektní. Vámi počínaje Veroniko (informace, materiály, schůzka v Praze) a pokračujíc pány průvodci Marcelem, Markem, Martinem. Pokud někdy někam, tak s go2australia. Ještě jednou, moc děkujeme. Zdraví Růžena a Petr Pailovi.

 

Dovolená Austrálie, Nový Zéland, Fiji 2013

Dobrý den, opravdu jsme už zpátky doma, také jsme si odpočinuli po dlouhé cestě z Fiji a utřídili si všechny dojmy z pobytu ve třech různých destinacích. Mluvím za sebe a syna. Zájezd se nám líbil i když počasí někdy nepřálo. Všichni tři průvodci byli vstřícní, hodně nám toho pověděli o lokalitách ve kterých jsme se právě nacházeli a my účastníci zájezdu jsme vytvořili bezkontfliktní pohodovou skupinu. Byli jsme určitě spokojeni a máme plno pěkných zážitků. Díky, Eva Černá

 

Reference Dovolená v Austrálii a oslavy Australského Dne 26.Jan

Dobrý den Veroniko, přes víkend se u nás dveře netrhly a nebyl čas na nic jiného než povídání o Austrálii. Takže až nyní. Cesta tam i zpět byla v pohodě, Airbus A380 v business třídě nemá chybu. Hotel na cestě tam v Dubaji byl velmi prospěšný, při výstupu z pražského letadla nás čekal průvodce, který nás zavedl až do recepce hotelu (bylo to celkem daleko v jiném terminálu), všechny lety byly fajn. Časový posun nebyl na nás nějak moc znát. V Austrálii bylo vše perfektní, veškerá organizace, transfery, program klaplo na jedničku s hvězdičkou, máte naše plné uznání. Petr Musílek i Marek Wachtl byli výborní, půldenní prohlídka Sydney s Petrem se protáhla až do 18 hodin, Marek nás zavezl v pátek večer po výletu do Hunter Valley - výborná vína a sýry - na konzulát volit. Velmi příjemní a ochotní pánové s velkým přehledem o Austrálii a jejích reáliích . I delfíny jsme viděli a vlezli i do moře, resp. Tichého oceánu (nedá se říct, že se koupali) na nejbělejší pláži na světě 8-). Prostě zážitky na celý život. Hotel v Sydney byl OK, bez výhrad, operní představení bylo výborné i když trochu z jinými reakcemi publika, než jsme zvyklí u nás, večer na lodi v sobotu 26.1. byl nezapomenutelný rovněž tak i večeře v Sydney Tower. Počasí vyšlo, když jsme byli na výletu za delfíny, tak v Sydney pršelo, ale v Jervis Bay bylo pěkně, druhý den taky v Sydney propršel, ale strávili jsme ho v akváriu a Queen Victoria Building, takže také smysluplně. Sydney jako město a lidé v něm jsou jiní, než u nás, pohodoví, elegantně oblékaní, minimálně se tam kouří, je tam čisto i při tak velkém pohybu lidí, personál v restauracích a v obchodech je řádově výše než u nás. Velmi se nám líbila atmosféra, škoda, že je to tak daleko. V rudém středu bylo ubytování na Longitude 131 nejlepší volbou jak svojí polohou a výhledem, tak úrovní ubytování s služeb. Veškerý program byl výborný, plná penze fantastická, večeře pod hvězdami nezapomenutelná. A hlavně nebyly mouchy a tak nás nic neotravovalo. Ve srovnání s resortem Ayers Rock je Longitude 131 opravdu o několik tříd výše a stojí to za to tam být. Personál velmi vstřícný a pohodový, jen ta australská angličtina průvodců - no nic moc pro nás. Všechen program byl na vysoké úrovni s výkladem jak o přírodě, tak domorodcích. S celou dovolenou jsme byli s manželkou maximálně spokojeni a chválíme vás kde to jen jde. Díky za vše a pozdravujte kolegy v Austrálii. Pěkný den a přejeme ať se Vám osobně i firmě daří. František a Marie Luxovi

 

Austrálie aFiji, Prosinec 2012/Leden 2013

Dobrý večer Veroniko. Srdečně vás zdravím a trochu se tedy rozepíšu. Cesta z Prahy do Sydney naprosto v pohodě, velice jsme ocenili popis letiště v Soulu. Bez problému jsme našli sprchy i bezpl. net. V Soulu jsme vůbec neměli signál na tel., tak net byl přínosem. Austrálie je krásná, veliká a pro nás Čechy drahá. Pohybovali jsme se po pobřeží zhruba mezi Sydney na jihu a Mackay na severu. Fiji - Viti Levu je velice podobné Latinské Amer., nebo Kubě. Ostrovy jsou krásné a ty vaše - naše byli moc prima a přesně takové jak jste nám je vylíčila. Cesta zpět bez problémů. Organizace a ubyt. v Soulu na jedničku. Když to shrnu, tak mám pro vás jen slova chvály a díků. V Austrálii jsme měli tři vnitrostátní přelety, dvě půjčovny aut , ubytna Surfers Paradise a další a další věci a vše naprosto v poho. Věci v Austral. měla pod palcem má sestra, tak tím jsme vás už nezatěž. Musím říci že Grand B. Reef byl krásný ale korály na Fiji jsou hezčí, voda klidnější a okolí podmanivější. Než jsme vyráželi, tak jsme do toho šli s tím, že do Austr. se vypravíme jen jednou za život, že je to daleko a za dost korun. Teď už víme, že budeme dělat vše proto, aby jsme se zase do té krásy vrátili neb to stojí za to. S díky a pozdravem Petr B. s rodinou.

