Luxusní dovolená v Austrálii

Luxusní dovolená Austrálie

Poznejte Austrálii v naprostém pohodlí. Australané se potrpí na kvalitu, což se odráží na vysokém standartu služeb a ubytování. I v odlehlých částech Outbacku můžete očekávat top servis.

 • V Austrálii jsou připraveni splnit a předčit očekávání i toho nejnáročnějšího klienta.
Petr Musílek
Garant destinace Austrálie

"Austrálie mě dostala svou energií, pestrostí a pohodovým přístupem místních."

neváhejte se na nás obrátit
+420 211 222 697, +420 731 184 762

Vzbudit se s výhledem na Operu

Sydney má pověst města s ikonickým nábřežím, jehož hlavní hvězdou je budova Opery v Sydney. Strávit pár dnů v hotelu s výhledem na tuto světoznámou stavbu určitě stojí za to, zvláště pokud je to během festivalu světel Vivid, či na oslavy Nového roku. Hotelů nabízejících výhledy na operu ovšem není až tolik.

 • Mezi nejlepší volbu pak patří Marriott Sydney Harbour, Four Season Sydney, či Intercontinental Hotel Sydney.

NÁŠ TIP

Hotely v Sydney, a ty s výhledem zvlášť, bývají brzy zarezervovány, někdy i rok dopředu. S více než 80% obsazeností hotelů je lepší být připraven a zamluvit si ubytování dlouhý čas dopředu.

Na Uluru v luxusu

V Austrálii neznamená, že když jste uprostřed pouště stovky kilometrů daleko od civilizace, že to ovlivní vaše pohodlí.

- Longtitude 131° je luxusní hotel resortového typu s přímým výhledem na 10 km vzdálené Uluru . Resort se skládá z 15 extrémně kvalitně vybavených stanových apartmá a hlavní budovy s restaurací, barem, relaxační místností a knihovnou, vše s nepřerušovanými výhledy na ikonu Austrálie - Uluru.
- Další možností vysoce standartního ubytování uprostřed pouště je hotel Sails in the desert. Moderní design hotelu nabizí kontrast s okolní drsnou pouštní krajinou, kterou můžete obdivovat při výhledu z jednoho z více než 220 hotelových pokojů a apartmá.

Privátní krmení krokodýlů

Pro všechny milovníky adrenalinu je pak možnost soukromého krmení těchto obrovských 5 metrů dlouhých ještěrů v Port Douglas na severu země. Tuto unikátní aktivitu, kterou nikde jinde na světě nezažijete, si můžete zkusit v parku Hartle’s. Jen pozor na prsty!

Kangaroo Island - Australské Galapágy

Poznejte 3. největší australský ostrov Kangaroo Island a národní park, jenž zabírá jednu třetinu celého jeho území. Na ostrově se můžete setkat tváří v tvář s koalami, klokany, ježurami, či lachtany a lvouny.

 • Poznat tuto unikátní a nedotčenou destinaci můžete z luxusního butikového resortu Ocean Lodge posazeného přímo na útesu s výhledy na oceán.
 • Úroveň služeb, ubytování a servis v tomto hotelu uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta.
 • Přidejte k tomu exkluzivní polohu hotelu obklopeného divokou zvěří a nedotknutelnou přírodou a máte jedinečný zážitek.

Za hvězdami do Byron Bay

Městečko Byron Bay na východním pobřeží patří mezi top turistické destinace v celé Austrálii. Je populární jak mezi místními, tak Hollywoodskými hvězdami jako je Matt Damon či bratři Chris a Liam Hemsworth. Co sem láká návštěvníky jsou dlouhé písčité pláže, kvalitní surfovací podmínky, množství luxusních butiků a uvolněná atmosféra.

 • Mezi hvězdami populární Elements resort se nachází přímo u pláže a nabízí naprosté soukromí, servis světové úrovně a kvalitní restaurace.

Golf s klokany

V Austrálii více 10% dospělého obyvatelstva hraje golf a přes půl milionu vlastní členství v golfovém klubu. Těmto číslům odpovídá množství a také kvalita golfových hřišť v zemi. Golfový fanoušci si v Austrálii zvláště přijdou na své na vyhlášených hřištích v okolí velkých měst jako je Melbourne a Sydney.
Hrát s klokany se ovšem nepoštěstí jen tak někde. Na východním pobřeží nedaleko Cairns se nachází hřiště, kde si musíte dávat extra pozor při odpalování, abyste nezasáhli jednoho z více než 200 klokanů, kteří na hřišti žijí.

Do Austrálie za vínem

Austrálie je 5. největším vývozcem vína na světě a tak milovníci tohoto nápoje si zde přijdou na své. Jednou z nejpříjemnějších možností je přespání přímo na vinici.

