Lidé v Go2

Petr
Musílek

Austrálie a Pacifik

garant destinací

Detailní znalost Austrálie a Pacifiku - to v Go2 čekejte od Petra. Jeho doménou jsou skupinové zájezdy, specializované uzavřené programy, servis ostatním českým CK i objevování nových destinací v Austrálii a Pacifiku. Mezi jeho aktivity patří také průvodcovská činnost, propagace cestování po Austrálii, garance knižního průvodce National Geographic o Austrálii, spolupracuje s Českým rozhlasem. Mimo Go2 létá na paraglidu, miluje sushi, single malt whisky a zlaté retrívry.

Tereza
Vondrová

Nový Zéland, Austrálie

specialista prodeje

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje kompletní přípravu programů pro klienty, kteří se chystají navštívit Austrálii, Nový Zéland a ostrovy Pacifiku. V australském Sydney pracovala a studovala tři roky a během této doby procestovala všechny tyto oblasti. Své zkušenosti dokáže využít při plánování ideální dovolené dle specifických přání každého klienta.

Martin
Slíva

Nový Zéland

garant destinace

Nový Zéland poprvé navštívil, procestoval a prochodil roku 2001, kdy si také poprvé vyzkoušel prùvodcování. Od roku 2004 žije na Novém Zélandu v Te Anau. Byl zakladatelem a spoluvlastníkem CK True Travel. Po mnohaleté spolupráci s CK Go2 se stal Martin její součástí na Novém Zélandu. Zkušenosti z více jak 15 let práce v novozélandském turismu a osobní znalost všech koutù NZ sdílí s kolegy z Go2. Připravuje jak skupinové zájezdy, tak individuální cesty šité na míru.
Lucie Gojilde Hauptmannová

Lucie Gojilde
Hauptmannová

Austrálie, Nový Zéland a Pacifik

podpora prodeje

Lucie působí v týmu Go2 jako podpora prodeje pro destinace Austrálie, Nový Zéland a Pacifik. Nyní je na rodičovské dovolené a chystá se brzy vyrazit za oceán, aby mohla klientům poskytnout co nejdetailnější informace o místech, která chtějí navštívit. Ráda poznává nové země, jejich kulturu, přírodu a podmořský svět. Mnoho zkušeností z oblasti cestovního ruchu nasbírala v Thajsku a na Filipínách, kde pracovala po studiu jako potápěčský průvodce. Kromě času stráveného s rodinou hraje ráda volejbal a potápí se.

Ada
Tzoneva

Indonésie

garant destinace

Jako garant destinace Indonésie se stará hlavně o skupinové a individuální zakázky. Cestuje již od malička, kdy střídavě žila v Sofii a Praze, během studií na Filozofické fakultě UK žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Po studiích se vydala na svoji osudovou cestu, která ji zavedla až do exotické Indonésie. Společně se svojí rodinou se tam každoročně vrací, aby načerpala novou inspiraci, aktuální novinky a energii na další rok.

Michaela
Hanušová

Srí Lanka a Maledivy

garant destinací

Po několika měsících strávených na Srí Lance, kde ji uchvátila místní krajina, příjemní lidé, lahodné jídlo i nespoutaný oceán, se rozhodla pomoci zprostředkovávat poznávání této krásné země ostatním cestovatelům a v roce 2013 se připojila k týmu Go2. Jejím cílem je, abyste si ze Srí Lanky přivezli zážitky, na které budete dlouho vzpomínat.

Věra
Kusá

Srí Lanka a Maledivy

specialista prodeje

Věru zastihnete jak v pražské kanceláři, tak na Srí Lance, kde průvodcuje zájezdy. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turistka. Místní kultura ji uchvátila a je to jeden z důvodů, proč se tam každoročně vrací. V Go2 připravuje a realizuje zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Snaží se propagovat Srí Lanku takovou, jaká je, a to lidé oceňují.

Karolína
Nedvědová

Mauricius a Vietnam

garant destinace Mauricius

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití. Kromě destinace Mauricius zajišťuje také cesty do Vietnamu.

