JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Austrálie pro každého 2017 (Miroslav P.)

Dobrý den, paní Vondrová, omlouvám se za prodlení, konečně jsem se dostal k tomu, abych Vám něco napsal o cestě do Austrálie.

Vzhledem k tomu, že toto byla naše zatím první poznávací cesta, tak nemáme s čím srovnávat, ale celkově hodnotíme celý zájezd velmi kladně.

Organizace a informovanost před zahájení cesty byla dobrá, vše zajištěno perfektně.
Cesta z Prahy do Melbourne se obešla bez problémů, přestupy v Amsterodamu a v Hong Kongu relativně krátké, kvalita služeb Cathay Pacific na dobré úrovni.
Ubytování v místech pobytu vždy podle informací, velmi dobré (obzvlášť v Ayers Rock super kvalita). Volba umístění jednotlivých ubytovacích zařízení  také dobrá.
Logistická organizace také klapala na jedničku, přelety v Austrálii s Qantasem bez problémů.
Delegáti (Marcel, Honza a Beny) velmi skvělí (vynikal Marcel, nemá konkurenci), poskytli dostatek informací, vyhověli vždy ve všem i nad rámec svých povinností.
Jediné, co by „rejpal“ mohl vytknout, že v oficiálních informacích bylo uvedeno, že  služby bude poskytovat česky hovořící průvodce, ale my jsme byli spokojeni.
Spolucestovatelé byla naše krevní skupina, nedošlo k žádnému konfliktu, ani ponorka se nedostavila. Velkým kladem bylo také to, že jsme byli všichni nekuřáci.

Byli jsme se vším velmi spokojeni.
Děkujeme všem, kteří se na zájezdu podíleli organizačně i se o nás starali na místě, za skvělou organizaci, péči a nezapomenutelné zážitky.

Miroslav P. 

Pozn. GO2: Klienti se účastnili našeho zájezdu Austrálie pro každého v roce 2017.