 

Austrálie a Tasmánie, 2012/ 2013

Dobrý den, děkuji moc za naplánování, všechno klaplo perfektně a fakt jsme si to užili. Vypíchl bych celkově Tasmánii - obvzlášť Brunny Island byl nádherný (např. výlet v Adventures Bay na utesy nebo noční čekání na tučňáky - doporučuji baterku s červeným světlem), v Bay of Fire jedno z nejhezčích pobřeží, potom Fraser Island - offroady hodně bavily hlavně mužskou část .) a na lake McKenzie byla nejlepší koupačka z celé Austrálie, další zážitek byl setkání s Debbie v Rainbow Beach a nejluxusnější ubytování z celého tripu. Ještě k Tasmánii pro vaše info - bydlení a komfort na vaření atd. super, ale na těch mnohdy špatných silnicích se nedalo jezdit moc rychle, protože posádka vzadu by ohluchla z rachotu všech spotřebičů . I tak jsme ale zvládli skoro všechno až na Craddle Mt. to už byla velká zajížďka. A z jednoho parku nás vyhnal požár. Takže ještě jednou díky za skvělou organizaci a pozdravujte a poděkujte kolegovi Musílkovi, moc nám pomohl v půjčovně u Grega v Rainbow Beach. Mejte se fajn, Honza

 

Návštěva Syna V Austrálii, 2012/2013

Dobrý den, ano, vrátili jsme se v pátek večer. Let byl docela náročný vzhledem k tomu, že trpím fobií z létání, ale díky noclehu v Soulu se to dalo zvládnout. Hotel byl perfektní a díky tomu jsem se po prvním náročném letu trošku vzpamatovala, bylo mi totiž při letu ze Sydney do Soulu zle. Do Austrálie jsem se zamilovala. Je to nádherná a příjemná země, kdybych byla mladší, dovedla bych si docela dobře představit tam žít. Fakt nádhera. Vše, co jsme viděli, nás naprosto uchvátilo. Obě města Melbourne i Sydney a příroda, to bylo skutečně všechno krásné. Vše probíhalo perfektně, co se týče půjčení aut, vnitrostátních letů či ubytování na Great Ocean Road. Nejvíc se nám líbilo ubytování v chatičkách v Grampians, kde jsme měli hned vedle chatky klokaní rodinku. A Velká oceánská cesta, z toho jsme byli také unešení. Jinak bylo vše super a chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši pomoc při přípravě naší cesty. Budu muset nějak vyřešit tu svoji aviafobii, protože bych se do Austrálie určitě chtěla ještě někdy podívat. Přeji krásný večer, Pavlína Zámečníková

 

Austrálie s přáteli, 2012/ 2013

Ano, už sme doma, všetko prebehlo bez problémov. Všetky zabezpečené služby boli bez problémov k dispozícii, len v Cairns ste „odflákli“ počasie, počas výletu na útes bolo zamračené a more dosť trochu rozbúrené....Vaše rady k programu boli veľmi užitočné, jediné čo by som asi robil inak bol výlet na Jervis bay – cesta po ocean read + záverečné desiatky kilometrov mimo diaľnice výlet poriadne predlžili, na posledný deň to bol dosť únavné.... Ešte raz vdaka! Vlado Tvaroška

 

Austrálie se zastávkou v Bangkoku

Dobrý den sl. Cerhová. Včera v odpoledních hodinách jsme se vrátili z dovolenky, z dlouhodobého pobytu v Austrálii a Bangkoku. Musím Vám, za sebe a manželku, moc poděkovat za veškeré služby, které jste nám zajistila - vše dopadlo nad naše očekávání. Nesetkali jsme se se žádným problémem, letenky, transfery, ubytování - prostě vše na jedničku. Drobný problém byl při cestě z Bagkoku do Dubai, kde společnost BA omylem vystavila na naše místa v letadle duplicitně letenky pro starší lidi z Londýna - ale to se vyřešilo přímo v letadle k oboustranné spokojenosti. Snad jenom drobná poznámka - informace pro Vás - k pobytu v Bangkoku: V termínu 12. - 15.4. tady probíhají oslavy nového lunárního roku a tak některé památky a veškeré úřady jsou zavřené. V našem případě se jednalo o královský palác, ostatní bylo přístupné. Nezapomenutelným zážitkem jsou vlastní oslavy v ulicích, když obyvatelé kropí všechny kolemjdoucí vodou - no kropí, spíš Vás celého prolejou hadicemi a stříkačkami, nakonec se pokloní a na krk dají věnec ze žlutých květin. Takže jsme byli promáchaní od hlavy až po chodidla, ověšeni několika řadami květinových věnců, žel to odskákala elektronika (mobil a kamera ) - ale to vůbec není Váš problém. Spíš jako doporučení pro jiné zákazníky cestující v tomto období do Thajska, aby s tímto počítali. Takže ještě jednou moc, moc děkujeme za Vaši pomoc a zajištění. Mějte krásný den. Gröne

 