Radek
Dymeš

Japonsko

garant destinace

Jako garant destinace připravuje a realizuje zájezdy do Japonska. Do Země vycházejícího slunce se dostal po svých mnohaletých pobytech v zahraničí a Japonsko se mu nakonec stalo osudovým. Již od roku 2006 se i mimo Go2 pohybuje v cestovním ruchu, zná japonskou kulturu a Zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s japonskou kulturou a jeho tradicemi. Ve volném čase se věnuje cestování a lyžování.

Aneta
Maříková

rezervace letenek
Jejím cílem je vyhledat vždy to nejvhodnější letecké spojení podle individuálních požadavků. Cestování se stalo její vášní a chtěla by procestovat Asii, Ameriku a jednou také Austrálii. Obor cestovní ruch vystudovala na vysoké škole a první pracovní zkušenosti v tomto oboru získala jako průvodkyně. Miluje létání nejen velkými dopravními, ale i menšími vyhlídkovými letadly a ultralighty. Pokud necestuje a nelétá, jezdí na koni a sportuje.

Marcel
Žitník

rozvoj společnosti

 

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal v australských cestovních kancelářích. Zde pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia jako servisní organizace pro české cestovní kanceláře. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout autentické zážitky a zkušenosti, které vždy vychází z požadavků klientů.

Monika
Meszarošová

CA SOLID-STAR Slovensko
V cestovním ruchu působí od roku 2008, kdy začala pracovat v cestovní agentuře. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů, samozřejmostí je připravit pro klienta nejvýhodnější nabídku podle zadaných kritérií.

Dominika
Šubová

pobočka Slovensko

specialista prodeje

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy pro klienty ze Slovenska. Hned po první návštěvě jí Srí Lanka uchvátila svou krásnou přírodou a dlouhou historií. Odvezla si spoustu zážitků, které dál předává svým klientům a chce, aby si z dovolené přivezli nezapomenutelné zážitky.

Nikola
Mačugová

hlavní zástupce Go2 na Slovensku
Je hlavní zástupkyní GO2 na Slovensku. Zároveň má na starosti prodej zájezdů na Slovensku a rovněž v České republice. Poznávání jiných zemí ji uchvátilo už dávno. Během studií pracovala v USA a ve Spojeném království, avšak rozhodla se vrátit a prostřednictvím GO2 připravuje zájezdy pro jiné. Taktéž se věnuje i tlumočení a překladům.

Petra
Silva Monreal

Mexiko a Latinská Amerika

garant destinací

Stará se o přípravu a realizaci zájezdů do Mexika, které se stalo jejím druhým domovem. Tato země ji nabídla svou náruč na krásných 15 let. Pohltilo ji svou krajinou, kulturou a hlavně tradicemi. Mexiko je úžasné a pro mexičany se vždy najde způsob k radosti a oslavě, a to je to, co je dělá jedinečnými. Stojí za to poznat jejich kulturu, krásnou přírodu a hlavně krásné karibské moře, pláže a hlavně památky, které si zamiluje každý.

Barbora
Schillerová

Mexiko

specialista prodeje

Bára se v GO2 zaměřuje na zájezdy do Mexika. Během studia španělštiny na vysoké škole strávila pár let ve Španělsku a několikrát navštívila Mexiko. To ji nadchlo svými památkami z dob původních civilizací a koloniální architekturou mexických měst. Nejvíc ji baví připravovat klientům individuální zájezdy plánované do posledního detailu. Zároveň se věnuje výuce dospělých, vede kurzy španělského jazyka.

Kateřina
Hapalová

Indie a Nepál

garant destinací

Jako garant destinace Indie má na starost skupinové a individuální zájezdy. Hned po maturitě se vydala do USA, stát Colorado, kde si našla svůj domov na dlouhé 4 roky. Po návratu do České Republiky vystudovala sociální práci a získala titul bakaláře. Indii navštívila poprvé v roce 2013 a neuvěřitelná atmosféra starobylého města Varanasi ji učarovala natolik, že od té doby žije střídavě v Indii a České republice. Většinu času strávila právě ve Varanasi, kde vedla malou školu pro chudé děti.
AKTUÁLNĚ