o nás

Cestovní kancelář

turistika

scenérie

památky

město

V oblasti cestovního ruchu působíme již od roku 2005. Po úspěchu v Austrálii pod hlavičkou Go2 Australia jsme aplikovali stejný koncept v našich dalších destinacích - Vietnam, Bali, Indonésie, Srí Lanka, Maledivy, Mauricius, Mexiko, Japonsko, USA a Pacifik. Ve všech zemích, kde působíme, máme kancelář s českým delegátem a pro své klienty jsme na telefonu 24/7. Základem našich služeb je kvalitní servis vycházející z detailních znalostí jednotlivých destinací - pracovníci české pobočky CK Go2 v daných zemích dlouhodobě žijí a zkušenosti, které s Vámi sdílejí, jsou skutečně autentické.

cestovní kancelář Go2

“v cestování jsme našli radost, tak se ji snažíme předat dál”

Historie cestovní kanceláře Go2

V oblasti cestovního ruchu působíme již přes 15 let a věnujeme se vybraným destinacím, kde máme stabilní zázemí. V roce 2004 jsme začali poskytovat služby klientům pro cesty do Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. Po velkém úspěchu jsme se rozhodli k aplikaci stejného konceptu poskytování služeb při cestách na Bali, Indonésii, Srí lanku, Maledivy, do Japonska, USA, na Mauricius a do Mexika pod hlavičkou Go2 Mexiko. Všechny naše zájezdy jsou originální a nepřekupujeme je od jiných cestovních kanceláří.

více
Austrálie

Lidé v Go2

Představujeme Vám celý realizační tým, který se stará o naše destinace. Tým Go2 je tvořen profesionály v oboru cestovního ruchu.

více
Austrálie

Často kladené dotazy

Kolik se platí záloha na zájezd? Jaký je rozdíl mezi průvodcem a delegátem? Nebo kde najdete naší kancelář? Odpovědi na tyto a další otázky naleznete zde.

více
Austrálie

Pojištění proti úpadku a všeobecné podmínky

Cestovní kancelář Go2, s.r.o. - specialista na dovolenou v Austrálii - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny. Všeobecné podmínky Ck Go2 k náhledu.

více
Austrálie

Hodnoty GO2

Náš tým Go2 Austrálie se postará o přípravu Vaší dovolené, kterou připravíme s důrazem na zážitky. K dispozici Vám jsou prověřené, kvalitní a cenově dostupná ubytování a vhodná letecká spojení. Umíme připravit opravdu zajímavý itinerář cesty a rádi Vám zodpovíme všechny dotazy týkající se rudého kontinentu.

více
Austrálie

Škola v ráji, vzdělávání dětí

Od roku 2013 pomáháme realizovat vzdělávací programy pro děti v některých z našich destinací. V současnosti se jedná o školy na Lomboku a Srí Lance. Vítejte ve Škole v ráji.

více
Austrálie

Specialista na Austrálii

Doménou CK Go2 je zajišťování poznávacích a individuálních zájezdů na míru, při kterých připravujeme dovolené na klíč dle Vašich požadavků plnou aktivit, poznání a odpočinku. Máte-li jinou představu o Vaší dovolené, neváhejte se na nás obrátit. Jsme schopni Vám zařídit zájezd dle Vašich přání a požadavků.

více
Austrálie

Firemní zájezdy

V cestovní kanceláři Go2 se specializujeme i na zájezdy pro firemní klientelu. Nabízíme programy pro klienty především v exotických destinacích! Při našich zájezdech vybíráme originální lokality a nabízíme pouze kvalitní, osobně prověřené a finančně dostupná ubytování.

více
Austrálie
AKTUÁLNĚ