Austrálie, Rudý Střed

Milá paní Cerhová, včera jsme se se synem v pořádku vrátili z nádherné cesty plné nezapomenutelných zážitků. Všechno probíhalo hladce bez sebemenších problémů. Vámi zajišťovaný výlet do Rudého středu a pobyt v Hongkongu byl bezvadný, všechno klapalo jak na drátku. S bratrancem jsme kromě toho najeli asi čtyři tisíce kilometrů, navštívili jsme Canberru, Bendigo, Ballarat, 12 apoštolů, Melbourne, Phillip Island, Wilson´s Promotory NP, Eden, Tathra Bay, NP Ku-Ring-Gai, Palm Brach, Blue Mountains, Featherdale Wildlife Park, Royal NP, Kangarro Valley, Fitzroy Watterfalls, atd. Několik dní jsme věnovali Sydney, užili jsme si i koupání na různých plážích. Zkrátka a dobře cesta se nám moc líbila. Škoda, že jsme tam nemohli být déle a navštívit východní pobřeží až ke Cairns. V Hongkongu jsme se dali oba kufry do úschovny na letišti a chodili jen s malými ruksáčky. Dali jsme tam přednost povrchové dopravě před vlakem a metrem, docela jsme do jejich systému pronikli, autobusovou a tramvajovou dopravu mají bezvadnou a levnou, vždy se nám podařilo sednout si do první řady patrových autobusů a tramvají, takže jsme měli nádherné vyhlídkové jízdy… Máme přes dva tisíce fotografií a šest hodin videa, tak to teď budu postupně zpracovávat. Chtěl bych Vám i se synem moc poděkovat za to, jak jste nám vše potřebné zajistila a v případě potřeby obratem a užitečně poradila!!! Kdyby nám to vyšlo a ještě jednou jsme se tam vypravili, tak bychom určitě využili Vašich služeb! Ještě jednou velké díky!!! Zdraví Petrové Leišové

 

Velká Cesta Po Austrálii, Říjen 2012

Dobry den pani Veroniko, posilame pozdravy z nasi uzasne expedice po Australii. Kazdy den se presvedcujeme, jak promyslene jste nam cestu pripravila. Sami bychom to takto nemohli zvladnout. Vse je naprosto bez problemu a umisteni ubytovani je naprosto luxusni - pesky par minut do centra. Momentalne jsme Cairns. Vcera jsme snorchlovali kolem koralu. Uzasny zazitek!. Bylo zatazeno a chvilema i prselo. Zdalo by se, ze pocasi nevyslo. Jak jsme ale zjistili vecer na pokoji, bylo to pro nas jen dobre. Ve vode je stejne jedno jestli prsi a i tak jsme se stihli za tu hodinu, kdy obcas vysvitlo slunicko, mistama spalit. Dnes chceme jet do Kurandy a to uz mame zase krasne vyletni pocasi. DIKY ZA FANTASTICKOU DOVOLENOU. Uz planujeme dalsi. Snad to vyjde na jare. za vsechny. Rodina paní Čermákové

 

Trojkombinace Austrálie, Fidži A Nový Zéland, Září 2012

Dobry den, pan Musilek uz sme sa vratili plni dojmov a zazitkov. Bola to sice jedna z najnarocnejsich dovoleniek, ale stala za to. Chcem sa vam podakovat za vsetku trpezlivost, ktoru ste mali s mojimi otazkami, za uplne a detailne informacie, ktore ste mi poskytli, za ustretovost a profesionalitu, a to napriek mojej pociatocnej nedovere k vasej cestovke. V buducnosti budem bez najmensieho zavahania propagovat vase sluzby aj medzi mojimi znamymi na Slovensku. Este raz vdaka vam, slecne Cerhovej, panovi Zitnikovi, Marekovi aj Martinovi zo Zelandu ! Manzelia Meršakovi

 

Pronájem vozů v Západní Austrálii, Září 2012

Dobrý den, vše proběhlo dobře a dovolenou jsme si užívali. Žádné připomínky nemám. Letenky i auta v pohodě, vše probíhalo jak mělo. Jediné co mě napadá, je SIMka (Lebara), kterou doporučujete. Na mnoha místech nám lidi říkali, že jediné co v daném místě funguje, je Telstra. Každopádně to bylo skvělé, vše co jste zařizovali, klaplo. takže díky. S pozdravem B. Jelínek

 

Dovolená V Austrálii, Září 2012

Dobrý večer Veroniko, dorazili jsem v úterý a vše proběhlo naprosto bez problémů. Už cestou jsme si s manželem dávali za úkol, že vám musíme poděkovat za perfektní organizaci, takže jste nás svým dotazem předběhla, ještě se tak trochu aklimatizujeme, i když já jsem musela už ve středu do práce. Počasí bylo výborné, auta i bydlení bez jediného zádrhelu, itinerář nás bezvadně vedl, takže jsme byli skutečně nadšeni, jak jste všechno perfektně zorganizovala. Pochopitelně budeme vaše služby všude doporučovat a pokud bychom jeli do Austrálie znovu, určitě se na vás obrátíme. Ještě jednou moc díky, srdečně vás zdravíme, a kdybyste potřebovali medicínskou výpomoc, jsme vám k dispozici. Donátovi

 

Velká cesta po Austrálii, Březen 2012

Vážený Petře, milí Go2Australia, chtěli bychom Vám poděkovat za super naplánovaný pobyt v Austrálii v březnu 2012. Všechno proběhlo bez komplikací, přesto, že naše znalost angličtiny je téměř nulová. Ubytování, cestování autem, přelety letadlem, ale především Vaše i Ivovo průvodcování bylo fantastické. Vážíme si toho, jak jste se nám věnoval. Tolik informací, které jsme od Vás dostali nám zůstanou v hlavě do konce života. Splnil se nám životní sen, i když až v důchodovém věku, ale pobyt v Austrálii, krásná příroda a všechno zajímavé co k této zemi patří stálo za to. Ještě to mám pořád živě pod kůží, jsem plná dojmů, každý den vzpomínám na krásné zážitky. Ještě jednou velké díky. Přeji Vám spoustu krásných cest a zážitků, které Vás v životě ještě čekají a také hodně tak spokojených klientů jako jsme byli my. Zdraví Zdena a Laďa Ticháčkovi

 

Australská vína a Velký bariérový útes, 2012

Děkuji za skvěle připravený zájezd pro mne a mé přátele do vinařských oblastí a na GBR. Organizace neměla chybu, na místě jsme ocenili pomoc Marka Wachtla, který dobře rozumí vínům a ještě je s ním sranda. Go2Australia budeme všude doporučovat. Honza Nedvěd

