JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Specialisté na Austrálii - profil společnosti

Cestovní kancelář Go2 Australia vznikla v roce 2007 na popud rostoucí poptávky po službách v oblasti privátní a korporátní turistiky v Austrálii a na pacifických ostrovech ze strany českých a slovenských turistů, cestovních kanceláří a podnikatelských subjektů. Orientujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti cestovního ruchu v daných destinacích. Cestováním a turistikou se na profesionální úrovni zabýváme již od roku 2006. Historie naší společnosti přitom sahá do roku 2005, kdy jsme začali poskytovat služby prvním klientům.

Naši průvodci a spolupracovníci žijí v Austrálii dlouhodobě a jsou držitely všech potřebných oprávnění a povolení, jsou proto dokonale znalí místního prostředí a zároveň splňují všechny právní požadavky kladené na subjekty působící v této oblasti. V roce 2008 jsme se stali oficiálním partnerem vládní organizace podporující cestovní ruch, jíž je Tourism Australia. Dále všichni naši australští specialisté dlouhodobě v Austrálii žili a jsou držiteli Australského certifikátu - Aussie Specialist.

Jako jediná česká cestovní kancelář jsme licencování i v Austrálii - 39106 NSW jako tour operátor pro zahraniční turisty. Dále jsou naši průvodci držitelé speciálního průvodcovského oprávnění do národního parku Uluru, Kata Tjuta, CU-52.

Cestovní kancelář se dlouhodobě zaměřuje na poskytování servisu pro české a slovenské klienty v Austrálii, Pacifických ostrovech, Srí Lance, Maledivách, Bali (Indonésie) a Mexiku. Ve všech zemích, kde organizujeme dovolenou, máme stálou kancelář s českými zaměstnanci a působíme zde jako místní tour operátor.

Důležité odkazy: