JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference Austrálie, Rudý střed

Milá paní Cerhová,

včera jsme se se synem v pořádku vrátili z nádherné cesty plné nezapomenutelných zážitků.  Všechno probíhalo hladce bez sebemenších problémů. Vámi zajišťovaný výlet do Rudého středu a pobyt v Hongkongu byl bezvadný, všechno klapalo jak na drátku.

S bratrancem jsme kromě toho najeli asi čtyři tisíce kilometrů, navštívili jsme Canberru, Bendigo, Ballarat, 12 apoštolů, Melbourne, Phillip Island, Wilson´s Promotory NP, Eden, Tathra Bay, NP Ku-Ring-Gai, Palm Brach, Blue Mountains, Featherdale Wildlife Park, Royal NP, Kangarro Valley, Fitzroy Watterfalls, atd. Několik dní jsme věnovali Sydney, užili jsme si i koupání na různých plážích. Zkrátka a dobře cesta se nám moc líbila. Škoda, že jsme tam nemohli být déle a navštívit východní pobřeží až ke Cairns.

V Hongkongu jsme se dali oba kufry do úschovny na letišti a chodili jen s malými ruksáčky. Dali jsme tam přednost povrchové dopravě před vlakem a metrem, docela jsme do jejich systému pronikli, autobusovou a tramvajovou dopravu mají bezvadnou a levnou, vždy se nám podařilo sednout si do první řady patrových autobusů a tramvají, takže jsme měli nádherné vyhlídkové jízdy…

Máme přes dva tisíce fotografií a šest hodin videa, tak to teď budu postupně zpracovávat.

Chtěl bych Vám i se synem moc poděkovat za to, jak jste nám vše potřebné zajistila a v případě potřeby obratem a užitečně poradila!!! Kdyby nám to vyšlo a ještě jednou jsme se tam vypravili, tak bychom určitě využili Vašich služeb!

Ještě jednou velké díky!!!

Zdraví

Petrové Leišové

Pozn.: Panu Leišovi jsme zajišťovali ubytování, pronájem auta, přeletové letenky a itinerář pro pobyt v Rudém středu v rámci jejich návštěvy příbuzných Austrálii v únoru 2012.