 

Cesta Českých Atletů Veteránů Na World Masters Games Do Sydney S Ck Go2australia

Skupina 11 členů Sdružení veteránů Českého atletického svazu podnikla poznávací a současně aklimatizační cestu před startem na World Masters Games v Sydney. Navštívili jsme národní parky u západního pobřeží, v oblasti Darwinu a v Sydney. Obrátili jsme se s návrhem itineráře na CK Go2Australia, která ochotně itinerář dopracovala k naší plné spokojenosti. Naši cestu jsme začali v Perthu, kde nás po příletu čekal průvodce a řidič v jedné osobě Marek Wachtl. Projeli jsme NP Nambung, Pinacles a Kalbari. Po přeletu do Darwinu jsme navštívili NP Kakadu a Litchfield. Program byl pro nás upraven tak, abychom se mohli v průběhu celé cesty připravovat na závody v Sydney. Ze Sydney jsme ještě navštívili v rozšířeném počtu 18 účastníků Blue Mountains. Také start na WMG se nám vydařil, celá atletická výprava přivezla domů 24 medailí. Strávili jsme v péči CK téměř 3 týdny v různých koutech Austrálie. Měli jsme možnost seznámit se jak s přírodními krásami, tak s životem, historií a kulturou v navštívených místech. Zvlášť jsme ocenili perfektní vystupování našeho průvodce Marka Wachtla, jeho ochotu, znalost všech lokalit a také jeho řidičské kvality. Můžeme proto vřele doporučit jmenovanou CK všem našim turistům, kteří hodlají poznat nejatraktivnější místa tohoto kontinentu. Ing. Karel Matzner, předseda Sdružení veteránů ČAS

 

Reference Jižní Austrálie A Australian Open

Dobrý den, psal jsem krátce po příjezdu už vašemu kolegovi. Obecně jsme byli spokojeni, jeli jsme prakticky vše podle plánů, jenom jeden den jsme kvůli počasí jeli trochu jinudy (Snow River Area). No, počasí bylo celkově studenější než jsme čekali, ale to se zařídit nedá. Takže jsme třeba vůbec neviděli Tři Sestry v Modrých Horách, byla totální mlha a pršelo. Pak už to šlo, třeba zase na Mt. Koscziusko bylo totálně modro a nádherně, i když vítr asi 80 km/h. Asi jsme obecně nepočítali s tím, že každý i menší park má nějaké vstupné. Ohledně programu - většinou jsme stíhali více, než bylo v návrhu programu - bylo to i tím, že jsme vyjížděli i brzo ráno, chtěli jsme toho poznat co nejvíc, přeci jen není to za rohem. Možná pobyt v Tasmánii mohl být o jeden den kratší, projeli jsme skoro celý ostrov (i mimo program..). Australian Open bylo nádherné, nejen protože hraji tenis. Atmosféra v městu byla báječná, turnaj to žije, lidé sedávají na náměstí na zemi u velkých pláten, navíc tam bylo super počasí, to pravé letní a slunečné. Celkově jsme byli spokojeni, ubytování i auta v pořádku. Třeba se někdy zase podíváme do dalších částí Austrálie. S pozdravem, Michal Lehar

 

Pronájem auta Sydney-Adelaide

Vážená paní Cerhová, Půjčení i vrácení auta proběhlo v naprostém pořádku, až na malou chvilku v Sydney, když pán z půjčovny tvrdil, že nemají peníze na kontě. Za chvíli se ale ukázalo, že to pouze spletli v jejich účetnictví. Navigaci bohužel neměli, tak jsme se spoléhali na mapu a v Canbeře jsme si ji na další cestu vypůjčili od našich přátel. Zapůjčené auto bylo celkem nové (červen 2011) a jezdilo se nám dobře i přes počáteční nezvyk řízení na opačné straně. Auto jsme vrátili v Adelaidě rovněž bez problémů a když jsme se vrátili do Čech, kauce z kreditní karty už byla uvolněná. Dost nám pomohlo, že při vypůjčení v Sydney nás upozornili na systém platných silnic a mostů a vše nám ukázali na podrobné mapě. Najezdili jsme 3.000 a celkově se nám dovolená moc líbila. Přeji hezký den, Jolana Pobog-Pagowska

 

Terénní Safari Na Ostově Fraser

Dobrý den, předně chci poděkovat za zprostředkování výletu na Fraser. Bylo to super - tolik kýčovitých fotek jsme asi v životě neudělali....Každopádně ještě jednou děkuji a posílám vyhřátý pozdrav do promrzlé a zasněžené Evropy. S pozdravem Jakub Mocek

 

Ubytování v Sydney

Vážená paní Cerhová, vrátila jsem se včera z cest po Austrálii a chci Vám poděkovat za zajištění skvělého ubytování! Bylo přesně podle mých představ - mít střechu nad hlavou a k dispozici sprchu, nic luxusního, ale za velmi přijatelnou cenu bydlet přímo v centru Sydney. Díky za spolupráci Alena Pilařová

 

