JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Lidé v Go2

Tým cestovní kanceláře Go2 je tvořen ostřílenými profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé a autoři textů o cestování o destinacích, které nabízíme. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách, v Mexiku, Vietnamu, Japonsku, Mauriciu a Reunionu.

Petr Musílek - garant Austrálie

Zajišťuje spolehlivý chod české pobočky společnosti. Aktivně se angažuje v propagaci cestování po Austrálii. Garant knižního průvodce National Geographic o Austrálii, moderátor sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portále Hedvabna stezka. Několikrát spolupracoval s Českým Rozhlasem na natáčení cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. V průběhu roku pořádá promítání, a jeho praktické návody a rady pro cestovatele jsou publikovány na mnoha českých webech.

Tereza Vondrová - realizace zakázek Austrálie, Nový Zéland a pacifické ostrovy

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie,na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všechny tyto oblasti procestovala během svého tříletého studijně-pracovního pobytu v Austrálii, kde vystudovala Master of Business Administration. Ráda se se svými zkušenostmi z těchto zemí podělí s lidmi, kteří se tuto část světa chystají navštívit. Cestování je její velikou láskou, nejraději poznává kulturu a krajinu mimo Evropu a ráda ochutnává neznámá jídla.

Marcel Žitník - rozvoj společnosti, tour operátorská a průvodcovská činnost v Austrálii

Jeho cílem je především rozvoj společnosti a přenos konceptu cestovní kanceláře do dalších destinací. Licencovaný průvodce na Austrálii, držitel speciální průvodcovské licence a tour operátorské licence (CU-52) do národního parku Uluru Kata Tjuta v rudém centru a držitel australské tour operátorské licence 39106 NSW.

Marek Wachtl - průvodcovská činnost a touroperátorská činnost

Jeden z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Bonviván, bavič a noblesní člověk, jak o něm prohlásilo nespočet spokojených klientů. Vystudoval hotelovou školu, řídil vyhlášené restaurace v Sydney, pracoval pro světově uznávané kuchařské celebrity, setkal se se známými osobnostmi a několikrát hostoval soukromé večeře předních australských politiků včetně bývalého ministerského předsedy.

Jan Drapela - průvodce Austrálie, Japonsko

Austrálii poprvé navštívil jako student a tak mu učarovala, že zůstal 8 let a vystudoval obor cestovního ruchu. Současně v Sydney potkal svojí současnou japonskou manželku a s ní poprvé navštívil Japonsko v roce 2010. Od té doby se tam pravidelně vracel a objevoval nová místa. Je velkým obdivovatelem místních tradic a kulturního dědictví. Žije v Tokiu, kde se svou ženou nedávno založil rodinu. Vzhledem k jeho skoro dvoumetrové postavě ho v rozhodně nepřehlédnete. Bude vám dělat společnost jako znalý průvodce australským kontinentem.

Ivo Kolínský - průvodce Austrálie

Ivo Kolínský - průvodce Austrálie

V Go2 je Ivo Kolínský dalším z našich průvodců v Austrálii. Dlouhodobě žije v Sydney, kde zároveň podniká v IT službách. Ivo je zkušený průvodce, který se stará o většinu našich zájezdů po východním a jižním pobřeží Austrálie. Velmi rád se také vrací na tropický sever a Velký bariérový útes. Ivo je pohodový společník na australské cesty, vášnivý sportovec a v neposlední řadě také velmistr umění barbecue.

Ada Tzoneva - garant Indonésie

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování ji lákalo již během studií na Karlově Univerzitě, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Od roku 2003 pracovala na volné noze jako průvodkyně a organizovala zájezdy pro české a zahraniční firmy. Mluví několika jazyky a ve světě se rozhodně neztratí.

Veronika Šmejkalová – příprava a realizace zakázek Indonésie

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Bali a v celé Indonésii. Studovala v Maďarsku a díky zahraničním zkušenostem se cestování a poznávání cizích zemí stalo její velkou zálibou. Po skončení vysoké školy zaměřené na cestovní ruch se rozhodla spojit svoji profesní kariéru s koníčkem.
Ve volném čase se věnuje sportu jako je snowboarding, in-line bruslení, pole dance nebo jóga.