 • Vyhlášené místo je oblast Yallingup na západním pobřeží Austrálie v oblasti Margaret River. Můžete zde ochutnávat odrůdy Cabernet Sauvignon, Merlot, Shiraz, Chardonnay či Sauvignon Blanc.
 • Za červeným vínem vyrazte do jedné z nejstarších a vysoce oceňovaných vinic v celé zemi Penfolds. Vinařství se nachází na jihu Austrálie nedaleko Adelaide a nabízí luxusní ubytování s výhledy přímo na vinice.

NÁŠ TIP

Pouhých 33 km od Adelaide naleznete vinařskou oblast kolem městečka Mclaren Vale nabízející nádherné scenérie, světově oceňované víno, nedotčené pláže, a fantastické restaurace.

Za tasmánskou divočinou stylově

Ostrov Tasmánie je známý pro svoji rozlehlé oblasti divočiny, většina spadajících pod národní parky a rezervace.
I v těchto drsných podmínkách ovšem naleznete nadstandardní resorty a služby.

 • Mezi ty nej místa v celé Tasmánii patří resort Saffire Fraycinet - dříve zvolený nejlepší hotel na světě.
 • Tripadvisor tento hotel již 6 let v řadě uvádí jako nejlepší hotel v celé Austrálii.

NÁŠ TIP

Máte rádi vyhlášenou delikatesu v podobě čerstvě ulovených ústřic?
Pak na Bruny Island v ústřicovém baru Get Shucked budete jako v ráji. Místní ústřice vylovené v tasmánských vodách patří k těm nejlepším na světě. Degustační túru pak můžete zakončit čerstvým humrem při cestě na poloostrov Freycinet v humří farmě Freycinet Marine Farm.

Naprosté soukromí na Haymand Island

Absolutní luxus si můžete dopřát na soukromém ostrově Haymand Island součástí Velkého bariérového útesu.

 • InterContinental zde otevřel jeden z nejdražších hotelů v celé Austrálie, kde kladou tak silný důraz na soukromí, že všichni zaměstnanci mají k využívání vlastní tunel a koridory, aby zajistili co nejméně narušený pobyt svých hostů.

Přenocujte v samém srdci australského pralesa

Ne jen tak někde se vám povede probouzet se uprostřed pralesa. V Austrálii ovšem tento jedinečný zážitek můžete zažít v Daintree Ecolodge.
Toto unikátní ubytování butikového stylu skládajícího se z 15 bayanas, či domů na stromech, se nachází v samém srdci australského pralesa Daintree vzdáleného asi 90 minut od Cairns. Není mnoho míst na světě, kde byste zažili takový soulad s přírodou jako v této australské divočině.

Glamping v australském Outbacku

Jak lépe nasát všechny krásy Austrálie než přespat pod širákem s hvězdami nad hlavou uprostřed nekonečné planiny v samém srdci této země? Pro ty, kteří dávají přednost pohodlí je tady možnost nadstandartních stanů, kde je pro vás vše přichystané - postel, sprcha, či romantická večeře s plným servisem.

CKGO2 exluzivně poskytuje “glamping” na velbloudí stanici v samém srdci australské pouště, kde je možnost pravého spaní venku ve speciálním vaku swag, který vás nejen ochrání, ale hlavně také zahřeje před zimou. Dále už nic nebrání užívat si jeden z nejkrásnějších pohledů na mléčnou dráhu na světě. Odpoledne si pak můžete půjčit čtsřkolku a vyrazit do dun, či zkusit jízdu na hřbetu velbouda.

Soukromým katamaránem na Whitsundays

Užijte si privátní atmosféru po dobu 2 dnů a 2 nocí při soukromé plavbě katamaránem na ostrovy Whitesundays.

- Whitsunday Blue nabízí jednu z nejvíce exkluzivních túr na Whitesundays, kde na celé lodi je pouze 8 osob plus posádka.

 • Tato plavba, vhodná především pro malé skupiny či páry, vás v naprostém luxusu zaveze do odlehlejších částí souostroví, kde si můžete vyzkoušet aktivity jako šnorchlování či kayaking, nebo jen tak odpočívat a využívat luxusního servisu na palubě katamaránu.

Austrálie z ptačího pohledu

Jak jinak poznat krásu a pochopit velikost Velkého bariérového Útesu než z ptačí perspektivy při letu vrtulníkem.
V Cairs nabízejí servis zvaný Heli & Cruise, kde s helikoptérou letíte na jeden z místních ostrovů, odkud pak zpátky do Cairns plujete lodí. Během cesty tak spojíte úžasné výhledy z výšky na azurové vody a barevné útesy, které pak prozkoumáte zblízka během potápění a šnorchlování z paluby lodi.

 • Letět vrtulníkem si je také možné nad Uluru či Kings Canyonem.
 • Pohled z ptačí perspektivy na západ slunce nad drsnou rudou krajinou středu Austrálie v pozadí se skalnatou formaci Uluru se nezapomíná.
 
AKTUÁLNĚ