Austrálie, listopad 2011

Včera odpoledne jsme dorazili v pořádku domů. Dovolte mi, abych poděkoval jménem celé naší malé skupinky všem lidem z Vaší CK, kteří pro nás zorganizovali nádherný pobyt v Austrálii. Při návštěvě Austrálie jsme měli dosti omezené časové možnosti - pouhých 9 dnů. Přesto nám dokázali Vaši lidé připravit úžasný program. Navštívili jsme Sydney, Jervis Bay i s bělostnou pláží Hyams Breach i s výletem na velryby a delfíny, následně ZOO Steeva Irwina v Beerwah u Brisbane, potom Rudý střed v Uluru vč. fascinujícího západu a východu slunce a národní park Kata Tjuta. Odtud jsme cestovali do Cairns. Prohlédli jsme si nejstarší prales světa Daintree vč. vyjížďky lodí za krokodýly. A na závěr to byl skutečně největší skvost - výlet na katamaránu ke korálovému království se šnorchlováním v oblasti Velkého bariérového útesu. Ceníme si bohatých zkušenosti a skvělých organizačních schopnosti CK GO2AUSTRALIA s.r.o., neboť bylo nutné pro nás zajistit několik přeletů, transferů a veškerá ubytování v navštívených destinacích i výlety minibusem, vstupy atd.. Ale asi ze všeho nejvíce jsme ocenili dva mladé průvodce, kteří s námi některé výlety absolvovali a diky jejich znalostem prostředí nám poskytli mnoho zajímavých a cenných informací. Jejich ochota věnovat se nám daleko přesáhla podmínky kontraktu a dokázali v nás vyvolat příjemný pocit, jako bychom cestovali s našimi přáteli. A poslední den nám v krásném městském parku v Cairns uspořádali večerní piknik na rozloučenou. Takže ještě jednou děkujeme za krásné zážitky, které si budeme jistě dlouho připomínat nad pořízenými fotografiemi. Co ještě dodat – jistě doporučení této CK všem, kteří by stejně jako my neměli v Austrálii moc času, ale přesto by chtěli vidět maximum. Samozřejmě s plným vědomím fyzické náročnosti takovéto volby a taky trochy štěstí na pěkné počasí, jaké nás provázelo. Jaroslav Ledvinka

 

Austrálie 2011

K naší cestě po Austrálii nás „dovedla“ naše úžasná dcera, která se nominovala na MS ve sportovním aerobiku, které se mělo konat právě v Austrálii ve městě Gold Coast. Cestujeme rádi, ale jsme spíš konzervativní typy, kteří se nepouštějí do nějakých velkých dobrodružství. Příležitost alespoň trochu poznat tak vzdálenou zemi jsme si nemohli nechat ujít, takže jsme začali pátrat, jak a co vlastně podniknout. Na doporučení známých jsme se obrátili na agenturu Go2Australia a začalo se plánovat. Chtěli jsme vidět mnoho, zároveň jsme měli obavy, jak to zvládneme. Na cestování jsme si vyhradili 13 dní, až na místě jsme zjistili, že bychom potřebovali nejméně několik měsíců, Austrálie je opravdu velká země, ale v práci se uvolnit na delší čas prostě nešlo. Čas byl tedy dán a trasa cesty byla do jisté míry ovlivněna pobytem na Gold Coast, bylo jasné, že odtud vyrazíme. Postupně se plán trasy ustálil tak, že vyrazíme na Gold Coast, přesuneme se do Rudého centra, poté do Adelaide. Kangaroo Island jsme nemohli vynechat a pak přes Robe, Port Campbell, Melbourne, Buchan, Jindabyne až do Sydney s vyjížďkou do Modrých hor. Od agentury jsme měli vyřízené ubytování, trajekt a půjčení aut. Přestože to byla opravdu dlouhá cesta (ujeli jsme 3500km), nenastal jediný problém, vše vycházelo podle plánu, všechno klaplo. Měli jsme obavy z orientace a hledání všech naplánovaných míst, tak jsme z Čech vezli navigaci s nahranou mapou Austrálie, což se ukázalo jako úžasný nápad, navigace mluvila česky, navigovala bez problémů, jediný problém měla na nezpevněných cestách na Kangaroo Island a do Jindabyne, ale tam stejně není potřeba, jede se, kam to právě vede. Jako super tah bylo i větší auto, kterým jsme jezdili (Nissan x-trail), bylo pohodlné, dobře se řídilo, bylo spousta místa na převážené kufry a mělo velkou nádrž na benzín (jak praktické v zemi, kde není benzínka na každém rohu jako u nás). Kdybychom jeli znovu, už bychom věděli, že je dobré mít kreditní kartu (ne tu platební k účtu, ale doopravdy kreditní), abychom neměli problémy při placení, některé jejich terminály naše karty prostě odmítaly (naštěstí jsme neměli s sebou jen jednu), stále chtěli kreditní kartu. Všichni dodržují dopravní předpisy (tohle jsme zažili jen v Anglii, je to něco naprosto neskutečného, nikdo na nás netroubí, když se jako cizinci motáme, nikdo se ti nenaváží do kufru, na Kangaroo Island se dokonce všichni řidiči zdraví, nezažiješ - neuvěříš). Rudé centrum – nádhera, zážitek, málo lidí, velké vedro, příjemné ubytování, půjčení auta bez problémů, vše podle itineráře, manžel stihl i Uluru oběhnout Adelaide – vše podle plánu, ubytování fajn, vlastně luxus Kangaroo Island – jeden z největších zážitků v Aus, nádherné místo, krásné ubytování, fantastické jídlo (sice jedno z nejdražších v našem životě, ale odolat nešlo a hlavně tam prostě nikde nic jiného není a když říkám nic, tak to neznamená jako v Česku, že něco jo, ale nezdálo se ti to, ale prostě nic – nezpevněné cesty, lesy, klokani, koaly a nic, vlastně něco jo – ticho Robe – škoda, že jsme tam dorazili až potmě (jedna z nejnáročnějších cest co do délky), nádherné místo, příjemné přivítání Oceánská cesta – bohužel strašné počasí, zima – lehce nad nulou, neskutečný vítr od oceánu, přesto krása Přes Melbourne do Buchanu – opět krásné ubytování, spousta zážitků a po nějakém čase civilizace v Melbourne. Philip Island nebyla dobrá volba – přijeli jsme tam dopoledne, kdy tučňáci nejsou vidět – vylízají až kolem 18.30h, jezerní oblast je pěkná, ale předchozí zážitky jí nějak přebyly, v těchto dnech na nás padá strašná únava a dochází nám, že to chtělo nějaký čas na pauzu, nevíme, co by se dalo vynechat, protože všechno bylo nádherný a času prostě víc nebylo, ale únava je opravdu velká. Cesta do Jindabyne opět velkým zážitkem, nezpevněných téměř 170km, nikde nikdo, jen pár aut proti nám, na sráz dolů se raději nedívám Mt. Kosciuszko – počasí nic moc, pod horou není živé duše, lanovka stojí a není síla na výšlap do opravdu strmého kopce, hora odolala, do Sydney to valíme nejkratší možnou cestou. Sydney – úžasné kosmopolitní město, ubytování pěkné na strategickém místě, město jsme prošli křížem krážem, viděli ho i z lodi, vyzkoušeli Mono trail a s chutí odpočívali v botanické zahradě – nádherný park, kde vám říkají, abyste chodili po trávě. V hotelu nás nechali parkovat až do večerního odjezdu. Předání auta bez problémů, odlet podle plánu. Mnoho a mnoho zážitků na celý život, náročná, ale nádherná cesta, ze které bychom ani kousek nevynechali, ale příště natáhli o pár dní. Všechno jste nám nádherně a skvěle nachystali a my jsme si to úžasně užili. Zvládli jsme to, naše dcera byla tak nadšená. Ještě jednou díky a snad někdy bude možnost si to zopakovat na západ od Rudého centra. Erika, Josef a Sabina Pavlíkovi

