JSME GARANTEM PRŮVODCE NATIONAL GEOGRAPHIC

JSME LICENCOVANÍ SPECIALISTÉ NA AUSTRÁLII

mapa austrálie

O nás

Reference cesta českých atletů veteránů na World Masters Games do Sydney s CK Go2Australia

Skupina 11 členů Sdružení veteránů Českého atletického svazu podnikla poznávací a současně aklimatizační cestu před startem na World Masters Games v Sydney. Navštívili jsme národní parky u západního pobřeží, v oblasti Darwinu a v Sydney. Obrátili jsme se s návrhem itineráře na CK Go2Australia, která ochotně itinerář dopracovala k naší plné spokojenosti.

Naši cestu jsme začali v Perthu, kde nás po příletu čekal průvodce a řidič v jedné osobě Marek Wachtl. Projeli jsme NP Nambung, Pinacles a Kalbari. Po přeletu do Darwinu jsme navštívili NP Kakadu a Litchfield. Program byl pro nás upraven tak, abychom se mohli v průběhu celé cesty připravovat na závody v Sydney. Ze Sydney jsme ještě navštívili v rozšířeném počtu 18 účastníků Blue Mountains. Také start na WMG se nám vydařil, celá atletická výprava přivezla domů 24 medailí.

Strávili jsme v péči CK téměř 3 týdny v různých koutech Austrálie. Měli jsme možnost seznámit se jak s přírodními krásami, tak s životem, historií a kulturou v navštívených místech. Zvlášť jsme ocenili perfektní vystupování našeho průvodce Marka Wachtla, jeho ochotu, znalost všech lokalit a také jeho řidičské kvality.

Můžeme proto vřele doporučit jmenovanou CK všem našim turistům, kteří hodlají poznat nejatraktivnější místa tohoto kontinentu.

Ing. Karel Matzner, předseda Sdružení veteránů ČAS