Michaela Hanušová - garant Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Procestovala řadu zemí od Dánska přes Ukrajinu až po Thajsko. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě, dva měsíce po tsunami 2004. Od té doby se sem pravidelně vrací. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země.

Věra Kusá - příprava a realizace zakázek na Srí Lanku a Maledivy

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Sri Lanku a Maledivy. Střídavě žije v Čechách a na Sri Lance,kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. Od té doby se sem stále vrací, žije mezi místními a má zde druhou velkou rodinu. Nejvíce jí ohromila místní rozmanitá příroda a proměnlivé klima, díky kterému si na Sri Lance připadá jako doma.

Zuzana Lebedová - příprava a realizace zájezdů na Srí Lanku a Maledivy

Zuzka má v Go2 na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Maledivy a Srí Lanku. Už od mala cestovala různě po Evropě, v pozdějším věku přidala i cesty do Asie, Ameriky i Afriky. Nejvíce ji však svou přírodou, prostředím, úžasnými dávnými památkami a atmosférou zaujala Srí Lanka. Její snahou je připravit a zajistit vše tak, aby se Vám dovolená líbila a viděli jste ze Srí Lanky to nejlepší. Kromě cestování je vášnivou fotografkou a hráčkou bowlingu, díky kterému mohla procestovat Evropu a podívat se třeba i na mistrovství světa do Las Vegas. 

Nikola Štěrbová - garant Vietnam

V Go2 má na starosti realizaci zájezdů do Vietnamu. Od roku 2010 se pohybuje v cestovním ruchu jako průvodce, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Ráda by, aby klienti Go2 prožili ve Vietnamu autentické zážitky, potkali místní a poznali také běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá i o výuku jazyků, působila jako lektorka češtiny v krajanských spolcích v USA.

Karolína Matějčková - Mauricius a Vietnam, senior konzultant

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití. Kromě destinace Mauricius zajišťuje také cesty do Vietnamu.

Iveta Dubcová - Vietnam, senior konzultant

V Go2 pomáhá s realizací zájezdů do Vietnamu a do Indonésie. Tyto země procestovala během studia v Austrálii. Na cestování si zamilovala poznávání místních lidí, jejich kultur, myšlení a reakcí. Jejím přáním je, aby každá cesta, kterou naplánuje, byla nezapomenutelná a plná nových poznání. Svůj volný čas nejraději tráví aktivně s přáteli v přírodě.

Radek Dymeš - garant Japonsko

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svou druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Pavla Tsuji - delegát, konzultant Japonsko

Zájem o Japonsko začal u poutavých knih autora Haruki Murakamiho. Po vystudování Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomouci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se dobrovolnických workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska. Nejvíce ji zajímá moderní japonská společnost a její světlé i stinné stránky. Nyní žije v Ósace a stará se o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.

Monika Meszarošová - CA SOLID-STAR Slovensko

Monika Meszarošová

V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. I přesto, že vystudovala krajinné inženýrství, tak v roce 2011 otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu.CA SOLID-STAR se stala zastoupení společnosti GO2 sro na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta Nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií.

Svůj volný čas tráví ve fitness centru, běhání, av neposlední řadě, ráda cestuje

Ketut Sukrawan — zajištění dopravy a průvodcování Bali

Ketut Sukrawan

Ketut Sukrawan zajišťuje plynulý chod dopravy a kontroly vozového parku pro klienty Go2 na Bali a po celé Indonésii. Spolu se skupinou dalších pěti řidičů, průvodců se o Vás bude starat od Vašeho příjezdu na Bali. Stejně jako ostatní naši řadový řidiči-průvodci i Ketut je držitelem oficiální licence na zajištění dopravy pro turisty. Po několikaletém působení v Go2 se také věnuje učení češtiny, čímž příjemně překvapuje neanglicky hovořící klienty.