 

Austrálie 2011: Cesta po Austrálii

Dobrý den, Ze samotné Austrálie i mnou pojatého druhu cestování jsem byla velmi spokojená, i když bych pochopitelně na tuhle zemi radši měla daleko více času než pouhý 1 měsíc. Ale ti tak jsme projeli obrovský kus různorodé země a zároveň si užili i výletů, treků, koupání, pozorování zvěře, apod. Austrálie pro mě byla jeden velký "National Geographic" - jako bych se ocitla v nějakém díle přírodovědného filmu. Letos jsem se vrátila z Jihoafrické republiky a nebyla jsem zdaleka tak nadšená volným pohybem zvířat jako v Austrálii. Obecně oceňuji příjemné a vstřícné lidi, čistotu a to, jak si místní lidé dokáží uchovat pořádek a čistotu, celkovou bezpečnost, možnosti volného táboření, fungující systém všeho, na co jsme narazili, malou osídlenost - hodně přírody. Všudypřítomnou vůni eukalyptů. Ani nedokážu říct, kde se nám líbilo nejvíce, ale pokusím se vytipovat alespoň pár věcí: šnorchlování v Great Barriere Reef - nezapomenutelný zážitek, NP Kakadu - podvečerní jízda po řece v Cooinda "Yellow Waters" - krokodýli (jeden dokonce zrovna lovil a ulovil), ptactvo, mangrovy, aj., také v Ubirru - domorodé malby, Sněžná řeka - jízda podél ní ze Sněžných hor (Jindabyne) do Buchanu - naše první volné táboření u řeky a volně žijící zvířata, příroda (také dobrodružství jízdy autem na nezpevněné cestě), Tableland - téměř idylický venkov a městečka připomínající místy Valašsko a přitom jen kousek přes hory k moři, Grampians - hory, obrovští klokani, Mount Kosciuzsko a Sněžné hory - dosažení nejvyššího vrcholu Austrálie, cesta vnitrozemím - Uluru až Kakadu, pohoří West MacDonnel - prostě naprosto odlišná krajina od té naší, také naše první BBQ a další ... Ještě jednou celý tým srdečně zdravím a v příloze zasílám "péefko" vytvořené ještě pro rok 2012 s fotografiemi pořízenými v Austrálii. V novém roce pak přeji hodně úspěchů a stejně spokojených klientů. Pro případné zveřejnění toho, co jsem tady napsala, si vyberte, co budete chtít. Případně doplním dle Vašich konkrétních dotazů. S pozdravem, Darina Klichová

 

Austrálie 2011: Zájezd Austrálie a Nový Zéland pro 27 osob

Vážení, chci Vám tímto poděkovat za vzornou spolupráci a organizačně perfektně zvládnuté zajištění mého zájezdu.Opravdu se mi s Vámi moc dobře spolupracovalo a doufám že ještě budeme spolupracovat ať už na území Austrálie nebo později v Indonézii. Předejte prosím moje poděkování rovněž všem ostatním co se o moji skupinu starali počínaje panem Musílkem, Veronikou Cerhovou přes Marka , Iva až po Martina na Nový Zéland. Snad jsem na nikoho nezapomněl. Jsem rád že jsem našel na druhé polokouli dobrého a solidního partnera který je profesionál a cestovnímu byznysu rozumí. Ať se Vám daří v osobním životě i v práci. Mějte se zatím stále moc pěkně až do následující společné práce. Váš Tomaszek Antonín

 

Austrálie 2011: Zájezdu pro skupinu 7 osob

Dobrý den, pane Musílku, Komentář k zájezdu? Bez komentáře. Naprosto skvělé a bez chyb. Program byl trochu nadupaný, ale jinak bychom neviděli v tak krátkém časovém prostoru tolik, kolik jsme toho viděli. Teď už aspoň víme, co to je Austrálie. Je poznat, že to ti dva pánové, Marcel a Marek, dělají rádi a že je to baví. No a Vy jste byl taky fajn. Za sebe i za manželku moc děkuji. Mějte se dobře nejen v roce letošním! Pavel Faltýsek

 

Austrálie 2011: Dovolená v Austrálii

Ještě jednou bych chtěla celé Go2Australia poděkovat za perfektně připravenou cestu, kdy opravdu vše klapalo, jak mělo a profesionální přístup. Přeji hezký den. Kateřina Myslivečková.

 

Austrálie 2011: Dovolená v Austrálii

Dobrý den Chtěli bych Vám touto cestou poděkovat, za to co jste pro nás všechno udělali. Díky Vám jsme prožili 3 krásné týdny v úžasné zemi, na které nikdy nezapomeneme. Navštívili jsme místa, o kterých se nám ani nezdálo. Každý den jsme se těšili, co nového uvidíme a zažijeme. Strašně moc děkujeme za pomoc s jednání s Thrifty. Dokázali jste to, v co jsme pomalu ani nedoufali, a to že máme zpět naše peníze. Doufám že se nám ještě poštěstí do Austrálie se podívat a pokud ano určitě se ozveme a opět využijeme vašich služeb. Přejeme vám mnoho dalších spokojených klientů (jako jsme byli my) a doufáme že nejsme v kontaktu naposledy. Ještě jednou děkujeme a s pozdravem Michal Kadlec a Markéta Kadlecová

 

Austrálie 2011

Dobrý den, také Vám přeji všechno nejlepší, hodně zdraví a úspěchů v podnikání. Hodnocení celého zájezdu jsme samozřejmě probrali při zpáteční cestě, takže to, co Vám píši, je názor všech "účastníků zájezdu". Jedním slovem, byli jsme nadšeni a velmi spokojeni. Ubytování, služby i průvodci - vše perfektní. Viděli jsme vše, co bylo v programu i věci navíc. Znalosti a informace průvodců byly na vysoké úrovni a o Austrálii jsme se dozvěděli tolik podrobností, které nám mohli poskytnout pouze lidé, kteří zde žijí. Tak si představuji služby na úrovni. Jeden malý problém vznikl hned v Praze na letišti, kde jsme se dozvěděli, že nemáme rezervované přespání v Dubai. Dopadlo to dobře a další problémy při naší cestě již nenastaly. Ještě jednou děkuje a zdraví Slavíková Věra

 

Austrálie 2011: Turné skupiny Čechomor v Austrálii a Tasmánii

Milý Marceli a milá GO2Australia. Děkujeme za vaší pomoc které se nám dostalo na té nejšpičkovější profesionální úrovni při organizaci našeho turné po Austrálii, Tasmánii a Novém Zélandu v době od 7. března do 4. dubna 2011. Celých 28 dní, které byly díky Vám nabité zážitky jsme si užili na maximální maximum. Nejde říci, co bylo z celé naši cesty to nejlepší, protože všechno bylo SUPER! Díky za skvěle vyladěný program plný pohody i adrenalínu, díky za ty spousty zajímavých informací o místní historii, kultuře, fauně i flóře, no a taky za všechny bezpečné cesty. Prostě: “Krásná práce!!” My se vrátíme! Váš Čechomor

 

Austrálie 2011

Dobry vecer, stale jeste z Australie, mame posledni vecer na Gold Coast a ja jsem chtela velmi podekovat za vami zajistovane hotely a letenky. Vsechno probehlo v naprostem poradku bez jedineho zadrhelu, a nasi dovolenou jsme si krasne uzili. Nejvic nas nadchlo Sydney, Marriott super a skvela lokalita no a pak samozrejme Hayman, to byl zazitek. No a za private access do bazenu moc dekujeme, to bylo super, hlavne s nasim miminkem jsme meli koupani mnohem jednodussi :) takze jeste jednou moc diky za vse, s radosti vas budeme doporucovat dale. s pozdravem Kamila

 

Austrálie 2011: Pronájem karavanu v Austrálii

Dobrý večer, včera v noci jsme se vrátili a dnes dospávali. Děkuji za novoroční přání a Vám také všechno nejnej...! Děkujeme za zprostředkování karavanu a vůbec za celou spolupráci s Vámi. Jinak, karavan jsme převzali po té, co mně bohužel nešla zmrazit částka na kartě - moje chyba, nezrušila jsem si denní limit - zaplatili jsme hotově celé pojištění. Jinak v pohodě, při vracení proběhlo všechno také O.K. Až nás překvapilo, jak rychle a bez zevrubné prohlídky (je ale fakt, že byla neděle a za chvíli končili/. Mzí mě, že jsme nevyužili od Vás komplexní službu, protože jak jsem napsala, spolupráce, zpětná vazba a zájem z Vaší strany, prostě excelentní!!! Tak snad příště. Ještě jednou díky a někdy příště ...Mějte se a hodně klientů! Jarmila Vybíralová

 

Austrálie 2011: Australské dobrodružství

Chtěla bych poděkovat za bezvadně připravené dokumenty i všechny informace,které jsme měli od vás k dispozici, všechno klapalo jak hodinky. I ty telefonické konfirmace jsme zvládli. V sobotu 27. srpna jsme pak šťastně přiletěli, i když z půlhodinovým zpožděním z důvodu nějakého technického problému na letadle (v Soulu letadlo těsně před plánovaným odletem hnedle celé rozebrali, trvalo to celou hodinu). Ale letušky nebledly, tak to asi nic vážného nebylo. Trochu nepříjemné překvapení nás čekalo na letišti v Ayers Rock, protože vyfasované auto byl automat, ale kolegyně si vzpomněla, že kdysi se v něm jednou svezla, zkusila to a šlo. Jenprvní kruhák jsme objeli zprava. Austrálie se nám moc líbila, jen nebýt té únavné cesty. Takže ještě jednou díky Vám i panu Musílkovi. A ještě něco ke zvířeně. Prvního klokana jsem viděli natalíři při té noční šou v Yulaře, pak v Brisbane přejetého na okraji silnice, kdy kamarád konstatoval, že to je neklamné znamení jejich přítomnosti. Ale pak jsme je viděli v divoké přírodě při výletě za papoušky do O´Reyllis, bylo jich celkem 6 i s malým klokaňátkem a přiblížili jsme se tak na 10 m. A pak jsme jich viděli celé hejno v Lone Pine v Brisbane, kde jsme si je i hladili. Samozřejmě jsme se nechali vyfotit s koalou. Při výletě na ostrov North Stradebroke jsme zase viděli hejno delfínů. V Moreton bay jsou prý k vidění velryby, ale kamarád, který tam žije přes 40 let, neviděl ještě ani jednu. Docela zážitek byl výlet do deštného pralesa Daintree, kde jsme viděli 6 krokodýlů. Dalším příjemným překvapením, bylo že z průvodce Franka se vyklubal Francois, byl to totiž Francouz. Australané byli z jeho angličtiny trochu nesví, ale my jsme mu aspoň lépe rozumněli, navíc vykládal i francouzsky. Při šnorchlování, které jsme absolvovali obě poprvé v životě a napoprvé nám to vůbec nešlo, takže nás instruktor tahal ještě s jednou paní z Nového Zélandu na záchraném člunu, jsme viděli nejen korály a ryby, ale nachomítla se tam i velká želva. Instruktorkou potápění tam pro změnu byla Němka. Žraloky jsme naštěstí viděli jen v Sydney v akváriu. Velkým zážitkem bylo samozřejmě Uluru. Nahoru jsme nelezli, bylo horko. Takže ještě jednou děkujeme Jiřina Dvořáková

 

Austrálie 2011: Pobyt v Queenslandu

Dobrý den p. Musílek, chtěl bych tímto mailem vyjádřit poděkování za zorganizování naší úžasné dovolené v Australii. Myslím, že jsem spíš náročnější cestovatel, který už toho hodně ve světě viděl a zažil, takže mohu porovnávat. Váš přístup již v přípravné fázi tvoření celkového programu byl velmi profesionální. Mohu potvrdit, že vaše zkušenosti a doporučení jsme náležitě využili a ověřili. Všechny blokace, vouchery týkající se ubytování, půjčení auta, doporučených výletů atd. klaply dokonale a nesmírně nám pobyt v Australii ulehčily a zpříjemnily. Vřele nedoporučuji cestovat do Australie /dle vlastních zkušeností/ bez připraveného scénáře a zablokovaných hotelů či pujč. aut. Jistě to všichni zvládnete až na místě, ale bude vás to stát o mnoho víc času a někdy budete muset slevit i ze svých požadavků. Byla to nejkrásnější dovolená v našem životě, určitě se budeme chtít vrátit a chci zdůraznit, že obrovský podíl jste na tom měl vy a vaše firma vaší perfektně a dokonale odvedenou prací. Jsem rád, když se potkám s lidmi, kterým záleží na výsledcích své práce. Velice rád vás doporučím všem svým známým, kteří se budou chystat do Australie. Děkuji za sebe i za svou ženu, která byla dovolenou naprosto nadšena. At se vám vaše práce daří. Schneiberg Aleš

 

Austrálie 2011: Tasmánie a Austrálie

Ještě jednou Vám chci s celou rodinou moc poděkovat za vyřízení letenek, zařízení pronájmu karavanů, předání velice užitečných rad a také za možnost zúčastnit se noční výpravy za tučnáky - při naší "nevšední dovolené" u protinožců :-). Všechno "klaplo", bylo to "super" a s Vašimi službami jsme byli velice spokojeni!!! Díky!Díky!Díky Hezký den přeje Pavlína Másilková s rodinou

 

Austrálie 2010: Austrálie a Tasmánie

Vážený pane Žitník, expedice KLOKAN se úspěšně vrátila do ČR. Bez problému jsme zvládli HongKong i zbytek cesty přes Londýn. Ještě jednou Vám i panu Markovi děkujeme za vzorné služby a zdravíme do Au. Zeman Ing. Jaroslav Zeman

 

Austrálie 2010

Dobrý den, myslim, že to dopadlo nakonec dobře, i když jsme nepřespávali v Sydney. Dovolená se nám opravdu líbila, máme spoustu neuvěřitelných zážitků a je na co vzpomínat! Pěkný den Lucie Míšková

 

Austrálie 2010: Západní Austrálie - pronájem karavanu a optimalizace itineráře

Dobrý den, právě jsem se vrátil z Austrálie a chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby. Pronájem karavanu i vše kolem cestování dle Vámi vypracovaného itineráře proběhlo v naprostém pořádku. Přeji hezký den, Jiří Pazour

 

Austrálie a Nový Zéland 2009

Vážený pane Žitník, především Vás srdečně zdravíme uz zase z domova. Zároveň Vám chceme znovu poděkovat, protože naše dovolená snů byla do slova a písmene sen. Téměř vše z itineráře se nám podařilo navštívit a musíme říci že se nám to moc líbilo. Máme velmi příjemné zážitky a vzpomínky. Zvládali jsme vse s nadšením, že jsme necítili a ani teď první den doma necítíme únavu. Bylo to také tím, že všechno bylo vaší kanceláří perfektně zajištěno, nikde nenastal žádný problém, klapalo to jako hodinky. Klobouk dolů! Přejeme Vám do další Vaší činnosti hodně úspěchu a hodně podobně spokojených klientů, jako jsme my! Srdečně Vás zdraví a na setkání v Praze se těší, Jarmila a Jindrich Malych PS: Nevím, jestli jste dostal naši sms o zvládnutí Tongariro Crossing. Ten nás přímo nadchnul, i když jsme procházeli nahoru mrakem, moc toho nebylo vidět a jakoby pršelo, ale zážitek to byl nezapomenutelný!!!
AKTUÁLNĚ